🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 102 067
  • 2 593
  •   2
Отговори
# 2 340
  • Мнения: 435
Ергенът не може да откаже на жена да се целуват. Нали това отхвърляне недвусмислено ще покаже, че заявява липса на интерес, преди излизане на претендентка, и ще убие още повече интригата. Обърнете внимание, че в повечето случаи жените инициират целувката - първи искаха да го целунат Валерия, Надежда, Надя, Кристина, Христина, Мария и не знам вече кой.
Валерия опита два пъти в първи епизод, втори път, ако й беше отказал, щеше да изглежда много зле.

# 2 341
  • Мнения: 5 335
А сега пък попаднах на тази снимка на другото Наде. Ето тук има страхотна промяна. Евала за резултата.


На мен на тази снимка повече ми харесва.
Ами изглежда си като нормален, средностатистически човек, ни хубав, ни грозен, симпатичен може би, ако беше с една по светла коса и по-лек, модерен грим, в никакъв случай красавица, каквато се е стремяла да стане с корекциите. Сега действително изглежда крива в лицето, но с ефекта на барби и кел файда. Това цял живот ще се вижда. Аз си признавам, че на мен тя ми е най-най-най антипатичния  персонаж в цялото предаване и може и заради това да съм крайна в мнението си, но държанието й ме кара да искам да си извадя ръката от рамото и да го захвърля по нея, ако бях там при тях, много ме изнервя, не знам защо😂
Аз съм така с Маги. Само да се появи я кадър и започвам бясно да въртя очи. Да иронизирам всичко, което казва. А като взе да подскача, избухнах в смях.

# 2 342
  • София
  • Мнения: 2 418
Действително, Алек нацелува най-много като бройка, но не знам защо, имам усещането за театър и нагласеност. От Христиана насам. Изобщо не щеше да я целува, беше толкова очевидно! Също и Горджъса, кошмарна целувка. Брррр.

Виктор целуна най-малко, доколкото помня. Даже с Денис, която е финалистка май нямаха целувка, а с Капитонова целувката им беше много измъчена. Както се казва, брат ми щях да го целувам с повече емоция, ако го целувах по устата. Александра, Блага... тях ги целуваше видимо с желание. Една изпросена целувка имаше май Людмила (тип Горджъс). Не помня имаше ли друга.

Евгени обаче, ах Евгени, не бяха толкова като брой нацелуваните, но беше страшно похотливо. Чак неловко да ти стане да гледаш. Боряна направо до лактите и мишниците я лигавеше, с нея имаше и неизлъчени целувки в епизода (които ги имаше в промото за сезона). Айлин се върна от индивидуална среща със смучка на врата и кисело настроение. Евгени ми остави ми усещане за нещо коцкарско и похотливо.

Алек ми оставя усещане за сценарий и актьорска игра. Но си личи, че вече е много изморен и отегчен. Може би в началото е имал надежда, че може да срещне интересни жени, ама при тоя каст...

# 2 343
  • Мнения: 435
Евгени даже ги опипваше. Алек поне си държи чашката през това време. Joy

# 2 344
  • Мнения: 1 804
Затова толкова се пази и внимава как се държи, какво говори, гледа да не си изпуска нервите и демонстрира високо ниво.
Такива коментари са ми малко странни. Ако внимава какво говори и се пази - фалшива. Ако казва това, което мисли - злобарка. Ако каже истината - интригантка. Ако излъже - подмолна. Общо взето каквото и да направи дадена участничка, все ще е виновна.

Всъщност границата е разликата. Не е норамлно някой само да лъже, друг да си дава мнението непрекъснато без да са го питали или пък трети непрекъснато да се контролира и да се старае да се държи така, както другите биха одобрили. Кристина, ако беше спряла само до Силви - никой нямаше да я обвини в нищо, но тя не спря, трябваше да вземе отношение по всички въпроси, дори и тези, които не я касаят пряко и най-вече да клюкари на класния с цел да раздава някаква нейна справедливост- за това беше наречена злобна. Същото е и с Маги, ако нейното поведение беше такова в 80 процента от случаите, но все пак като всеки човек имаше собствено мнение, своите слабости, своите моменти, в които избухва и т.н. - всички щяха да твърдят, че просто е добре възпитана жена, която знае как да се държи. Сега обаче никой не знае какво се крие зад завесата - всички знаят само, че това е човек, който е достатъчно добре трениран да се въздържа.

# 2 345
  • Мнения: 485
Според мен, ако нямаше камери, щеше и да преспи с повечето нацелувани. Щом го привличат за целувки, останалото е ясно. Повечето мъже също биха постъпили така.

В чужбина го правят и с камерите. Ако ви е някакво утешение за това, което гледаме тук хаха

# 2 346
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 357
Аз за Мария все още не намирам логично обяснение. Разбирам, че може да не я харесва изцяло, но някак на мен дори ми стана неудобно да гледам как тя стои 5 минути пред него и чака някакъв обрат. Беше кофти момент, +неговия смразяващ поглед.

Изхвърли ги като мръсни котки,вкл. и Тейчето гледаше го  и тя жално и недоумяваше защо,та защо..

Да,за погледа -адски високомерно и смразяващо като цяло към тези трите ,с другите напуснали не ми е правило такова впечатление

# 2 347
  • Мнения: 1 804
Върнах се по-назад и прочетох коментарите ви за пластичните операции.
Според мен няма драма в това някой да си направи, ако наистина му е необходимо. Например при Надежда наистина е било необходимо- и ефекта е към подобрение. Все едно да кажете, че ако някой по природа е с бричове е смъкнато дупе, не трябва да тренира за да се стегне, защото  ще е лъжа. Пък и хирургически да си ги премахне пак не е проблем - видял е, че има такъв дефект - отстранил си го е.
Надя на снимките е много хубава, не е нужно всички да имат остри нослета за да са красиви. Не я познах всъщност, но изглежда красива и интелигентна и със сигурност е била харесвана от мъжете. Сега някак лицето й изглежд а по-зле, но продължавам да я възприемам като симпатично и чаровно момиче. Йоана е много по-странна и трудна за възприемане в лице например.

За целувките и мъжкото поведение - колкото и да критикувах Виктор, сега ми се струва, че той беше най-сполучливия ерген. При Евгени ми харесваше само факта, че беше една идея по-отпуснат с жените, Виктор малко се стряскаше и контролираше от камерите. Алек си е просто артист. Все пак по-добре няколко целувки, но истински - с жена, която наистина привлича ергена и в подходящ момент, от колкото изпросени такива на конвейр. Всъщност за броя на целувките май са виновни момите - в началото те сами си слагаха спирачки и се държаха като на нормална среща, после гледайки сезоните видяха, че тези, които са най-напористи и нахални минават напред и сега всяка влиза остро и минава директно към целувки за да е популярна. Ергените горките се чувстват почти сексуално експлоатирани.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 09:04 от ssiillvvyy

# 2 348
  • Мнения: 352
Горджъса май сама си го направи.Някой беше я нарекъл Глинената глава и много се смях
на това определение  Ужасни са коментарите за нея навсякъде  .Даже ми е жал за нея .Дано не се скапе психически ,защото аз бих при такива нападки.

# 2 349
  • Мнения: 2 094
Като цяло последният епизод беше един от най-долните. Да гледам как Горджъса и Нани обсъждат Екатерина, беше изключително жалко. Кристина е с лоша кожа, състарена от много солариуми, а Нани буквално си е сменила главата. Присмял се хърбел на щърбел. Като ги накараха да си махнат грима, Кристина изглеждаше най-притеснена. Тази жена е с огромни комплекси и вечно нацупена физиономия, добре че я махнаха. Докато Катето има необосновани комплекси, на базата подигравки в детството, но си е съвсем наред момичето - млада и свежа.

# 2 350
  • Мнения: 576
Това предаване не е реалният живот, не знам защо си мислите, че ако Алек целува жените там, непременно има идентично поведение в ежедневието си. Форматът го изисква.

Не помня някой от предишните ергени да е олигавил половината участнички. Това се случва по негово желание и съгласие. И точно заради това ми е много съмнителен като мъж.

И аз си промених мнението за него, но, до колкото четох тук в темата, ергенът няма право да отказва целувки. Христиана си изпроси нейната целувка, Криси го награби тя, Киара - също, дори и Надя. Ако наистина няма право да отказва, не бива да е само към него критиката. Специално за този формат според мен е логично поне топ 5 да са се целували с него, за да се усети наистина има ли химия или не.

# 2 351
  • Мнения: 352
Не знам, но операциите и промените в Надежда ме потресоха. И за мен си е чиста измама спрямо Алек. Сигурна съм на 100 % че той ще се почувства измамен след като разбере (вече е разбрал със сигурност). То и разбирам, че Надежда няма как да му каже, че си е сменила главата, но някак си не е честно спрямо него.

Горджъс, боркиньо за правдата, ти ли си?
Каква Горджъс.Жената наистина е със сменена глава.Вие искате ли да имате връзка с мъж ,за който в някакъв момент да разберете че се е подлагал на драстични пластични операции.Айде да сме реалисти.

# 2 352
  • Мнения: 1 520
Горджъса май сама си го направи.Някой беше я нарекъл Глинената глава и много се смях
на това определение  Ужасни са коментарите за нея навсякъде  .Даже ми е жал за нея .Дано не се скапе психически ,защото аз бих при такива нападки.
За да ти повлияе всеобщото неодобрение, трябва да имаш поне малко от малко реална преценка за себе си и да си дадеш сметка, че не може целият свят да е крив - нещо в теб е. Повечето участнички нямат такава преценка. Научени са, че всеки негативен коментар е “завист” и го повтарят непрекъснато. За какво толкова има да им завижда човек, нямам представа.

# 2 353
  • София
  • Мнения: 2 418
Христиана си изпроси нейната целувка, Криси го награби тя, Киара - също, дори и Надя. Ако наистина няма право да отказва, не бива да е само към него критиката.
+1
Да не забравяме и че Надежда беше инициатор на първата целувка. Тя го дръпна и му се метна на врата.

Всички са попрочели някой ред или изгледали някой и друг клип за съвети как да върват напред.

# 2 354
  • Мнения: 244
Аз, която не харесвам Мария въобще, ми дожаля за нея. Този леден поглед имам чувството сякаш ѝ казваше: “Едва те търпях, и тебе, и целувките ти, нямам търпение да се махнеш!” Май наистина си е жесток Алек.

Общи условия

Активация на акаунт