ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 116

  • 21 977
  • 350
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 498
Мислех, че съм преодоляла кето грипа, но явно не съм. Главоболие нямам, но умората е брутална. Не ям много малко... уж, но и следя стриктно макроси. Въглехидратите в масовия случай са под 20 грама чисти, но избягвам да ям големи количества зеленчуци заради здравословния проблем. Те са ми за украса.

# 286
  • в пералнята
  • Мнения: 1 067
Хванах се и аз на кето. Ще се меря след няколко дни, за да видя как е.
Следя стриктно порции.

# 287
  • Мнения: 14 034
Балкай, МСТ пък да пробваш евентуално? Може и да ти вдигне енергията малко. Само ако пробваш почни с малко количество че да не ме благославяш после на майка и други роднини за съвета Joy

# 288
  • Мнения: 5 498
Ще потърся в био магазина до нас, защото малко ме е страх да поръчвам онлайн такива продукти.

# 289
  • Мнения: 7 825
не е съвет, то е абсолютно анти,
ама аз се оправях с кола зеро
знам, знам колко е зле, но като загубех пауър само това ме съживяваше
и айрян, аз го обичам с много сол, но сега съм без млечни

Последна редакция: ср, 19 юни 2024, 20:04 от Herzen

# 290
  • Мнения: 4 657
И аз тук 😋 Чета ви, но няма кво да споделям. Прибрахме се от морето, опекох кълките и открих сезона на късите гащи. Върнах се с половин кило по-лека.

# 291
  • Мнения: 5 498
Аз няма как да включа кола зеро.

# 292
  • София
  • Мнения: 7 916
И аз тук, но съм на моменти с режима, опитвам се да съм по- сериозна.

# 293
  • в пералнята
  • Мнения: 1 067
Аз няма как да включа кола зеро.
Опитай чаша вода със сол и лимон сутрин. Това го дават като помощ при които грипа.
При теб кога се появи?

# 294
  • Мнения: 1 334
Здравейте!
Почвам от начало.
В момента съм болна, с температура и болки в тялото, пия тайлол хот и нурофен.
Нощта като ставах ми стана много зле, щях да припадна, изпотих се както бях с температура. Измерих кръвното- нормално, но не се сетих веднага да измеря и кр. захар, а след половин час да кажем. И ужас- захарта ми беше 6.9, шашнах се, никога до сега не съм имала такава стойност. Пих един тайлол отново и легнах. Това става към 5ч. сутринта. Сега реших да я измеря отново преди кафето и още по- висока- 7, 3. Какво да правя сега?
Дали е от вируса, които карам?
Да отида ли утре да пусна в лаборатория?
Иначе се храня еднообразно като преди, но започнах да пропускам закуската, да разбутам малко метаболизма, че не свалям вече, а само задържам. Храня се от 13ч до 19ч, за сега ефект няма, но не се отказвам, защото трябва да сваля още поне 10 кг. Плодове хапвам само боровинки. Не знам от къде дойде тая висока кр. захар. Освен да хапвам магданоз за друго не се сещам. Помагайте!

# 295
  • Мнения: 5 118
Аз май ще ви казвам чао, защото няма много смисъл при мен. Да, спазвам си режима, но започнах ин витро стимулация и в момента съм като балон. Миналия път качих 1 кг, този път подозирам, че пак ще съм на плюс, а това си е в пълна противоположност на идеята на темата.

# 296
  • София
  • Мнения: 7 916
Стоуни, стискам палци, успех! Ще ми липсваш! Heartpulse

# 297
  • Германия
  • Мнения: 3 474
Чета ви, но и аз нямам какво ново да кажа. До тук съм -13кг, имам още поне 10 за сваляне. Но да ви кажа, и така се чувствам добре за сега.

Продължавам си на кето/нввм, както дойде, не се вманиачавам, не броя и не тегля.

# 298
  • Мнения: 14 034
Мая, вдига се КЗ при всякакво боледуване, отделно че и повечето неща от рода на Тайлол и те са със захар. Номално е, би трябвало да се нормализира след някое време. Е, не точно днес да ти спадне температурата и утре да си като нова, де.
Виж да вдигнеш приема на витамин Д че го изчерпваш като боледуваш, това не само свързано с КЗ но и там има отношение по принцип. Сега ти трябва почивка основно, диетата малко на втори план остава, ти и без това я разваляш с прахчетата.

# 299
  • Мнения: 1 334
Да, така каза и ЛЛ, да не я меря сега като съм болна. Почвам и Панцеф, с бронхит съм. Отлагам за известно време режимното хранене.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт