Отговори
# 150
  • Мнения: 7 082
Уж ретроградния Меркурий отмина, а съм все още заплес.
Честита ни нова тема, нека си я запълним с интересни коментари, снимки, новини... и всичко да върви все така в смях и разбирателство.
Радвам се много, че ви е харесала темата. Чачо е истинско вдъхновение на символите на червеното.



Честит Лазаров ден!
Честит имен ден на именниците!



Епизода на Гадар ми хареса като цяло. Този път изненадващо бе подреден.
Нина и аз си помислих същото, че Коркут ще бъде спасен от Екбер или Лейля, а може и от двамата заедно.
Пълнежите и аз не ги харесвам, но ги има във всеки сериал, така че някак си свикнах с тях и не ми пречат.
Любопитна съм за някои от диалозите и чакам с нетърпение да излезе превода, за да ги видя, а и да мога да коментирам по-точно.
Ще ми е интересно и развитието на отношенията Курт - Лотоса и следващите реакции на Мюдюра.

# 151
  • Мнения: 6 612
Цвети, извинявай, и аз забравих да кажа колко е хубава темата!
Благодаря и,че ме отмени! Hug
Да си я изпишем с удоволствие и добро настроение!
Йо, по-рано писах,че е имало мач от Турската лига, може и това да е повлияло на рейтинга, но едва ли.
Разбира се,че серията можеше да се събере в час и половина, но без пълнежи не може.
Тази стена на Месут, накрая може и да се окаже нещо съществено! Няма човек, който да я е видял и да не е проявил интерес.
Но самият Месут, не мисля,че ще се окаже някой много различен от това,което е.
На мен вчера мното ми хареса как чрез Айдан на Коркут му се изясниха неговите чувства. Или поне аз така го усетих.
В началото, когато я взе от Екбер, започна да я разпитва дари има доверие на Дахан,  дали би го предала,  много ли го обича? Какво вижда в него, той не е ли красив също...
И така разбра,че човек може да бъде красив и с душата и сърцето си и може да бъде обичан заради това.
Той, всъщност проумя, че няма как да спечели Лейля, че тя предпочита убиецът на баща си пред него, защото в него вижда нещо, което той не притежава.
Екбер и Енвер също имаха интересни разговори.
Енвер отиде при него за помощ, но Екбер му каза,че те вече са врагове и той не трябва да очаква помощ от него.Въпреки всичко му подхвърли  репликата за ловната хижа и му подсказа за мястото, където евентуално може  Коркут да държи Айдан и Дахан.
Когато го търсеха по телефона, той казваше,че не разговаря с непознати номера, но когато чу, че го търси сина му, се промени.
Кой ли е той? Освен Енвер, той наричаше и Курт свой син, но мисля,че този който се обади накрая може да не е нито един от двамата.
Направи ви впечатление и промяната във Фатма анне. След смъртта на Давут, тя смята,че е неин дълг да пази семейството и децата си. Вижда надежда в детето, което Ямур носи и иска то да прилича на всеки един от тях.
Дори каза на Енвер, че и той вече е като неин син и поиска от него помощ за Дахан.
Струва ми се,че нещата в някакъв момент ще се подредят добре за всички.
От мен едно колажче за добро настроение!

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 14:16 от NeZ_9

# 152
  • Мнения: 707
Да, именно. За това се чудех кой е този син. В него момент и Енвер, и Курт бяха в колата и нито един от тях не видях да се обажда на Екбер. Освен ако не е нещо, което ще дадат в ретроспекция. Мисля си да не идва още един син? Нов герой? И той да се окаже също враг, но не само на Екбер, а и на Енвер? Може и така тези двамата баща и син да се обединят срещу общ враг- незаконен наследник🤔 Това си е мой сценарий само. Може и нещо съвсем различно да е.

# 153
  • Мнения: 6 612
Междувременно Чаатай е отскчил до Чанаккале и е на риба с приятелите си там.

# 154
  • Мнения: 678
Междувременно Чаатай е отскчил до Чанаккале и е на риба с приятелите си там.
Ето такива снимки обичам. Те ми пълнят душата. Радвам се, че е усмихнат. Това, че се снима с феновете е хубаво, но не ми е естествено. Но виж с приятели, колеги, на риба, това е друго нещо. Прави го човек от плът и кръв, а не манекен за снимки.

Йоана, с най добри чувства питам дали имаш нещо общо със Силистра. Една приятелка казва “него момент”. Кръстницата ми също.
И още офтопик. Никой няма да го напише предполагам, но ако чуя някой да казва читириийсе и веднага се сещам за Ловеч.

# 155
  • Мнения: 707
Не, нямам общо със Силистра. От София съм. Може и да не е правилно това изразяване. Хванат навик от книгите. Обичам да чета книги, не само съвременни. От по-старите съм го прихванала това като изразяване. Сигурно малко остаряло, не  знам. Извинявам се, ако звучи абсурдно и остаряло🤷‍♀️

# 156
  • Мнения: 678
Не, нямам общо със Силистра. От София съм. Може и да не е правилно това изразяване. Хванат навик от книгите. Обичам да чета книги, не само съвременни. От по-старите съм го прихванала това като изразяване. Сигурно малко остаряло, не  знам. Извинявам се, ако звучи абсурдно и остаряло🤷♀
Ама как ще се извиняваш. Точно на мен, която не си чете постовете, ама като го направя и се връщам да поправя поне 3 грешки. Дъщеря ми ме поправя постоянно да не казвам правимЕ, приготвимЕ, говоримЕ.
Не съм питала с лошо

# 157
  • Мнения: 2 354
Това се  обясняват с факта, че в някои диалекти личното местоимение той има значение на показателно местоимение, тоест „този“.   Извинявайте, но имам професионално изкривяване. Макар,че тук допускам грешки,  при работата с децата се старая да бъда много внимателна. Hug

# 158
  • Мнения: 6 612
И аз много се радвам на такива снимки, Гери!
Виждаш истинския Чаатай. Човек,който обича да практикува хобито си с приятели. Представям си как в почивния ден е отскочил до Чанаккале да види родителите си и естествено да прекара малко време с приятели в морето.
Точно там искам да го видя! В такава обстановка. Blush

# 159
  • Мнения: 707
Ама как ще се извиняваш. Точно на мен, която не си чете постовете, ама като го направя и се връщам да поправя поне 3 грешки. Дъщеря ми ме поправя постоянно да не казвам правимЕ, приготвимЕ, говоримЕ.
Не съм питала с лошо

Не, не, знам, че не е с лошо😀 Просто и аз не съм сигурна дали е правилно. Такъв прихванат навик, не че така са ме учили в училище. Ама знаеш, като прочетеш нещо някъде няколко пъти и ти става като нещо правилно. Знам ли, никога не съм се замисляла преди дали е правилно😆

Аз се връщам да поправям, ако грешките са много фрапантни. Иначе ги оставям така😆

# 160
  • Мнения: 5 166
И аз много се радвам на такива снимки, Гери!
Виждаш истинския Чаатай. Човек,който обича да практикува хобито си с приятели. Представям си как в почивния ден е отскочил до Чанаккале да види родителите си и естествено да прекара малко време с приятели в морето.
Точно там искам да го видя! В такава обстановка. Blush
Нези, ти имаш най-голям шанс да го срещнеш.
Ние ще си останем само със снимките, даже и на тях трябва да се радваме, защото и те секват в един момент.

# 161
  • Мнения: 6 612
Кой знае, Жаки, кой знае, дали ще  имам шанса да съм на точното място в точното време!
Виждам,че са на пристанището на Чанаккале,  там има много лодки, яхти, корабчета. Хубава крайбрежна улица, с много заведения.И този кон от филма Троя, също е там.
Дай Боже един ден като се разхождам по нея  да зърна Чаатай от някъде! Hug

# 162
  • Мнения: 5 166
Кой знае, Жаки, кой знае, дали ще  имам шанса да съм на точното място в точното време!
Виждам,че са на пристанището на Чанаккале,  там има много лодки, яхти, корабчета. Хубава крайбрежна улица, с много заведения.И този кон от филма Троя, също е там.
Дай Боже един ден като се разхождам по нея  да зърна Чаатай от някъде! Hug

Пожелавам ти го от сърце!
Леле, представяш ли си вярно да го видиш...как ли ще реагираш?
Дали ще можеш ли да си овладееш емоциите?

# 163
  • Мнения: 6 612
Ех, Жаки, дори не си го  мечтая!
Но, ако се случи, вие първи ще разберете. Wink
Много сладки ми бяха AyDağ в тази серия.

# 164
  • Мнения: 678
Важното е положителното мислене. Вселената сама ще си реши.
Аз бих се паникьосала и се съмнявам да поискам снимка с него. Снимки колкото искаш в нета. И мен да ме изтрият Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт