Парфюмни размисли и страсти - 290 тема

  • 52 961
  • 605
  •   2
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 4 759
Венера козметикс имат ли физ маг в София ?

# 571
  • Мнения: 5 397
Karen, не знам Ал как го усеща, но май друг беше парфюмът от тази серия, който някои описваха като със зеленчуков мирис. Средиземноморските градини са си смокинов аромат, макар че при първа проба аз почти го отписах заради бергамота.
Ако се търси нещо в тази посока, освежаващо за лятото, мога да препоръчам също така Escentric 02 и Chanel 19 Poudree.

# 572
  • Мнения: 4 189
Венера козметикс имат ли физ маг в София ?
Не, само в Пловдив.

# 573
  • Мнения: 31 435
Karen, не знам Ал как го усеща, но май друг беше парфюмът от тази серия, който някои описваха като със зеленчуков мирис. Средиземноморските градини са си смокинов аромат, макар че при първа проба аз почти го отписах заради бергамота.
Ако се търси нещо в тази посока, освежаващо за лятото, мога да препоръчам също така Escentric 02 и Chanel 19 Poudree.
В Нилските има добре изразени моркови, а Средиземноморската мирише на печена червена капия и аз не мога да го нося поради тази причина. Има и смокини, но не мога да се отърся от аромата на печени чушки.
Градината на Ли е с чудни цитруси, Покривната също е много добра. В Мусоните има диня.

# 574
  • Мнения: 10 036
Средиземноморските Градини са ми най-любими от серията, единствените от които съм изпръскала бутилка, и искам да подновя. По сайтовете и при нас са изчезнали, или са на грозна цена.
При мен са красиви доматени листа, кипарис и смокини, но става страшно сладък над 25 градуса. Харесвам го на 20 най-много, перфектен е тогава.

Аромат за деня:

# 575
  • Мнения: 3 931
Средиземноворските ги има в Дъглас, но за цената си са срамно нетрайни. 25 минути красота и чао смокини и свежест.
Чушки не усещам 😂

Розата на А.Парма ми е много мадамска за лятото денем.

За Молинард се сетих, те имат леки, освен да мина през Салон Олфактив.

# 576
  • Sofia
  • Мнения: 7 087
AA Granada salvia е моята свежест,  целогодишно.

# 577
  • Мнения: 1 153
Al Georgieva,  ако търсиш нещо в стила на градините на Ермес, но по-бюджетно, като за поливане 😀 погледни този на Тифани.
https://www.fragrantica.com/perfume/Tiffany/Tiffany-Love-For-Her-57032.html

# 578
  • София
  • Мнения: 604
Средиземноморските градини и мен ме морят на повече от 25 градуса. Най-ми харесват на хладно пролетно време. Хм, не съм се замисляла , май не ми миришат на печени чушки. Представата ми за печени чушки в парфюм винаги е свързана с Byredo Pulp. Smile

Приноси ми се моноаромат с роза и навремето много харесвах Paul Smith Rose, но не го откривам по сайтовете. Я кажете някой интересен заместител. Може би и аз трябва да пробвам розата на Acqua di Parma. Душила съм я, но нямам спомени.

# 579
  • Мнения: 3 931
AA Granada salvia е моята свежест,  целогодишно.
Карън, този парфюм е невероятен на студ, приказно красив.

Scintillia, красива роза-роза е Eau Rose / Diptique

# 580
  • Швейцария
  • Мнения: 1 907
Момичета, благодаря ви за препоръките Flowers Rose Поръчах си La Belle le Parfum с подарък 10 мл La Belle Paradise Garden  и Scandale от тукашния Нотино, че имаха добри цени. Ако ми хареса Скандалът, ще си поръчам и Скандал Абслю като го намалят.

# 581
  • Мнения: 1 194
Scintillia, Розата на мен е една единствена и това е Serge Lutens La Fille de Berlin. Уникална е!

# 582
  • Мнения: 78
Здравейте,имам нужда от помощ.Искам някой нов аромат,който да ми отнесе главата( ценови диапазон нямам) попринцип харесвам оригиналната обувка на carolina hererra,guerlain-mon guerlain ,armani- si passione, tom ford -smoke cherry, tom ford -velvet orchyd, alien доста ми харесваше  ,харесвам и baccarat rouge

# 583
  • Мнения: 1 153
Здравейте,имам нужда от помощ.Искам някой нов аромат,който да ми отнесе главата( ценови диапазон нямам) попринцип харесвам оригиналната обувка на carolina hererra,guerlain-mon guerlain ,armani- si passione, tom ford -smoke cherry, tom ford -velvet orchyd, alien доста ми харесваше  ,харесвам и baccarat rouge

 Пробвайте Atelier des Ors Lune Féline, много е интересен, има нещо пристрастяващо, но и странно в него. Наистина не те оставя безразличен. Друг, който много харесвам е Killian Blue Moon. Но това е от моя гледна точка, на вас може и да не се харесат.

# 584
  • София
  • Мнения: 579
Здравейте, искам да прелея парфюм от една бутилка в друга. И двете са на един и същи парфюм. Гледах някакви клипове, но там преливат от бутилка в шишенца за отливки. Със спринцовка ще изтегля количеството от пълното шише, но дали ще мога да го изпръскам в другото? Някой дали е пробвал? И дали мога да повредя пулверизатора?

Общи условия

Активация на акаунт