🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 10

  • 110 645
  • 2 417
  •   1
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 3 128
Сега като видях Виктория се сетих, че снощи я сънувах. Откъде накъде се питам цял ден, но ѝ бях на гости. Smiley
И ми показва от апартамента си гледката на Народното събрание. Чак на жълтите плочки я прати фантазията ми.
Друго не помня.

А забравих да споделя, че в случаен разговор в мрежата  попаднах на състудентка на Надя, не приятелка. Каза, че няма пластични операции. Понеже аз се учудих, отговорът беше - тя ако имаше, с тая камба ли щеше да ходи?!
Не посмях нищо повече да попитам. Преди това разбрах, че майка ѝ е учителка и това е един от факторите Надя да бъде толкова амбициозна в учението.

# 2 041
  • Мнения: 129
Много интересно нещо каза Туджаров за синхроните - че често, когато на синхрон някой се изказва по "цветущо", използва интересни определения и метафори, това са реплики, които се подхвърлят от екипа. И даде примери с Игри на волята, че на тях така са им казвали: "Сега няма ли да звучи по-добре, ако кажеш..."

Те и преди са го казвали това, но контекста е един и същ. Примерно вместо да кажат “днес има много звезди на небето” те им казват “а няма ли да звучи по-добре ако кажеш, че днес небосклона е изпълнен със звезди”. Примерно нали. Тоест да, подават им варианти, но не им казват какво да кажат.

# 2 042
  • Мнения: 1 513
А тоя Алек колко ми падна вече в очите...Или го надцених, предвид че можеше да се изразява, да се прави на мил и вникващ в проблемите на момичетата.
Но хората са казали - ще познаеш  мъжа по раздялата.
Преди ден ще мляска някое момиче, а на следващия при раздаването на розите, ще ми се прави на Хенри VIII с това безсърдечно отношение. Някои ги натири дори без дума. Бъди джентълмен поне малко, тези момичета се излагат цял сезон в името да ти се харесат, търпят битови неуредици и психически дискомфорт, няма да ти се счупи толкова реномето на милионерски наследник, ако кажеш някоя положителна дума на изпроводяк.
Ставаше ми жал за всяка една, дори да не съм ѝ била фен, при това толкова унизително тръгване. Не ми е гот жени да бъдат унижавани след всичкото им треперене ...от студ, от чувства, от надежди.
Дечко Алек се вживял в ролята си на шеф от предприятието на баща си и го играе непристъпен и суров.
Като му натрапват целувки не знае как да парира тези им попълзновения, а после огорчен едва ли не...
Виктор поне не обиди никоя нито с дума, нито с поведение. И не мога да повярвам, че го пиша в негов плюс, но е факт.
Съгласна съм. Виктор си беше съобразителен.
Не ми е жал за участничките, но въпросът е принципен за отговорността, която и Алекс носи като ябълката на раздора там.

# 2 043
  • Мнения: 731
Много интересно нещо каза Туджаров за синхроните - че често, когато на синхрон някой се изказва по "цветущо", използва интересни определения и метафори, това са реплики, които се подхвърлят от екипа. И даде примери с Игри на волята, че на тях така са им казвали: "Сега няма ли да звучи по-добре, ако кажеш..."

Те и преди са го казвали това, но контекста е един и същ. Примерно вместо да кажат “днес има много звезди на небето” те им казват “а няма ли да звучи по-добре ако кажеш, че днес небосклона е изпълнен със звезди”. Примерно нали. Тоест да, подават им варианти, но не им казват какво да кажат.

Даа, ясно е това. Но понякога хапливите коментари ми се струват много забавни и си мислих, че заслугата е винаги на участничките. Grinning Малко се разочаровах.

# 2 044
  • Мнения: 215
Алекчо е влязъл да стане известен. Полезно е за бизнеса. Ако е искал жена да е имал 1000 жени и деца с тия възможности и пари, не е тъп, поредният тарикат. Жените познавате много такива интересчии. Заснимал се в Инстаграм като че ли е дете, а не зрял мъж. С някви книги, прай са на начетен до няква библиотека. Ще излезе сух от водата.

На тия момичета им остана само хубавата почивка три месеца без пари в Гърция. Пак не са капо. Никоя няма да се види омъжена

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 22:21 от dsfds

# 2 045
  • Мнения: 3 128
Скрит текст:
А тоя Алек колко ми падна вече в очите...Или го надцених, предвид че можеше да се изразява, да се прави на мил и вникващ в проблемите на момичетата.
Но хората са казали - ще познаеш  мъжа по раздялата.
Преди ден ще мляска някое момиче, а на следващия при раздаването на розите, ще ми се прави на Хенри VIII с това безсърдечно отношение. Някои ги натири дори без дума. Бъди джентълмен поне малко, тези момичета се излагат цял сезон в името да ти се харесат, търпят битови неуредици и психически дискомфорт, няма да ти се счупи толкова реномето на милионерски наследник, ако кажеш някоя положителна дума на изпроводяк.
Ставаше ми жал за всяка една, дори да не съм ѝ била фен, при това толкова унизително тръгване. Не ми е гот жени да бъдат унижавани след всичкото им треперене ...от студ, от чувства, от надежди.
Дечко Алек се вживял в ролята си на шеф от предприятието на баща си и го играе непристъпен и суров.
Като му натрапват целувки не знае как да парира тези им попълзновения, а после огорчен едва ли не...
Виктор поне не обиди никоя нито с дума, нито с поведение. И не мога да повярвам, че го пиша в негов плюс, но е факт.
Съгласна съм. Виктор си беше съобразителен.
Не ми е жал за участничките, но въпросът е принципен за отговорността, която и Алекс носи като ябълката на раздора там.

 Виктор  беше в пилотния проект и продуцентите още опипваха настроението на зрителите. Но като цяло той се е борил с живота, не е като детенцето, което още е в уютната люлчица на близките си, вероятно това е формирало и някакви задръжки, и съобразителност. Аз не гледам никакви други формати, но четох, че в Денсинг старс го описват като джентълмен.
А Алек наистина е като подменен, както подчерта някой по-горе. Най-напред мил, та нагарча чак, а сега в последните епизоди стои като истукан с презрителен поглед.

# 2 046
  • Мнения: 1 282
Ако го натискат да прави каквото искат Щерева и сие, да спуска определени реплики, да мляска наред,  обличат го като инфантил, освен да се пропие и да прикрива някак раздразнението си, няма други ходове. Не знам какво си е представял, но явно е разочарован.

# 2 047
  • Мнения: 8 064
Катето е сладка и интересна, добре че не се е подхлъзнала да се излага вътре много, нека я мислят за задръстена..
а тази Камелия е по-дразнеща и от Ленчето..има се за неотразима, а е толкова прозрачна и плитка..

# 2 048
  • София
  • Мнения: 6 227
Това винаги много ме възмущава, безобразното отношение към момичетата. Те, че са майко мила повечето - така е, че са влезли в риалити - също; но някакво елементарно уважение и спазване на права би трябвало да има според мен. Не може да ги държиш с часове по нощите да мръзнат и подсмърчат, да им пробутваш някакви евтинджос храни, да ги излагаш по всякакъв възможен начин. Някакъв минимум трябва да се спазва. Но надали, и така машината работи и произвежда пари.

# 2 049
  • Мнения: 516
Най-напред мил, та нагарча чак, а сега в последните епизоди стои като истукан с презрителен поглед.
Може да е защитна реакция. Който е чел за Джийвс и Устър, сигурно е запознат с печалния Огъстъс Финк-Нотъл. Същият е крайно притеснителна личност, неможеща да извади две думи от устата си пред хора. На това отгоре му се наложи да държи реч пред членовете на “Търтеите”. Е, справи се прекрасно -по съвет на Джийвс презираше тези, пред които държи реч, сещайки се за фрапиращи случки от детството им. Може и Алеко така. Но това с презирането не винаги помага. На същият този  Финк-Нотъл, по ирония на съдбата му се наложи да държи реч и пред глутница малолетни престъпници от някакво начално училище. Номерът с презирането не мина, но Огъстъс все пак се справи. Как ли, обилно подплатен от Джийвс с тайно сипан джин в портокаловоя му сок (оттам леля Далия му смени името от Финк-Нотъл на Джин-Ботъл Joy) Та…и Алеко така Joy

# 2 050
  • Мнения: 348
Момичета, ще се впиша в темата да ви чета коментарите..... На мен ми се струва, че е много унизително за момичета половин час преди да се целуват с Алек и после да бъдат изгонени от него....Всичко е карикатурно... С Катя е било много унизително. Първо й подари 2 рози и каза, че иска тя да бъде с него до край, а после я изкара от реалити....

# 2 051
  • Мнения: 5 899
Аз не гледах. Каква причина е дал, за да отстрани Катето?

В НадкасТ ми беше симпатична. Само много си личат пристрастията ѝ, но това е нормално.

# 2 052
  • Мнения: 1 923
Надежда ми става все по-противна, вече открито показва колко е злобна. И с тия маймунски муцуни, които прави с носа са,  как е пленила Алек, не знам.
Не мисля, че е злобна. Доста закачливо и с чувство за хумор коментира Магдалена, сякаш е просто колкото да си изпълни задълженията към продукцията.
Самият Алек за мен е някак много променен. Милото и галантно момче го замениха с някакъв студен и отегчен мъж с чаша в ръка и пиянски поглед по синхроните.
Това е абсолютен шок за мен. Много го харесвах, но явно нервите му не издържаха. Стана студен и високомерен… Рухна и си пролича незрялото в него - определено не е улегналият мъж, за който се представя.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 22:34 от Lilly_85

# 2 053
  • София
  • Мнения: 2 087
Първите изгонени моми като че ли по-културно ги изпращаше. Сега с такова високомерие и стоунфейс ги гледа, че направо да си плюят в пазвата и да бягат.

# 2 054
  • Мнения: 5 899
Ще дойдете на моето, че Сашето е безсърдечен и надут.

Общи условия

Активация на акаунт