Отговори
# 105
  • Мнения: 1 153
Здравейте , момичета! Днес чакаме резюме, снимки и 68/3! 🫶

# 106
  • Мнения: 301
Може ли и на мен информация и снимки ?
Много обичам реални истории и сериала може би за това ме грабна толкова много !


В реалната история Суна и Абидин са женени и имат дъщеря. Милена е права.

Тъкмо това щях да питам и чета пак някакви скандали. Може ли подробности от къде е инфото, че искам и аз да прочета? Не съм намирала до сега нищо, а ми е интересно.
Ще го потърся и ще ти го пусна,  има снимки,  които съм качила в старите теми.

# 107
  • Мнения: 716
Милена, аз също чакам достоверна информация и снимков материал за реалната Суна.
Чета от тема 1 и нянам спомен някой да е пускал снимки на тази персона.
По едно време циркулираха други имена за главните герои- собствениците на имението в което снимат. Така и не стана ясно все пак, кои и дали са рязконспирирани главните герои. Всичко е само в главите на феновете.
Хванали сме се за това, че и във филма и в живота е бижутерско семейство. Често пъти обаче професиите на персонажите се сменят, за да не бъдат разкрити в действителност.
Аз гледам филм и не мисля за реалнара двойка. Така или иначе от доста време сме извън записките на психоложката. Всичко е рейтинг и се пише под натиска на феновете.
Ако брата на Ферит ( забравих името на актьора) не беше решил да напусне сериала историята сега можеше да е съвсем друга.

# 108
  • Мнения: 301
Ако брата на Ферит ( забравих името на актьора) не беше решил да напусне сериала историята сега можеше да е съвсем друга.

Фуат сам ли е поискал да напусне сериала ?
Съжалявам, но не съм от самото начало тук и много работи не знам !

# 109
  • Мнения: 1 195
Ако брата на Ферит ( забравих името на актьора) не беше решил да напусне сериала историята сега можеше да е съвсем друга.

Фуат сам ли е поискал да напусне сериала ?
Съжалявам, но не съм от самото начало тук и много работи не знам !
По принцип да,той се загаджи пък с Джиджле (Слен)в реалния Живот(Джиджиле беше дъщеря на Султан в сериала), имаше много спекулации защо напуска,последно дори четох че заради връзката им е напуснал,нали Онур не одобрява да се показват връзки

# 110
  • Мнения: 301
Да това го знам, че са заедно с Диджле, но не знаех, че е напуснал и то точно заради това! Много смело от негова страна, заради любавта..
Ако брата на Ферит ( забравих името на актьора) не беше решил да напусне сериала историята сега можеше да е съвсем друга.

Фуат сам ли е поискал да напусне сериала ?
Съжалявам, но не съм от самото начало тук и много работи не знам !
По принцип да,той се загаджи пък с Джиджле (Слен)в реалния Живот(Джиджиле беше дъщеря на Султан в сериала), имаше много спекулации защо напуска,последно дори четох че заради връзката им е напуснал,нали Онур не одобрява да се показват връзки

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 13:07 от Jessy3

# 111
  • Мнения: 88
Онур хубаво не одобрява, ама като снимат денонощно и почти без почивка, накрая там си откриват някои половинките. Прекалено много са такива случаи май, за да е просто съвпадение. А и си има предимства, но и недостатъци. Трудно е да се каже кои са повече.

# 112
  • Мнения: 430
Милена, аз също чакам достоверна информация и снимков материал за реалната Суна.
Чета от тема 1 и нянам спомен някой да е пускал снимки на тази персона.
По едно време циркулираха други имена за главните герои- собствениците на имението в което снимат. Така и не стана ясно все пак, кои и дали са рязконспирирани главните герои. Всичко е само в главите на феновете.
Хванали сме се за това, че и във филма и в живота е бижутерско семейство. Често пъти обаче професиите на персонажите се сменят, за да не бъдат разкрити в действителност.
Аз гледам филм и не мисля за реалнара двойка. Така или иначе от доста време сме извън записките на психоложката. Всичко е рейтинг и се пише под натиска на феновете.
Ако брата на Ферит ( забравих името на актьора) не беше решил да напусне сериала историята сега можеше да е съвсем друга.
И най-вече,ако не бяха сменили сценаристите във втори сезон.

# 113
  • Мнения: 883
Ха, и аз искам да видя снимката на Абидин, Суна, Есме и дъщеря им.

# 114
  • Мнения: 1 153
От Емрулах! ❤🔥

# 115
  • Мнения: 2 417
В този сериал гаджета (измежду актьорите) да искаш Simple Smile От темата разбрах, че Гьозде и Емре също били двойка.

# 116
  • Мнения: 1 195
Розова Сейро
Озета и снимките
https://www.instagram.com/p/C6dspA6uqID/?igsh=MXE1anUzMjZmczR1Yg==
В този сериал гаджета (измежду актьорите) да искаш Simple Smile От темата разбрах, че Гьозде и Емре също били двойка.
Не са двойка,дори Гьозде го отрече .. много, много добри приятели са

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 14:16 от Албенаа

# 117
  • Мнения: 1 153
Красиви! ♾🫶👑❤🔥🤍

# 118
  • София
  • Мнения: 2 068
За Гьозде и Емре се говори от повече от година, че са двойка. Бяха за празника заедно на почивка в Чешме. Миналото лято бяха заедно на море, пускаха си снимки, но казват, че са само приятели.

# 119
  • Мнения: 430
Едно малко спойлерче,което,може би,ще се окаже вярно предвид озета.
Скрит текст:
Ще съобщят на Сейран,че е бременна,но бременността и ще е рискова.

Общи условия

Активация на акаунт