Къде в Пловдив??? - 105

  • 15 616
  • 395
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 55 099
Сега си погледнах банкирането. Стои си сметката на ЕВН, но моята дата е 24.

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 832
Риболовен магазин има и на новия булевард Северен, по посока моста на Адата, малко след кръстовището с Брезовско шосе. Пада се от дясната страна. Нов е и не знам дали е зареден достатъчно, но е на голяма площ.

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 41 110
Момичета, къде може да се паркира около Летния театър след 17,30ч???

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 6 005
Бунарджика или Орфей?

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 9 779
Бунарджика или Орфей?

летният театър е на Бунарджика, Орфей е лятното кино. Blush

Момичета, къде може да се паркира около Летния театър след 17,30ч???
накратко, където намериш, ако намериш някъде по Волга или по Д. Николаев, не знам дали там не е синя зона до 18,30, може и да греша. Иначе от страната на търговската гимназия и дървото по уличката. Театърът е близо по алеята през парка. Аз там с кола не бих отишла, но това е мое виждане де.

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 41 110
Бунарджика Simple Smile
Ами хубаво без кола, ама ако си от града Wink
Мерси!

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 9 779
Бунарджика Simple Smile
Ами хубаво без кола, ама ако си от града Wink
Мерси!

Имам приятелка, която живее в едно близко село. За разни концерти и театри си идва с автобуса и се прибира с такси. Друг вариант е паркинга на МОЛ-а, платен след определено време престой, но трябва да се види и до колко часа е отворен. Но в МОЛ-а има и кино, та предполагам работи до късно.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 14 142
В уличките от другата страна на Руски има места за паркиране. Около Алекото , пожарната, винаги съм си намирала място. Пресичаш после булеварда и си в театъра. Синя зона е, но за 1 час е 2 лева.

# 368
  • Мнения: 2 203
Знам, че не е това темата, но в темите за училищата кварталните не се коментират. Някой от вас има ли със скорошни впечатления от ОУ Димитър Талев - прогимназиалния етап?

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 6 005
То Орфей е лятно кино, ама съм ходила 10 пъти там на театър Simple Smile Simple Smile

За паркиране около Бунаджика може в МОЛ Марково тепе, но след някой час се плаща.

# 370
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 769
Коя точно е спирка 343? В Изгрев накъде. И на спирките/ или на електр.табла пише ли им номера?

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 3 393
Коя точно е спирка 343? В Изгрев накъде. И на спирките/ или на електр.табла пише ли им номера?
На самата спирка пише номера.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 584
Коя точно е спирка 343? В Изгрев накъде. И на спирките/ или на електр.табла пише ли им номера?
Аз ги търся в сайта на Община Пловдив, там може да се избере по номер на спирка и показва на картата къде е:
http://transport.plovdiv.bg/desktop/

# 373
  • Мнения: 735
Здравейте! Откъде купувате халати за баня?

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 6 005
Аз поръчах от PNG, но на Черен петък, иначе ми се струват високи цените. Първоначално като ги получих си мислих,че качеството не е добро,защото отвсякъде стърчаха разни конци, но сега след интензивно ползване съм много доволна.

Преди на Пешеходния мост имаше халати на Яна Панагюрище,предполагам,че още си е там магазинът. Те също са много добро качество.

Общи условия

Активация на акаунт