Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 70 358
  • 1 974
  •   1
Отговори
# 1 020
  • София
  • Мнения: 9 765
Курабийки за следобедното кафе? Кафе не съм сварила, но ще си го визуализирате. 😜

# 1 021
  • Мнения: 2 846
Аз пък се опитвам да спася канелоните. Стават по-сухи, самите тръбички, добавих доматен сос с малко вода. Във фурна като ги правя завивам с фолио и си се задушават, във фраера не става така. Уж за по-бързо, но ми е крива сметката. Дано да ги вкарам в "пътя", че иначе доста продукти ще идат на вятъра.

# 1 022
  • София
  • Мнения: 9 765
Пантата вдигна температура. Нищо й нямаше. Изведнъж стана червена и топла. Казва, че не усеща никакъв дискомфорт. Не е висока температурата . 38 градуса . Давам шанс сама да спадне. 😣

# 1 023
  • Мнения: 12 221
Уинд, слагай ги във фурната. Гаранция във фраера ще се пресушат.

Панди, да минава бързо!

# 1 024
  • Мнения: 2 846
Ей, тъй като стане... Добре, че утре не е на училище. Да спада температурата  и да не вдига повече!
Стана ми яденето, унищожихме по една порция, де да можеше да си налея и бира. Sad

# 1 025
  • Мнения: 857
Бащата на ММ е получил инсулт. Сложни са им отношенията, не са толкова близки, но виждам, че му е тежко. Дано се възстанови човекът.

Панди, дано мине по - бързо на детето.
Лейла, Сис, гуш за вас.

Последна редакция: нд, 19 май 2024, 15:34 от Лаватера

# 1 026
  • София
  • Мнения: 9 765
Благодаря, момичета!

Лав, дано се възстанови човекът!

# 1 027
  • Мнения: 9 164
Лав, дано се възстанови!
 Панде, бързо да се оправи Пандето!
Като сваря сладкото , ще ви свирна.

# 1 028
  • Мнения: 1 971
Как да се не оплаквам от Мис Каприз?!! Сраснала се е с дивана и телефона... а какво езиче хапливо имаааа... Добре, че се открехна на излизане с приятелки, щото таквоз антисоциално се очертаваше... Добре, че и аз още не съм в таз прословута пауза, че...
И виното ми е на свършване... кво ше пия до новата реколта? Sleepy

Мама ми направила бухтички, пърженки, мазнички, ауууууу... ена торба.
Кутийки от свеки - пилешки хапки, 4 бр пици с основа някви питки, катино мезе /тва дори не го знам какво е, някой ял ли го е да каже/, и половин питка с масло и сирене... може и още да има, като ги донесе ММ, ше допълняя...

Кайсийче, ми да опитаме да се видим, като си тук... ако стане, стане...
Пандич, ше й мине на госпожицата Stuck Out Tongue
Лав, дано се оправи човекът, стискам палци.

# 1 029
  • Мнения: 9 164
Мързи,катино мезе обожавах в детството си.Пилешко месо на хапки, ама е като манджа , с гъби,кис.краставички.Поне така го правеше мама.
   Цял следобед,докато варя сладкото, се занимавам да издирвам място за нощувки в Бари.Някой ходил ли е?

# 1 030
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 313
юхуууу, минах на доктора. нищо ми няма, чуждо тяло в ухото и леко възпаление. явно комара, дето го чух не е само обиклял около ухото ами се е натъпкал вътре.
промиха ме, изписаха ни 100 вида капки и другат аседмица пак ще ме видят.

самонаградих се с едно пилешко дюнерче и сок от диня. ама така да я обичам тая диня....

сега грухтя на климатик и чакам да стане вечер да ида до басейна.
тук е над 40, усешам го като над 100. Wink

# 1 031
  • Мнения: 9 164
Браво, ДобрЕ, радвам се за теб!
   Варя сладко!

# 1 032
  • Мнения: 10 863
И аз искам сладко .... ама няма.
Лав, стискам палци да се оправи човека !
Уинд да оздравява девойката !

# 1 033
  • София
  • Мнения: 14 149
Мързи, голяма работа е свекърва ти. Аз пилешка супа готвих.
Имам 100 неща да върша, а яко ме мързи.

# 1 034
  • Мнения: 10 863
Мързела е двигател на прогреса ! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт