Лидл 184 - Майска пролетно - вдъхновяваща

  • 49 535
  • 577
  •   4
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 707
Имала съм и такъв дето само се забърсва, имам и със свалящи се плочи. За мен вторият е за предпочитане, този само с бърсането все ми стои като недостатъчно почистен.
На подвижните плочи нищо не им е трудно, те се свалят и се мият все едно чинии мия...
И аз това имах предвид.Забърсвам,но все ми стои мазен,непочистен...

# 301
  • Мнения: 1 334
Аз си взех такъв онзи ден. Иначе имам такъв само за триъгълни сандвичи, но ми се надраска покритието и взе да залепва.
Доволна съм, децата - също. Днес има направих гофрети, вчера тостери, одобриха ги. Grinning

# 302
  • Мнения: 27 759
Аз също имам гофретници и със свалящи се плочи, и обикновени. По-лесно се почистват свалящите плочи, но пък е по-голяма мъка да се изчисти самия гофретник под тях (ако изтече смес извън плочите, не е много приятно☺️). Само забърсване на плочите не ме притеснява, ако гофретникът се използва сравнително често.

# 303
  • Мнения: 1 058
При мен, гофрети те ставаха по- бавно в този със сменящите се плочи, отколкото Гофретника от Кауфланд. Там стават много бързо

# 304
  • София
  • Мнения: 1 885
affleck, за кой точно Лидъл пишеш, че ми трябва чаршаф и да знам накъде да тръгвам?

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 841
Днес сварих намален сок от клементини (от "клошарския" щанд) и взех за първи път. Е, много ни хареса! На 2.70 (намален) си е направо чуден.
Обаче ми направи впечатление, че имаше продукти с оранжев етикет "тази цена е валидна до 12.05" пък то днес е 18.05. Вече би трябвало или да ги изтеглят, или да ги намалят още, ама явно са на принципа, ако мине...

# 306
  • Мнения: 3 724
Днес сварих намален сок от клементини (от "клошарския" щанд) и взех за първи път. Е, много ни хареса! На 2.70 (намален) си е направо чуден.
Обаче ми направи впечатление, че имаше продукти с оранжев етикет "тази цена е валидна до 12.05" пък то днес е 18.05. Вече би трябвало или да ги изтеглят, или да ги намалят още, ама явно са на принципа, ако мине...
Няма проблем ако пише, че цената е валидна до ХХ.ХХ, проблем има ако стоката е извън срока на годност. Обръщайте внимание на персонала за да се оправят пропуска. Лидл не са квартален магазин и не са на принципа "ако мине", държат да бъдат изрядни във всичко, но не винаги им се получава. С откриването на нови магазини се налага да наемат нов персонал, на който не му се работи натоварената физически и психически работа, но пък искат да получават приличната заплата от Лидл.

# 307
  • Мнения: 117
affleck, за кой точно Лидъл пишеш, че ми трябва чаршаф и да знам накъде да тръгвам?

Улица Проф. Танев 15, Младост 4, до блок 465

# 308
  • Мнения: 13 632
Подарявам го.

# 309
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Точно от това Омо взех и аз.Изпира дрехите без проблем.

# 310
  • Мнения: 590
Danaeka, благодаря за коментара ти, а миришат ли дрехите на праха след изпирането?

# 311
  • Мнения: 2 846
Добро да е неделното дъждовно утрo! Аз да питам някой обзаведе ли се с кръглата  форма за кекс? В нашия  магазин в Монтана ги нямаше, имаше от другите 2 вида.

# 312
  • Мнения: 18 733
Аз купих кръглата форма за кекс и я ползвах - добре стана кексът, лесно излезе, доволна съм.

# 313
  • Мнения: 1 712
Откога наградите от лентата са с валидност? Понеже никога не съм стигала и първата сума, и не съм забелязала.

Взех новото сладко от праскови на "Марибел".  Не е моето. Прилича все едно е правено от онези компоти от белени праскови.

# 314
  • Мнения: 4 819
Винаги са били с определен брой валидност, започваща от деня на покупката. Изискват и задължителна активация, за да ги ползваш.

Последна редакция: нд, 19 май 2024, 11:57 от ccvet

Общи условия

Активация на акаунт