💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 115

  • 17 096
  • 449
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 211
Добро утро, момичета! Coffee

Днес кафенцето от мен! Stuck Out Tongue Winking Eye


Значи новата снимка от Умут Евергин е правена.


Прекрасен ден ви желая!

# 391
  • Мнения: 18 730

хубава събота!!

Жаки, мерси!! Kissing Heart

едно клипче със събрани моменти зад кадър
цък


Фенче Kissing Heart, абсолютно на твоето мнение съм.
Cry

абе да е жив и здрав и да ни радва с нови роли!!

да видим кога ще пуснат нашите- Айле, 2 сезон?
Ками от къде ти е инфото?
.........................
 Нур Сюрер  e навършила 70 години , вчера!
да е жива и здрава!

Последна редакция: сб, 22 юни 2024, 13:34 от Airra

# 392
  • AMS
  • Мнения: 6 465

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Като гледам футболистите,
Къванч има още много място за рисуване.
Тъмните не ми правят толкова впечатление с татусите.
Но бял човек, още повече и красив, се чудя какво иска да каже.



Дружки, на полувремето съм Грузия - Чехия 1:0. 
Следващия мач са комшиите и португалците.


# 393
  • Мнения: 6 211
От Теленовелас:

"Семейството" - новите епизоди от 9 юли по bTV Story

ЕКСКЛУЗИВНО: "Семейството" се завръща!

Новият втори сезон стартира на 9 юли (вторник) и ще се излъчва премиерно всеки делник от 21:30 до 22:30 ч. по bTV Story на мястото на "Доброта".

Повторения ще се предлагат на следващия ден от 13:00 до 14:00 ч. отново по bTV Story


# 394
  • Мнения: 18 730
Диве,
Цитат
Като гледам футболистите,
Къванч има още много място за рисуване.
пепел ти на клавиатурата Wink
Скрит текст:
голямо напрежение вчера като определяха дали гола на твоите хора ще го зачетат....

Жаки, да и аз сложих новината вчера от теленовелас, но вече официално от ФБ на бтв стори.

https://www.facebook.com/btvlady/videos/2198247253887014

Последна редакция: сб, 22 юни 2024, 19:31 от Airra

# 395
  • Мнения: 6 211
Извинявай Айре, че съм повторила информацията. Не внимавам Айре, не внимавам!
Като ми попадна, ми се стори позната новина, но реших, че на друго място съм го видяла. Като прочетох Ками и реших, че е единствена информация, но...
Трябваше да върна няколко поста, за да видя, ама карай, друг път ще гледам.

Скрит текст:
Турция-Португалия 0:2 до 35 мин....кофти!

Последна редакция: сб, 22 юни 2024, 19:35 от jackie.

# 396
  • Мнения: 18 730
Извинявай Айре, че съм повторила информацията. Не внимавам, не внимавам!
Като ми попадна, ми се стори позната новина, но реших, че на друго място съм го видяла. Като прочетох Ками и реших, че е единствена информация, но...
Трябваше да върна няколко поста, за да видя, ама карай, друг път ще гледам.
стига де, няма нужда да ми се извиняваш,  аз се радвам, че почна да пишеш по-често в темата!! Blush

офф комшиите хич не тръгнаха добре в мача....

# 397
  • Мнения: 6 211
Споко, не съм се засегнала!
Наистина кофти тръгна мача, ама има още доста време...чудото може да се случи.

# 398
  • Мнения: 18 645
Привет, Жаки, Диве, Айре Heart Eyes, благодаря ви за споделеното! Kissing Heart
Жаки, и аз ти се радвам, че започна да пишеш по- често Kissing Heart
Ками, от две седмици показват реклама да очакваме Семейство скоро, какъв септември. Радвам се, че вече е споделено официално, защото вече уведомих комшийките ми, само ме питаха кога, кога Smile

Чакам си ги с нетърпение, нищо, че мога да си го гледам всеки ден и сега Stuck Out Tongue Winking Eye Но, можем да си продължим преговора.

Айре Heart Eyes благодаря! Kissing Heart Да, да е жив и здрав и да продължи да ни радва нашия ашкъм с нови проекти и с любимия ни сериал от живота Kissing Heart Интересното е, че повечето фенове харесват татусите му, казват , че му отиват Thinking Май ние сме от малкото, дето не харесват татуировки.
А Еле Наави дори им е направила анализ:
Цитат
Крилат кон.
Крилатия кон е елемент от гръцката митология. Той е символ:
- На сила: защото е практически неукротим;
- На независимост: защото може да излети, когато пожелае;
- На свобода: защото може да лети;
- На преданост: защото крилатите коне винаги са били съюзници на Зевс и винаги са му помагали в изпълнението на неговите задачи и планове.
 Крилат дракон.
В източната култура той е благотворна и не е зла фигура. Той е символ на мъдрост, сила, тъй като може да отблъсне злите духове и да защити невинните, жизнена сила,  свързана с климата, плодородието и контрола над дъжда, реките, езерата и моретата.
Драконът символизира мъжкото начало, ян, и неговата природа е по същество морска.
Освен това изображението на дракон, летящ нагоре към слънцето, символизира прогреса и способността му да преодолява трудностите, без да се отказва.
Друга разсъждава така :
Цитат
Предполагам, че новата татуировка изобразява съзвездието Дракон и Пегас и възникващата нова Вселена в центъра.
Може също да се предположи, че това са покровителстващите Къванч и Башак съзвездия, а възникващата нова вселена е разбира се Курт Ефе
Жива и здрава да е Нур Сюрер, голяма актриса е! Flowers Four Leaf Clover
Диве, и аз това се чудя ... Може пък някой ден сам да обясни защо ги прави, ясно е, че не са случайно избрани  Thinking
Цитат
Но бял човек, още повече и красив, се чудя какво иска да каже.

Благодаря ти за кивчетата! Kissing Heart
Ето и от мен няколко стари, но любими:





Лека вечер, дружки! Hug

# 399
  • Мнения: 3 437
Kıvanç Tatlıtuğ'un havalı "Jet- Surf" şovu!

https://www.youtube.com/watch?v=CvO4WdKufww

# 400
  • Мнения: 6 211
"Cesurce Güzel “ с участието на Tuba Büyüküstün и Kıvanç Tatlıtuğ се сбогува с екраните
с финала си точно преди 7 години... Кой го е гледал?


# 401
  • Мнения: 18 645
Терзи Kissing Heart
Жаки, благодаря! Kissing Heart Не помнех, че на днешния ден е бил финала на Дръзки и красиви ..
От мен един страхотен Джесур за лека нощ Hug

# 402
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 308
По-скоро е от колкото очаквах 😃
Вероятно ще започна да го гледам епизод по епизод😴

# 403
  • Мнения: 6 211
Добро утро, момичета!

Да пийнем по едно неделно кафенце за настроение!



"Kivanç Tatlıtu, който е в Бодрум и не се вижда на модерни места, закупи рибарски кораб в допълнение към луксозната си лодка. Излезе за риба в 05.00 часа, а вечерта подари празник на приятелите си у дома."
Хайдее, пак почнаха да му броят придобивките...опасна работа са тия жълтурковци, даже не мога да ги нарека журналисти.


И едно пълнолуние, което ни е снимала Башак


Имайте пълен ден, изпълнен с хубави емоции!

# 404
  • Мнения: 18 645
Добро утро, дружки! Hug


Ками,
И аз! Този сериал, също както Кузей Гюней никога няма да ми омръзне. Така е, когато сценария е прекрасен и изпипан до края.
Харесах си един коментар в нета:
Цитат
Kъванч Taтлъту, партньорът на Серенай Саръкая в телевизионния сериал "Семейство“, е човек, който може да получи почти всичко от живота. Такива хора се наричат ​​още универсални, т.е. чиито интелектуални способности, интереси и дейности не са ограничени до една област на знанието и една област на тяхното приложение. Такъв човек е способен да постигне осезаеми практически резултати в много области. Той знае как да се радва на живота. Той не просто оцелява в ежедневната надпревара, но истински се наслаждава на всеки момент. Разбира се, ако се научим да виждаме красотата в обикновените моменти, да намираме радост в малките неща и да оценяваме всяка стъпка към целите си, тогава удоволствието може да стане част от ежедневието ни. Трябва да бъдем активни, за да открием източника на радост и щастие, които могат да преобразят нашия свят. Неведнъж сме чували думите "ценете настоящия момент“. За да сме в състояние на хармония със себе си и света около нас, начинът ни на живот трябва да е такъв, че и в най-обикновените ситуации да откриваме нови възможности за удоволствие. Важно е да се научим да забелязваме и оценяваме простите радости на всеки ден, да бъдем отворени към това, което се случва тук и сега. С всичко това определено трябва да мислим позитивно, да се грижим за здравето си (физическа активност, балансирано хранене, адекватен сън и грижа за себе си), да развиваме интереси (пътуване, книги, спорт, хобита), да развиваме социални връзки (срещи с приятели , подкрепа на близки, участие в обществени събития). Съгласни ли сте с мен, че Къванч се опитва да живее именно така? И спокойно можем да кажем, че две сродни души се срещнаха в един проект - Серенай и Къванч. Остава само носталгията по прекрасния сериал "Семейство” и по основната двойка Девин и Аслан. Моето желание е всеки ден да се изненадваме от собствената си смелост! Никой не може да победи човек, който никога не се предава

И един откъс от старо интервю, открит от италианките:
Цитат
Откъс от интервю 2017 г. :
"Къванч познава добре звездния живот. Но той не обича светкавиците на фотоапаратите, не обича да говори за себе си, и още повече да се хвали. Не обича особено да дава интервюта, а ако каже нещо, говори главно за проекта, в който участва ...
През уикендите, приготвяйки храна на скарата, той няма да ви разкаже за вчерашните снимки цяла нощ до сутринта. Той ще раздухва дима и ще обръща месото. Ако кажете, че сте повредили колелото си, той ще зареже всичко и ще ви се притече на помощ. Ако стигнете до болница, той ще бъде първият, който ще ви посети. Ако му доверите тайна, той никога няма да я издаде. Всяка сутрин, по график, той и кучето му излизат на разходка в парка. Ако му поверите кучето си, можете да не се съмнявате, че ще ви го върне невредимо и здраво. И само тогава, когато го видите на екраните в нова невероятна роля, само тогава ще кажете на приятелите си, че това е същият най - известен Kъванч  Taтлъту  ...

Жаки, благодаря ти! Kissing Heart Ох, тези жълтури също като нас, като няма нищо ново взеха да слагат стари снимки на Къванч и да му броят придобивките както казваш Smile Сигурно си мислят, че феновете не знаем всяка негова снимка от кога е Stuck Out Tongue Winking Eye
Хубав ден, дружки,  поздрав с едно клипче от стара дружка с Джесур.

Общи условия

Активация на акаунт