Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 91

  • 34 834
  • 452
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 178
Тази Рексона не е ли от мъжката серия?

# 436
  • Deutschland
  • Мнения: 5 627
Мисля, че не защото имаше други видове, които си бяха типично мъжки. Този, който показах и един друг flowers ли, не помня мисля, че са си дамски. После ако мина през магазина за последни домакински покупки, че в неделя обичайно нищо не работи, ще снимам.

Допълвам със снимки.. Мъжки има само един вид.





Последна редакция: сб, 29 юни 2024, 22:52 от Фрау С

# 437
  • Мнения: 2 789
Момичета, да не са спрели да внасят червилата на Revlon ultra HD matte lipcolor? Преди ги намирах в Лили, в Ремедиум и в Нотино, а сега има 2-3 цвята в Мейкъп и то не моите.

# 438
  • Мнения: 1 665
Влизам с въпрос относно автобронзантите. Препоръчайте моля някой от който сте доволни. Сега изпозлвам този на Palmers, но нещо не съм много доволна напоследък. Сега взех да пробвам този на Виши.

# 439
  • Мнения: 2 733
Копирах от TikTok специално за дамите, които харесват тези лосиони на Balea
Скрит текст:

# 440
  • Deutschland
  • Мнения: 5 627
От първия лосион имам един брой, само че в розово. Ухае на нишестето с малини от едно време, дето бабите ни правеха бисквитена торта.

# 441
  • Мнения: 1 810
Аз имам първия лосион, на мен ми ухае на грейпфрут, едно такова тръпчиво-киселяво, не съм много впечатлена. Не е с аромата на Alien, друг беше неговият лосион, макар и пак с лилава опаковка. Объркали са се в TikTok☺

# 442
  • Мнения: 1 197
Този е, но пак трудно се разнасяше по тялото:

# 443
  • Мнения: 461
Надявам се да ги заредят и в България 😏

# 444
  • Варна
  • Мнения: 10 825
Тези спрейове за топлинна защита дали вършат работа? Или нещо друго ефикасно да ми препоръчате от ДМ?


# 445
  • Мнения: 5 177
got2be е хубав, вижда се на втората снимка в дясно.

# 446
  • 🌊
  • Мнения: 124
И двата показани не предпазваха особено, отделно имаха една лепкавост, която беше прекалена.

# 447
  • Мнения: 461
Киса аз харесвам този.

# 448
  • Мнения: 2 079
А как разбирате коя термозащита предпазва и коя не?

# 449
  • Мнения: 105
Препоръчайте ми маска за коса, която прави косата мека и хубава. Косата ми е тънка и права. Загледах се в едни на doori, но не съм чела все още отзиви за тях. Преди време бях доволна от маската на линеа био с арган и една на nature of agiva. Но искам да пробвам нещо друго сега.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт