АС и други романтични К-драми - тема 9

  • 10 647
  • 735
  •   1
Отговори
# 195
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 597
Забравих да се потъркалям заради ГГ, който след срещата им  се ядосвашше как се е изложил  по телевизора пред цялата страна. В предишната им среща в 2023  отново със същата девойка лъсна по медиите след прясно накисване във фонтана.
И момента с онези две тинейджърки, които не го познаха, нарекоха го чичо и поискаха да им купи цигари  беше забавен Joy

Да, това бягане от ГГ е малко дразнещо, но пък предвкусвам че предстои и много хубаво, та не ми пречи. Радвам се че излязоха от прекалено дългото обикаляне в миналото, но и тогава и сега малко им е куца логиката. Променяйки случки от миналото,  главната би трябвало да може да влияе само на себе си, без да намесва други хора - в случая девойката помни всичко, Нашето момче не помни дори нея.

Сетих се и за айдъл, който събира на концерт по 50 000 души  с баща с ресторантче, ако не бъркам на някого от БТС. При повторката на първа серия отразих истински кадри от такъв концерт, цяло море от хора,  взети от истински концерт.

Рори, на Бьон У макар и висок, ръцете наистина се отличават от ръцете на други високи корейци, затова дребните ръце на корейците ги отбелязах като расов признак, а не като причина тип висок-нисък мъж. Веднага се сещам за няколко, а съм виждала и доста повече. Примерно 14я принц при ръст 188 е с едни миниатюрни ръчички с къси пръсти, Пакито 186 и той, и двамата на фона на също толкова миниатюрната девойка с която си партнираха  в Силната ДБС. Гърбът и определено не стоеше така в ръцете им. Минчо със 188 и Демончето 186 също са с малки ръчички и къси пръсти. На всички тези разликата им с Бегача е 1-3 см, което за окото е недоловима разлика в ръста (колкото  е дебелината на тока на мъжка обувка или подметката на кецове) .Сещам се и за други, на които не помня имената с много висок ръст и малки ръце с пръстчета като сламки. В този смисъл отразих  красивите ръце на бегача.

Сцената на стълбчите зад кадър Heart Чантата падна но не може да пусне колежката, че аха да падне и тя Joy
https://www.youtube.com/shorts/bXBUno8S8Ks
https://www.youtube.com/shorts/Swr0f0j7JDo

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 21:34 от Беллора

# 196
  • Мнения: 6 463
Не съм съгласна че не я помни. Просто я помни със сърцето си, но ще си я спомни сигурна съм. И мисля, че ще има още едно връщане в миналото, но не тя ще пътува.
СонДже ще си спомни и случките. Веднага щом премисли случилото се и думите й на виенското колело. Той си спомни себе си как тича с тортата преди да се качи. А след возенето ще си прочете пак сценария и ще си спомни и останалото.
Иначе хуморът наистина е много свеж където го има.
Не мога да се отърва от красивата песен на СонДже. Цял ден я превъртам в главата си.

Моля тези които гледат сериалите на Елчето и на По и Йонка да кажат, когато излъчат всички серии. Хем с Артдалските хроники като се дразнех от чакането се зарекох, че няма да гледам сериал на който не са излезли всички серии, но пак се вкарах в същия капан.

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 20:12 от Рори72

# 197
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 161
Кефите. От АС насам не сте обсъждала така дружно, разпалено и подробно, гледан излъчван в момента сериал. Браво!

Джимин от БТС е с баща собственик на сладкарница. Но Джимин няма правен самостоятелен концерт.

Уин, успя ли с Процента?

# 198
  • Русе
  • Мнения: 2 362
Да, Профи! Много, много благодаря! Почти на средата съм.
Скрит текст:
Помотках се малко, защото ми беше непознато, но успях. Simple Smile Писах ти на лични, може да не съм успяла с изпращането, че имахме буря, светкавици и гръмотевици. Бързах да се изключа.

# 199
  • Мнения: 7 002
Сериалът на Елчето, Dare to Love Me, свършва на 2 юли. Съвсем в началото е и още не мога да кажа ще го бъде ли. Поне Елчето е забавен.
А на Пьото и Йонка, Frankly Speaking свършва на 6 юни. От този не съм особено впечатлена въпреки, че и тя, и той се справят като игра. Самата история нещо не ме хваща, а вече мина половината сериал.

В петък започват два нови сериала с доста добър каст.
Connection с Чи Сонг и Чон Ми До (Болничния плейлист).
Скрит текст:

Bitter Sweet Hell пък е с Ким Хи Сон (Гневното мамче, Вяра, Алис, Утре) и И Хье Йонг (майката на Минчо в БОФ).
Скрит текст:

# 200
  • Мнения: 6 463
2 в 1, благодаря! И на 4те ще им обърна внимание като излъчат и последната серия, освен, ако някой в темата не ми подпал любопитството на макс.
Йонка и По могат да играят, но някак не си ги представям като двойка. Имат ли химия, въпреки че историята не ти е допаднала? За какво става въпрос в сериала?

Профи, мисля, че и на теб ще допадне Бегача. Има време да наваксаш преди финалните две серии в понеделник и вторник.

# 201
  • Мнения: 7 002
Рори, Пьото е водещ на новините. При инцидент го удря ток, след който се оказва, че той не може да лъже и казва, каквото му е на ума и това води до доста негативи за него. Йонка пък е сценарист на шоу-програми. Кани го в едно нейно шоу, в което събират няколко мъже и жени, които евентуално да си намерят партньор. Междувременно между двамата започва да се зараждат някакви чувства. В картинката има и един популярен трот-певец, който е бивш на Йонка и, който е решен да си я върне. Когато една от участничките напусна шоуто се наложи Йонка да влезе като участник. Сега предстои да видим накъде ще се развият отношенията на тези тримата.

# 202
  • Русе
  • Мнения: 2 362
2в1, благодаря за инфото!
От кога чакам Чи Сонг с нетърпение?! Мда, в каста виждам някои познати лица: от Кралят:Вечният монарх, от Мой демон, от Романтичният доктор...Остава и историята да е добра...

# 203
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 597
Сет във виенското колело
https://www.youtube.com/shorts/x9oAx3KtoSU

Проф, какво да ти кажа и на мен любимата ми мрежа не беше откачала по нещо, даже избута на втори план Кралицата на сълзите, която е супер актуална в момента, аз пък мъкна видео след видео, чак ми е неудобно....Мисля като рори, че и на теб ще ти хареса. Дано само с твърде честото говорене за сериала не ти предизвикаме обратен ефект.

Аз нямам против да гледам сериал по 2 серии седмично, може би ще е по-поносимо, ако ги редувам с по 2 от още няколко, но засега от резюметата на излизащите нищо не ме провокира да отворя някой нов.

"Елчето" звучи толкова сладко Heart

Каня се да видя някое от заглавията които се споменаха на 9-10 страниця...

# 204
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 161
Белл, нямам време за гледане на сериали в момента. Иначе бих го подхванала. Не си падам по прескачания из времето и може би това да е голям дразнещ минус в моите очи, не вашето прехвалване.

Елчо го харесвам, бих го загледала.

Уин, нямам нищо на ЛС. Не си успяла да го изпратиш, но това няма значение. Важното е, че си се справила с изтеглянето.

# 205
  • Русе
  • Мнения: 2 362
Чета мненията ви за малките ръце, че били расов признак. Да си кажа и аз:
Скрит текст:
Не съм много-много съгласна с това, но няма да споря. Житейските ми  наблюдения  ме "уверяват", че това е генна наследственост или по-точно ДНК както се е завъртяла, това е оплела и предложила на индивида. Баща ми беше 1.78 м, със "спретнат" номер 40-41 . Мой познат, със същата височина , беше със 46-47 номер на крака. Ръцете и на двамата бяха нормални към малки. Аз съм комбинация на родителите си: ръцете на баща ми, краката на майка ми, като моите пръсти са най-големи от 3-те жени, които сме. Лично за мен си оставам на мнение за ролята на ДНК-то.
Гледам в момента "1% от всичко" - ГГ е с ръст 1.82, с очевадно голям номер на крак и дълги пръсти.

# 206
  • Мнения: 6 463
В плейтубето са качили 11а и 12а серия с бг превода. Вероятно ще качат и 13а и 14а преди финалните серии.
При първото гледане като заваляха презервативите толкова много се смях, още повече че и преразказвах в същото време и покрай  че не съм оценила по достойнство детайлите в разследването на бабчето в следващата сцена в хола.
Това вика момче, СонДже вече знае достатъчно, значи е възрастен.
СонДже като хвана ръцете на майката на Сол баща му го дръпна и мърмори: СонДже, тя е силна.... С руския превод някои детайли от разговора са ми убягнали. Например, че въпросният филм не е просто какъв да е по-така филм, а именно Първичен инстинкт. Бабата е трепач.
Обаче в руския превод презервативите си имат название, а в нашия превод са ..... тези.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 15:41 от Рори72

# 207
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 597
Рори, аз вксичките детайли за които говориш ги чух в озвучката, в т.ч. Първичен инстинкт, понеже на няколко пъти стана въпрос за филма. В първите серии заглавието беше изписано в субтитрите като Основный инстинкт, но пак се сетих, а после го видях и в нашите субтитри. Посмяух докато ги овикваха семействата и как СонДже запуши ушите на девойката и и каза да не слуша че не е такъв. Ама сякаш съм знаела „че ще омажат превода на момента. Дори на корейски само да се слуша е ясно че настана голяма суматоха, главните гъгнеха и не смеяха да изговорят думата, пък и останалите гъгнеха Joy Мисля че в 12 серия пак имаше задявка с тази сцена когато главната двойка и и брат и и приятелката се завариха вкъщи и се счепкаха като го видя да си стиска раницата го пита "какво - пазиш си запасите ли Joy"

Аз забравих вчера подробно да отразя момента с излагацията при обявяването на наградата - вкараха закачка  и с най-големите корески филмови награди  Синия дракон - в серията излагацията беше на Белия дракон. Заглавието с което го подиграха там на дивана зевзеците и още повече го натрегнаха беше първите думи от завлението и за напускане а не от сценария  ГГ прочете и обяви като заглавие "Аз съм умна, аз всичко умея" а зевзеците се кискаха по негов адрес, " Аз съм пиян, аз всичко изпих"



Много ме радват корейците, от всичко могат да направят уникална комедия Joy Joy
Нещата се повторика  подобно на първата им среща в 2023 когато тя го бутна в шадравана, тогава сътрудниците му пак го питаха иска ли да я съди, сега пак  го питаха ще подаде ли иск срещу нея заради резила по телевизора, предния път резила се ограничи до коментирането на звездата в мрежите.

Уин къде набърка бялата раса- като цветове и размери ние сме всякакви, дори хора от едно и също семейство не си приличаме, а и и  друга разлика имаме  с тях - не сме с прясно избухнала акселерация както са в ЮК. Мисля че тя играе най-голяма роля там за последното поколение, а не генетиката, иначе няма как да се обясни средния мъжки ръст  в СК от няма 160 см, а при жените 143 см. и + 10 см при младите корейци в ЮК. А бума в акселерацията има връзка с доброто здравеопазване, богато хранене, спорт и спокоен сън на юг, неща липсващи в СК.  И аз съм гледала доста сериали и доста актьори съм видяла Както и да е....

# 208
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 850
Джимин от БТС е с баща собственик на сладкарница. Но Джимин няма правен самостоятелен концерт.
Профи, тъкмо тия дни гледам травъл-влогове от Бусан и онзи ден гледах как едни дами-филипинки се възторгваха пред сладкарницата на таткото на Джимин. Ами, не мога да си кривя душата, добре изглеждат тортичките Joy

Аз откапах на трета серия и на двата последни сериала с Пьо, нещо не са от моята кръвна група.
Засега следя този с "Елчето". Сладур е той, ама нека накарат герият му повече да се усмихва, такова хубаво момче е като се засмее Grinning

# 209
  • Мнения: 6 463
Ама защо така слагате цяла витрина с тортички и сладкиши .....

Гледам 12 серия и има един момент, който е кратък, но си мисля че бая тренировки трябва да са направили да се обърнат тримата в синхрон един с друг и в синхрон един с друг и музиката да обърнат глави като знак за не и отново да се обърнат към ТеСон. Много са сладки докато изпълняват тази хореография. Белл, попадала ли си на видео зад кадър точно на тази серия. Трябва да е било голям майтап, докато успеят да го направят едновременно.

Общи условия

Активация на акаунт