Времето е пари – колко ви „струва“ да намерите точните професионалисти?

  • 6 174
  • 213
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 076
Изключително трудно се намират добри професионалисти. Дори цената на услугата не винаги е фактор. Често се получава- плащаш много, но не получаваш желаното. Най-трудно се намират добри специалисти за всякакви ремонтни дейности.

# 106
  • Мнения: 552
Най-трудно намерих добри и съвестни майстори на жилището. Да спазват сроковете и подадените оферти.

# 107
  • Мнения: 1 600
Дълго време търсих майстор за ремонт на пералнята. Такъв ,който да дойде в дома ми и да я ремонтира на място,а не да я нося по сервизи.

# 108
  • Мнения: 2 695
Майстор за основен ремонт на баня се оказа мисия невъзможна. В крайна сметка успях да стигна до един човек, който беше свободен, но качеството беше такова, че съпругът ми се наложи да се научи да лепи плочки и да довърши работата.

# 109
  • Мнения: 1 336
"вашия опит с намирането на различни специалисти. В коя сфера ви беше най-трудно да откриете такъв и колко ви "струва" търсенето, докато го откриете?"
Във всяка област е трудно намирането на подходящият специалист. Търсих майстори за ремонт на апартамент, разпитвах всички познати, след като се доверих на препоръчан, не само част от работата не я беше свършил качествено, но и някои неща въобще пък беше преценил да не ги прави.
Шивач, фирма за почистване, обущар, техник за бяла техника.....за всичко се почва проучване, най- вече сред познати, бг-мама, форуми...това е мнооого време, нерви, страх, дали ще отговорят на очакванията....Много ми струва да намеря подходящият майстор, в определени сфери.

# 110
  • Мнения: 58
Най-трудно си намерихме майстори за баня. Разчитаме винаги на познати, ако имаме.

# 111
  • Мнения: 2 139
Най- трудно е намирането на домашен майстор!
След това са ми служителите на Виваком Wink

# 112
  • Мнения: 42
Най-трудно намерихме майстори за цялостен ремонт на апартамент.

# 113
  • Мнения: 807
Трудно се намират добри майстори. Трудно намираме майстори за цялостен ремонт, защото работата е много и ще отнеме много време.

# 114
  • София
  • Мнения: 3 077
Най-трудно откривам лекар специалист.Коства ми доста време за събиране на информацията.

# 115
  • Мнения: 24 874
Още не съм намерила Ел. техник за дребни ремонти. Не е ли смяна на инсталацията, не им се занимава

# 116
  • София/Търново
  • Мнения: 819
В момента търся ВИК, довършително, циклене. Ужас е. Каква е най-тежката платена цена? Освен времето? Да дойде на оглед читав човек, а да се появи орда вандали. Е, мерси. Та, после съм била параноична. Че и пари ме изнудиха да им дам. На тези трябва да им се прилагат Крумовите закони.

# 117
  • Мнения: 546
Приключение и голям стрес си е намирането на добър майстор. Съвсем наскоро, търсихме дърводелец, за  обзавеждане на кухня. След много перипетии попаднахме на точния такъв. Но всичко това ни струваше много време,   усилия, телефонни разговори и най- вече едно дълго и безкрайно чакане.

# 118
  • Мнения: 7 318
Трудно се намират добри специалисти в конкретна област. Разчитаме основно на препоръка от приятели и познати. Досега рядко сме оставали разочаровани.

# 119
  • Мнения: 1 027
Беше ми много трудно да намеря свободен автомонтьор, всички са заети в близките седмици. А при спешна нужда от ремонт на колата , няма как да останеш без автомобил близо месец.

Общи условия

Активация на акаунт