Искам да напусна.

  • 4 195
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 168

....
Всяка жена ще стане перфектната красавица ако има финансова възможност да си сложи цици ,джуки и се облече скъпо.

Деси, не давайте такива критерии за перфектна красавица. 😉

Ха-ха. Красавица с направени джуки не съм срещала. Понякога е ок отпред. Обаче като я погледнеш отстрани, винаги джуките стърчат гротескно.

# 31
  • Мнения: 573

....
Всяка жена ще стане перфектната красавица ако има финансова възможност да си сложи цици ,джуки и се облече скъпо.

Деси, не давайте такива критерии за перфектна красавица. 😉

Ха-ха. Красавица с направени джуки не съм срещала. Понякога е ок отпред. Обаче като я погледнеш отстрани, винаги джуките стърчат гротескно.

И аз имах предвид тези неща.
То и отпред да погледнеш не е по-различно. Въпрос на вкус..

# 32
  • София
  • Мнения: 39 168
Работи върху себе си. Почни с клипове с утвърждения, ако трябва. Ама много работа трябва върху самочувствието. Докато накрая разбереш, че си достатъчна и прекрасна богиня, сама по себе си!
Тогава ще видиш, че на този свят 80 процента от мъжете лъжат за финансово имотното си състояние, а останалите 20 пък са тотално изперкали. Така че, просто няма нито един мъж, който е нещо повече от теб!

# 33
  • Мнения: 313

Просто дадох пример че всяка жена,ако има възможност ще се направи като актриса,но мъжете не харесват това .Но е факт че ония с джуките сега са над път и под път . Имам в предвид че тя явно е идеализирала въпросният господин ,а той да се заглежда по леля Пенка ,понеже готви хубаво .Аз ако съм ще флиртувам с въпросния господин и ще му покажа че съм парче от класа.На мен даже ми е приятно когато работя около мен да има красиви мъже да плакна окото!!!
Мъжете как се заглеждат по жени ,защо жените да не могат да се заглеждат?А ,тя ще напуска работа!!

# 34
  • Мнения: 918
Само мисълта, че мога да се самопрезентирам като “парче” ме кара да вярвам в пълния неуспех и тотален крах на тая тактика.

# 35
  • София
  • Мнения: 489
Темата истинска ли е? Извинявам се, на каква възраст сте?

Проблемът, освен физически (щом казвате, че не изглеждате добре), е още по-зле - и психически.
Да предположим, че не ви е колега, а просто друг мъж - с какво смятате, че по принцип бихте привлеки някой мъж, нека генерално да видим?

# 36
  • Мнения: 360
Сърби я, чак две не вижда. Ако няма самочувствие и просто липсват мъжки около нея - нормално да преувеличава с глупостите.

# 37
  • Мнения: 313
Сърби я, чак две не вижда. Ако няма самочувствие и просто липсват мъжки около нея - нормално да преувеличава с глупостите.
Много грубо

# 38
  • София
  • Мнения: 39 168
Ама е истина. Много вероятно има минимален сексуален опит и бърка привличането с влюбването. Ако пък стане нещо с колегата, съвсем ще се увърти.

# 39
  • Мнения: 313
Така ,женена ли си ?Той женен ли е ?Ако отговора е не ,не виждам причина да напуснеш .Ако не разбиваш собственото си семейство или ,ако знаеш че ще разбиеш неговото семейство и просто си се влюбила , защото си свободна това няма нищо ,ама нищо лошо .Относно това че не си красива,това не трябва да те притеснява .И ,аз не съм Анджелина Джоли,и мисля че моят мъж е много над нивото ми ,но той казва че е бил с много напомпани красавици,по неговите думи те са скучни в леглото,имат големи изисквания,мрънкат много и не иска да е с такава жена.Всяка жена ще стане перфектната красавица ако има финансова възможност да си сложи цици ,джуки и се облече скъпо.Само заради това че ти нямаш самочувствие ли искаш да напуснеш??Ще те разбера че искаш да напуснеш ако твойте чувства разбиват ,или ще разбият нечие семейство, или ще си разбиеш семейството за да гониш дивото.

Не сме женени и сме свободни. Но той няма да ме хареса никога и ми става  доста гадно и тъжно понякога. Чудех се, дали ще го забравя, ако се махна.
Добре я разкажи защо няма да те хареса

# 40
  • Мнения: 20 520
Мъжете обичат грозновати жени. Това не ви е проблем. С тях се отпускат много по-лесно и бързо.
Проблемът е, че звучите като момиче на 13 години – напускане поради влюбчивост = няма да ходя на училище, защото той ще е в стаята.
Налазвйате и да се свършва тая мъка.

# 41
  • София
  • Мнения: 17 437
В никалъв случай не напускай - така ще ти остане този като някакъв недостижим нереализиран блян и после всеки мъж в живота си ще сравняваш с идеала. Остани си, работи си, наблюдавай си го - със сигурност в един момент ще го погледнеш с нормални очи и ще се чудиш какво пък си му намирала на тоя.

# 42
  • Мнения: 155
От къде знаеш авторке че не точи лиги по теб?

# 43
  • Мнения: 1 278
То и колегата като 13 годишен, не само тя. Новодошъл, но вече се знае, че не работи за пари. В ученическите години се изкарвахме такива, каквито не сме (е някои си продължават до живот).

Този е измислен герой, авторке, послушай ни.

# 44
  • Мнения: 836
Абсолютно същото се е случвало и на мен, но при мен така стана, че не само не ми се напускаше, даже ме стимулираше да работя. Не само защото се надявах да му се харесам по този начин, а и за да имаме повече поводи за общуване. Лошото е, че така си останахме. Оценяше ме като човек и колега, но нищо повече. Толкова дълго страдах по този човек, че си мислех, че никога няма да ми мине. И не е като да не излизах с други мъже, просто никой не заменяше човека, който си бях създала сама. Ненадейно един ден се събудих и просто ми беше минало.  Така и не разбрах как се отскубнах. Но в деня, в който го прежалих, вече не го виждах по същия начин. Най-обикновен мъж, аз бях с илюзии. Мисля, че при теб се случва същото. Твоите фантазии го правят специален. Сигурна съм, че ако изгубиш чувствата си, ще го видиш в реална светлина. Никой не е специален и никой не е особено интересен. Просто ти е непостижим и нямаш поглед върху недостатъците му.

Общи условия

Активация на акаунт