Кои са най-ефикасните билки за детоксикация? Попитайте д-р Ивета Петрова!

  • 7 350
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • При децата ми
  • Мнения: 6 202
Здравейте, колко често е добре да се прави детоксикация и добре ли е да се съчетава с лунните фази?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 401
Здравейте, какъв детокс препоръчвате при перименопауза, когато килограмите растат?

# 17
  • Nesebar
  • Мнения: 571
Има ли билки които биха помогнали при омазнен черен дроб на дете на 13г.

# 18
  • Мнения: 105
Здравейте, моят проблем е свързан със задържането на течности и застой на лимфната система. Отделно имам и рефлукс на дълбоките вени , но то всичко е свързано.Пробвала съм различни чайове (готови смеси), но не съм виждала ефект. Бихте ли препоръчали билка или билки, към които да се насоча да приемам? Благодаря ви !

# 19
  • Мнения: 362
Здравейте,
Подходяща ли е програмата за храносмилателно прочистване за кърмеща майка?

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 116
Аз съм диагностицирана с високо кръвно налягане. Към момента вече съм и с отстранен жлъчен мехур. Също така се оказа, че стойностите на холестерола са високи.
Опитвам се да спазвам режим на хранене без сладко, с нискомаслени продукти, по-малко сол и други ограничения и като допълнение се бях насочила към билков продукт за детоксикация, но се оказа, че не се препоръчва за хора с високо кръвно.
Има ли такива продукти, които са подходящи за хора като мен, предвид заболяването и състоянието ми? Благодаря 🌞

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 11:49 от daisy-to

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Какви билки бихте препоръчали при стеатоза?

# 22
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Здравейте! И аз се интересувам има ли състояния, при които не се препоръчва детоксикация?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 562
Здравейте, чайовете имат доказано много ползи за здравето и това е неуспоримо. Аз обаче съм с повишени нива на инсулин (Инсулинова Резистентност+Хашимото). Коя комбинация би била най подходяща за мен?

# 24
  • Мнения: 4 724
Здравейте,
Въпросът ми е дали тези детоксикиращи програми биха могли да окажат негативно влияние на заболявания като Хашимото, ХОББ, сънна апнея, високо кръвно и аритмия?

# 25
  • Мнения: 3 665
Здравейте, какъв детокс препоръчвате при перименопауза, особено за покачване на тегло. Какво ви е мнението за див ям, ашваганда и черна мака.

# 26
  • Мнения: 1 027
Бих искала да знам дали има подходящи билки и програма за отслабване и детокс при ставни проблеми . Майка ми е с болки в ставите на китката и петите . Приема добавки , но оплакванията продължават.

# 27
  • Мнения: 2 702
Здравейте , имам премахната жлъчка, и напълнях драстично. Въпросът ми е - свързано ли е с хормоните и каква терапия да правя. Взимам за детокс Есенсиале Форте и Ливурон

# 28
  • София
  • Мнения: 1 714
Здравейте! Препоръчвате ли детоксикация, ако жлъчката е отстранена?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
Препоръчва ли се тази програма при възпаление на щитовидната жлеза и би ли оказала благотворно влияние за пречистване на организма от вредното влияние на продължително приемане на кортикостероиди, както и дали може да се приема едновременно с тях.

Общи условия

Активация на акаунт