ЯНУАРИ мина вече, плаче вкъщи малкото човече

  • 13 107
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 333
Права си, на НДК ще се съберем повече мамчета. Хайде там, стягайте се и да се видим.

# 241
  • Мнения: 3 405
Моя Любок спа снощи от 21 часа чак до 5 часа сутринта Party Даже ставах да го гледам какво прави, а той спи като пън Grinning

Как сте се организиарли в София. Варненките нещо ми се губят от темите Thinking

# 242
  • София
  • Мнения: 861
Нинище ти не си дала заявка, къде ти е удобно.  Thinking Хайде всички да се съберем, че ми липсва доброто старо време от училище........... Whistling

# 243
  • София
  • Мнения: 3 099
Оф, тоя моят бяс ме побърка - пищя цяла сутрин, ушите ми заглъхнаха! smile3511 Кой го искаше с багажа?????  newsm53

Добре де, ще дойда и на НДК, все нещо ще измисля... Да се преброим тогава:

1. Викс
2. Ивонска
3. Ним
...

# 244
  • София
  • Мнения: 542
Хайде пребройте се , ама и мен включете, докато подготвям следващата тема Wink
Да се преброим тогава:

1. Викс
2. Ивонска
3. Ним
4. Саша

# 245
  • София
  • Мнения: 3 249
Много благодаря, че се навихте да сме в НДК. bowuu Аз, като голямо мрънкало по темата, обещавам, че ще дойдем. За час не знам кога ще втасам, че беба сега като яде от 11 до 12, сигурно ще смогнем да дойдем към 13 часа, но ще дойдем непременно. Леле, колко се радвам! Hug

# 246
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние се държим безобразно от сутринта. Ако реши да замълчи може и да дойде, ама времето защо така се мръщи Sad
Къде се намира военна болница?

# 247
  • София
  • Мнения: 3 249
Пуснала съм смс за срещата на Нинище, Цвета (виждам, че вече знае), Кайрен, Лила, Магнолия и Клеми. Последната днес не може да дойде и ни желае весело изкарване. Ако изпускам някого да уведомя, моля да го сторите вие, защото мен ме зоват от съседното легло. Wink

# 248
  • В офиса
  • Мнения: 4 039
И аз съм за среща. Южния или НДК към 13 часа все ми е тая вие решете. В парка ще е по-спокойно, а в центъра наистина има проблем с паркирането.
Тинкърбел, ти си ми по път и мога да те взема, ако нямаш транспорт,но нямам място за друга количка в багажника.

10х много Гале. Аз ще се домъкна с такси, не ми е проблем. Но наистина не знам дали ще дойда. Имам да чета 20 страници документация, че нещо колегите не могат без моите ценни съвети Crazy Flutter Имам и твоя тел и на ивонска, така че ще ви намеря, ако дойда. Но най-тържествено обещавам Wink, че на следващата среща жива-умряла съм на линия. Училището изтървах заради работата, сега и тези срещи ако взема да пропускам, ще съм за разстрел.

# 249
  • Мнения: 7 429
    Здравейте,мамчета!Снощи се побъркахме с мъжа ми!
    Малкият изведнъж започна да пищи,все едно се е уплашил от нещо,и не спря около един час!Пищеше,захласваше се и то с такъв ужас в очите,като че ли го изтезават или вижда нещо много страшно!
    Даже му дадох 2 капки тинктура валериана,а той не спираше и не спираше!Голям кошмар!!!На вашите съкровища случва ли се  да изпадат в подобни състояния?

# 250
  • София
  • Мнения: 3 099
   Голям кошмар!!!На вашите съкровища случва ли се  да изпадат в подобни състояния?

Постоянно.......

# 251
  • София
  • Мнения: 3 099
Хайде пребройте се , ама и мен включете, докато подготвям следващата тема Wink
Да се преброим тогава:

1. Викс
2. Ивонска
3. Ним
4. Саша
Очевидно и
5. Галя Димова

# 252
  • София
  • Мнения: 6 827
"...и Клеми. Последната днес не може да дойде и ни желае весело изкарване."

_Ним_, кратко и ясно, като полицейска сводка!  Joy

# 253
  • Мнения: 1 289
ejkajujka и на мен ми се е случвало,но не толкова дълго.Изпадам в ужас като се разпищи малкия  #Cussing out защото незнам какво му е и не мога да му помогна. Cry

Абе калкво е времето при вас та ще излизате.Тука е 3 градуса и е едно мрачно,може и да завали,а исках да купя подарък на свекър ми за Тодоровден в събота.Искаммм да излизам  #Cussing out Мъж ми тръгна за София и каза,че ще дойде вместо мен на сбирките  hahaha Да го чакате,ей.И да го наглеждате  Mr. Green

# 254
  • Мнения: 333
Да идвам само кажете къде точно на НДК и в колко. Аз ще съм там към 13, хайде отивам да се оправя, че Вики задряма, но не се знае до кога.

Общи условия

Активация на акаунт