ЯНУАРИ мина вече, плаче вкъщи малкото човече

  • 13 110
  • 290
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 289
Аз се мъча да го гушкам,като главата му е на рамото ми  и го разнасям из къщи.Но както ти казах не плаче около 1 час и е рядко-да чукам на дърво.Дано и при теб не се повтаря.

# 271
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз имам проблема на Цвета с пресичането - нито с 204, нито с трамвай 7, нито с тролеи 2 и 9 мога да пресека, че всички подлези са непригодни за колички. А ако ползвам обходните маршрути, вие вече ще сте си тръгнали (ние се храним в 13ч.)

# 272
  • Мнения: 276
Ей, явно всички софийски мами сте на разходка........ Блазе ви.......А в Пловдив едно гадно, мрачо и мен ме е страх да изкарвам малката. Пък и вие сте си дружинка, а пък аз трябва сама... Трябва да си намеря аз подходящи мами! Mr. Green 
В крайна сметка, мятам малката на рамо, на автогарата, с автобуса сме за 2часа в София и ме чакайте Mr. Green Hug Peace
Момичета, я да задам аз един въпрос - кърмещите мами как се справяте с течащата нощем кърма (ако имате изобщо такъв проблем, де), щото при мен нищо не помага - спя със сутиен, в който тъпча един тон салфетки, ама сутрин съм олята цялата до коленете, включая чаршафите и одеялата. Някой знае ли някакво спасение от рода на подплънки или нещо подобно?

# 273
  • Варна
  • Мнения: 43
Момичета, я да задам аз един въпрос - кърмещите мами как се справяте с течащата нощем кърма (ако имате изобщо такъв проблем, де), щото при мен нищо не помага - спя със сутиен, в който тъпча един тон салфетки, ама сутрин съм олята цялата до коленете, включая чаршафите и одеялата. Някой знае ли някакво спасение от рода на подплънки или нещо подобно?

Продават подплънки за кърмачки по аптеките. Аз ползвам на chico, но има и на други фирми. Моята кърма все още не се е регулирала и вечер след кърмене се изцеждам, но не ми е в такива размери проблема както го описваш.

# 274
  • Мнения: 7 429

Момичета, я да задам аз един въпрос - кърмещите мами как се справяте с течащата нощем кърма (ако имате изобщо такъв проблем, де), щото при мен нищо не помага - спя със сутиен, в който тъпча един тон салфетки, ама сутрин съм олята цялата до коленете, включая чаршафите и одеялата. Някой знае ли някакво спасение от рода на подплънки или нещо подобно?
    Познат ми е проблема.В самото начало бях така,сега вече нещата се урегулираха,но пак чаршафите,одеяло,потника ми са мокри.Да ти кажа нищо не правя....сменям потника,чаршафите.През нощта нямам сили да се ядосвам на мокрото,толкова ми се спи.....
    Никакъв съвет не ти дадох..... newsm78,не е добре....... Sad

# 275
има подплънки като дамски  превръзки,но са кръгли.залепят се за сутиена.
евтини са,а вършат хубава работа.
тук в сливен е студено и днес без показване на вън минахме.

# 276
  • Мнения: 123
да ви се похваля, днес беше второто излизане с бебчо и той спинка , като къпан. аз мнооого се притеснявах да не реве, като магаре и да се чудя какво да го правя 1stroller 1stroller newsm44 newsm44

# 277
  • Мнения: 123
дайте акъл, когато ревне и сте на вън давате ли водичка на бебчо ? newsm12

# 278
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние не излизахме и се наспахме едно хубаво с бебка Mr. Green само се чудя нощеска какво ли ще прави Crazy Мамите явно още скитат, айде ,чакаме снимки

# 279
  • Мнения: 871
Егати дългата разходка.... Crossing Arms

# 280
  • Мнения: 123
И МОЯ МАЛЬЧИК ОЩЕ СПИ, ПО ПРИНЦИП МИ Е МНОООГОНЕСПОКОЕН, ЯВНО ДЕТЕТО СИ Е ЧАКАЛО РАЗХОДКИТЕ НА ВЪЗДУХ. МНОГО ЖАЛКО , ЧЕ СЕ РАЗВАЛЯ ВРЕМЕТО newsm53

# 281
  • Мнения: 131
Днес излизахме и ние Simple Smile за 3-ти път ни е, но той проспа всички запознанства. Не че се оплаквам де, сега поне някъде спи...че то преди какво  беше неговото.

# 282
  • София
  • Мнения: 6 827
Ние бяхме на консултация, малкия е порастнал за 2 месеца с 8см и с 2кг, вече сме 58см и 5,800.

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте и от мен в новата тема!
Супер е,че се събирате толкова голяма тумба Peace
Да се похвалим бяхме на консултация и сме вече 4 килограма (6оо грама за 12 дни) и 54 санта.Биха ни и противохепатитната ваксина.Не ни "препоръчваха" сокчета Flutter и дума не стана за тях и се разбрахме да сложим пентаксима.ами това от нас.целувки на бебчовците.
Ох,за малко да забравя ooooh!-днес станахме на 40 дни,бяхме на църква,а в събота ще имаме гости по случая Laughing

# 284
  • Мнения: 1 317
И ние днес най-сетне бяхме на консултация - за месец и 20 дни е качила 1600гр и е пораснала с 4 см. И ваксина й биха - държа се мъжки момичето -  ревна за 30 секунди, ама качествено  Grinning Бях сигурна, че педиатърката ще ни каже да даваме сокчета, но аз казах, че ще изчакам известно време с това.
Момичета как мина разходката днес, нищо не казвате  Hug

Общи условия

Активация на акаунт