Хайде на театър - 12

  • 7 238
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 23
Давам положителен отзив за постановката " И все пак животът е прекрасен". Много ми хареса!

И аз го гледах вчера.

Да, можело е да се запознаем! За мен беше наслада и за очите и за душата “ И все пак животът е прекрасен”! Днес си го повтарям наум с усмивка, като мото.
Да, аз бях на първия ред както винаги. И днес съм все още подвластна на вчерашното представление.

# 91
  • Мнения: 1 390
Изпитвам само разочарование след "Пистолет в торнадо".
Идеята е добра, но не беше представена подходящо.
Играта на Бабинова също не ми хареса. За пръв път я гледам,
като в петък ще ми е за втори - в "Заклевам се в децата".
Ще видя дали е било моментно впечатление.
Преди седмица гледах "Prima Facie".
Постановката и Елена Телбис страшно ми харесаха! Препоръчвам!

# 92
  • Мнения: 1 230
Вчера гледах "Зимна приказка" във Възраждане. Първата част много ми хареса. Начинът на представяне на декорите, актьорската игра също бяха чудесни. За съжаление не мога да кажа същото за втората половина. Абсолютно странен и нелогичен край. Много неща не се случиха, не са разбраха. Неподходящата музика и танци също не ми се коментират, но понеже наистина много ми харесаха актьорите ще дам 3.75/5. 😃

За мен точно танците и музиката бяха черешката на тортата в поставновката. И до ден днешен песните ми се въртят в плейлиста. Декори и актьори топ. За мен това е едно от най-добрите представления от последните сезони.

Аз все още си търся постановки на открито, но освен тези на операта и музикалния театър няма кой знае какъв избор. Или аз не търся на правилното място ;д

# 93
  • София
  • Мнения: 23 202
Определено няма да успее да ми влезе в топ представленията на мен.
Представления на открито ще има на София Самър Фест- от 18.07 до 18.09.
 Аз се връщам сега от "Милионерът" в Сатиричния. По-скоро не ми хареса. Оценка 3/5 и то само заради Добрина Гецова. Признавам си, че дори не бях чувала за тази актриса, а реално само тя успя да ме разсмее. Силвия Лулчева също много се раздаваше, но някак си не беше моето. Явно имам проблем с танците в театралните постановки. 🤣

# 94
  • Мнения: 5 617
Сценографията и актьорската игра в "Зимна приказка" бяха топ. И ако финалът беше друг, можеше и наистина много да ми хареса, имаше заявки и потенциал да е уау от самото начало. Но имах чувството, че след целия положен труд в някакъв момент екипът се е изморил и са си казали "хайде стига толкова" и краят беше изключително претупан за мен, като най-емоционалният момент, който очаквах, така и не се състоя. Свърши в нищото. Разочаровах се аз лично и заради това бих го оценила с 3,5/5, а можеше да е близо до петица. Simple Smile

# 95
  • Мнения: 288
Включвам се да ви споделя, че в Театър Българска Армия няма никаква климатизация през лятото... Научих го по трудния начин. Така че който е предвидил да посети постановка в горещите летни дни, да го има предвид и да си вземе поне едно ветрило. Много хора просто не издържаха на жегата и си излязоха.

Иначе гледах гостуващия "Тютюн" (Варненски театър). Последно излизане на сцената на Диана Димитрова (слава Богу!). По-лошото е, че от следващия сезон на нейно място ще е Радина Боршош в ролята на Ирина. Диана може да е некадърна актриса, но поне има хубави женствени черти, докато Радина до Калин Врачански ще седи абсолютно нелепо, тя е като момиченце. Не разбирам защо и как просто...

Постановката е средна работа, но и аз нямах особени очаквания. Харесвам произведението, така че историята ми е интересна. Обаче пък мъжете направиха страхотни роли, Калин Врачански и Стоян Радев бяха наистина фантастични.

# 96
  • София
  • Мнения: 23 202
Вчера и в Сатиричния ми се стори топло, но зад мен така шумяха с едно ветрило, не мисля, че и това е вариант.

# 97
  • София
  • Мнения: 12 597
Аз пък умрях от студ в камерната зала в "Народния" миналата седмица.

# 98
  • София
  • Мнения: 23 202
Във "Възраждане" в неделя също беше хладно. Бях се наметнала. Може би театрите, които работят и юли ползват климатици, другите - не. Grinning

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 399
Имам билет за довечера за "Заклеваш ли се в децата" в лятно кино "Орфей" Пловдив с начало 21 часа. За съжаление няма да мога да отида на представлението и искам да подаря билета. Мястото е хубаво. Има ли някой желаещ от темата? Моля на ЛС.

Билета още е свободен, ще е жалко да изгори, пишете ми.

Последна редакция: пт, 28 юни 2024, 16:48 от ceci.d

# 100
  • Мнения: 19 400
Препоръчайте някоя забавна постановка през юли, която да е подходяща и за тийн.

Не е по темата, но какво мислите за ежеминутното ръкопляскане на балетни представления в операта?

# 101
  • софия
  • Мнения: 26 066
Същото, което мисля за ръкопляскането между отделни части на произведение във Филхармонията и скачането на крака веднага след края на всяка постановка.

# 102
  • Мнения: 23
Същото, което мисля за ръкопляскането между отделни части на произведение във Филхармонията и скачането на крака веднага след края на всяка постановка.

Какво означава скачане на крака веднага след края на всяка постановка и какво му е лошото?

# 103
  • Мнения: 5 617
По личната препоръка на sea тази вечер гледах "Покана за вечеря" в Младежкия (гостува театър София). Силна постановка, хареса ми. Много добра актьорска игра на Ивайло Герасков и на Мартин Димитров, който отдавна ми е любимец и ме разсмя много пъти насред тази семейна драма за нещата от живота. Тъжно е, че камерната зала беше полупразна, но може и отпускарският сезон да играе роля. Бих препоръчала.

Общи условия

Активация на акаунт