Връзка от двама

  • 3 951
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 531
Тези надскачания за меркантилност и духовност още ли са актуални.
Има хора, за които са по-важни практични нюанси от отношенията, за други са вълненията на духа. За трети и двете. Кое му е сложното.

# 31
  • Мнения: 1 942
Много добре казано.

По темата - абсолютно е възможно само едната страна да е виновна, да. Не приемам вини, които не са мои.

# 32
  • София
  • Мнения: 13 215
Човек се влюбва в едно, но дали връзката ще е стабилна, зависи от друго. За радост, двете не са несъвместими.

# 33
  • Мнения: 7 012
То си е много хубаво да се влюбиш, да обичаш и тн., само не е хубаво да спре да ти работи мозъка през това време Joy

# 34
  • Мнения: 3 661
Разбира се, че и двамата са виновни за разпадането на една връзка. Единия, за дето му се е качил на главата, а другият за дето е позволил.

# 35
  • Мнения: 8 071
разбира се, че е възможно само единият да е виновен..
когато някой е лицемерен, лъже и не дава индикации, че нещо в отношенията куца, примерно..
с какво е виновен другия, че му е бил шута след като е разбрал, че си има работа с измамник..

# 36
  • Мнения: 17 129
Е нали имаше друга тема наскоро кои са топ 3 критерии за избор на партньор, и повечето жени рекоха - за мен е най-важно да го обичам, да съм влюбена, да ми се разтреперват краката като го видя как кара колело, и нам'кво. А списък с критерии било бакалски сметки за еснафи и недостойна работа за една възвишена душа.
И веднага проличава разликата между мечти и реалност Satisfied

# 37
  • Мнения: 4 354
Оф, аз пък винаги първо търся вината у мен, когато едни отношения се провалят.
А всъщност вината е споделена.

# 38
  • Мнения: 4 354
Козирог или Овен, по-скоро първото.

# 39
  • Мнения: 6 749
разбира се, че е възможно само единият да е виновен..
когато някой е лицемерен, лъже и не дава индикации, че нещо в отношенията куца, примерно..
с какво е виновен другия, че му е бил шута след като е разбрал, че си има работа с измамник..

Ма как може бе?!? Не ще да дава индикации ?! Никакви ли? Гиди лицемер и манипулатор !

Напомни ми за стария виц:
 - Ако един мъж може да готви, чисти и разтребва, жени, бягайте далече ! Тоя мръсник ви търси само за секс !

# 40
  • Мнения: 3 804
Май някой здраво е забърсвал темата, губят ми се постове.

# 41
  • Мнения: 149
Козирог или Овен, по-скоро първото.
Бидейки Лъв, Овенчетата са ми топ, заедно със Стрелкини и Скорпионки, донякъде Близначета и сладки Рачета.
Двама, трима от най-близките ми дълги години са Овни.
Жена не съм имал за съжаление.
Там ще има сигурно кой на кой ще насмогва.
Съдба. Joy

За вината, да, винаги монетата има две страни в едни отношения, освен когато единият окончателно и ясно не е сгафил.

# 42
  • Мнения: 3 804
Козирог или Овен, по-скоро първото.
Бидейки Лъв, Овенчетата са ми топ, заедно със Стрелкини и Скорпионки, донякъде Близначета и сладки Рачета.
Двама, трима от най-близките ми дълги години са Овни.
Жена не съм имал за съжаление.
Там ще има сигурно кой на кой ще насмогва.

Най-лесно е да вземеш жената на някой, но няма да можеш да му я върнеш после...

# 43
  • Мнения: 149
Хаха, така е.
Все пак се концентрираме върху сингълки. Wink
Триъгълници, правоъгълници и тазобедрени стави, тц.

# 44
  • София
  • Мнения: 39 252
След 35 все излиза някой ръб от някъде...

Общи условия

Активация на акаунт