Тъпата Фанта...?

  • 28 336
  • 285
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 674
 Певецът Loius Amstrong.....  cе произнесе от едно  лицe като   Louis I'am strong... Joy

# 196
  • Мнения: 382
интересно! Има и други ,които мислят,че в рекламата на Шуър чек са пингвини....Моят син ,твърдо е убеден,че са пингвини "виж,какви човки имат като на пингвини..".
А спомняте ли си ,една песен,на фона на която буфосинхронисти въртяха едни тигани и крещяха"гер ап" и мятаха палачинки(или омлет??? newsm78)?

# 197
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
В една подобна тема преди бях писала, че чувам "С дрелка или не", вместо "Сделка или не".
Иначе и аз преди време четох статия за песните, които чуваме (може да е била същата, за която говори Дона). Имаше спомената някаква песен на английски, която започвала с "Ваш'та мамка милорд". Не помня името на песента и изпълнителя, но веднъж я чух. Известна е, обаче май и режат началото по наш'те ширини  Grinning
Ваш'та мамка, милорд! е на Супермакс   Laughing

# 198
  • Мнения: 17 546
Ох ,на коя певица беше  тая песен newsm78, нещо такова звучеше на инглиш  в припева:oops:"...дон'т ю плей/или пък бейб...".Стара песен. Ама на работа , като я чуехме по радиото и всички запяваха "Ей, на отново Дончо пей", защото на едната мъжа й се казваше Дончо Joy
Дали пък не се пееше: "Дончо, край фурми..." демек Don`t  you cry for me...

# 199
  • Мнения: 9 916
аз все още не знам как е истинският текст на припева "Уи лайк папая"....  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 5 228
аз все още не знам как е истинският текст на припева "Уи лайк папая"....  Mr. Green

Ако е това, което си мисля, е "we like to party".

# 201
  • Мнения: 8 999
о! а аз си мислех, че това са пингвини и днес разправям на жена ми че в тая реклама това не са пингвини ами щъркели, а тя вика "глупости какви щъркели, това са сперматозоиди" мухахаха, тук сме семейство идиоти.  #Crazy

И аз мислех, че са сперматозоиди, само не можах да си обясня защо са с човки. Даже и мъжа си питах, но и той не даде смислен отговор за човките.

А песничката на рекламата за Молфикс???

# 202
  • Мнения: 2 759
              Е какво за нея (пелените)?

# 203
  • Мнения: 8 999
              Е какво за нея (пелените)?

Не пелените, текста. От месеци се напъвам да го разбера

# 204
  • Мнения: 5 713
Ритни чиновник по гъза

А заглавието на тази тема я чета: Ритни часовник по гъза.  Laughing Колкото пъти я погледна.
И си викам какъв е този часовник.

# 205
  • Мнения: 3 405
аз все още не знам как е истинският текст на припева "Уи лайк папая"....  Mr. Green

Ако е това, което си мисля, е "we like to party".

Това е Simple Smile

Take That имаха една песен Relight my fire, която аз чувах We like papaya.

# 206
  • Майничка
  • Мнения: 12 738
А някой спомня ли си началото на "Джелъзи" на Френки Милър :" И коч мъ би, и куч мъ лай..."?

# 207
Айде на новите глухизми !
Майка ми обича да разказва как като малка на "Милион алых роз" на Алла Пугачова в припева, където тези думи се повтарят, съм пеела "Кто блюбльон, кто блюбльон"  hahaha Да се чуди човек как съм го изричала това чудо, при това в невръстна детска възраст!

А баща ми пък в мелодията, която служи за фон на Шампионската лига, в края чува едно тържествено и провлачено : "Лазаняяяяяяяя"!!!

# 208
  • Мнения: 2 759
А някой спомня ли си началото на "Джелъзи" на Френки Милър :" И коч мъ би, и куч мъ лай..."?
                 Peace. Даже мисля, че имаше продължение, ама не мож ми изникне баш сега. Отивам да го полея с кафенце, току виж цъфнало  Hug...

# 209
  • София
  • Мнения: 280
 Joy  Joy  Joy
ее напълни ми деня Simple Smile
не се бях заслушвала, ама сега ще го направя

Общи условия

Активация на акаунт