ВМ-НВХ Ям мазно в изобилие-отслабвам без усилие 12 част

  • 16 395
  • 376
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 135
Днес

зехтин; ленено семе
кафе с мляко
- 3 яйца; 90 гр бекон; 60 гр топено сирене
чай с мляко
- 1 свинска пържола; задушени моркови; 3 малки домата
чай с мляко

Кал 1303
Мазнини 65%
Белтъчини 26%
Въглехидрати 9%

+ 2 изпита
Деничката, ало, съмняват ма мени нещо тез въглехидрати, как ги сметна! newsm78
У моркуити и у доматти май са повечко, калориите са добре обаче и в зеленчуците има много въглехидратност, бе. Ами млякото - в прясното има лактоза колкото щеш. За сметка на сичкото, ами и мазен бекон и мазно свинско - все една група протеин, менкай ги през деня, да има и друг белтък. Може да прибавиш малко извара, вместо бекона, забъркай яйцата с извара, кисело мляко и нарязани краставици - ау каква вкуснотия е да знайш!

# 301
  • Мнения: 27 524
Стегната съм, стегната. Снощи зелена салата с малко скариди.
Днес ще ям кисело зеле на фурна. За обяд - таратор.
Търчах по стълбите на входа нагоре надолу  Laughing, имам мускулна треска, доволен засега  bowuu

# 302
  • София
  • Мнения: 6 815
Здрасти банда,минавам да каже, че стриктен, само дето няма време да пише. Ама чакам да се оцикля и аз и може да взема да се смаля, след това.  Laughing

# 303
  • Мнения: 135
Mоето меню беше:
1 краставица - голяма, от най-големите
1 крема сьирни - цялата буца, ма то колко е бучка
3 яйца, сварени и объркани с половин кофичка кисело мляко
Момичета искам пак да споделя нещо.
Ази понеже никакъв въглехидрат на приемам, ама никакъв, само оскъдно количество в млякото дето има, си правя един ден зареждане - ям доста въглехидратни храни. На всеки 5-6 дни диета идва ред на голямото плюскане. Е то голямо-голямо - поемам около 1000 калории във вид на въглехидрат и ограничавам силно водата, щот ще се издуя SickМисля, че така успявам да излъжа сланинти да си идат. Едни момчета, културисти ми са караха, чи тъй прая, ама аз твърдо държа така диетичния план. И май става номера. Тонимире, кажи нещо по въпроса, моля ти са!

# 304
  • Мнения: 2 897
winni,

не се притяснявам за достоверността на сметките - правила съм ги във Fitday, а данните на всяка една от храните вземам директно от опаковката на продукта.

Кисело мляко, сирене, кашкавал  и извара не консумирам. Напоследък си купувам чедър на филийки и топено сирене и хапвам за закуска, но ако 1 седмица ги хапвам, после 2-3-4 не вкусвам (за протокола тази седмица ми е тази с хапването  Embarassed). Не се чувствам добре ако ям системно от тези продукти, а започна ли нямам спирачки и за това предпочитам да се откажа от тях пред това да се тъпча.

Бекон и свинско няма проблем да се ядат в един ден.

Да се отчета днес какво съм яла (тук е 12.00 в момента): кафе с мляко; 2 яйца; 60 гр бекон; 40 гр чедър; задушени моркови

# 305
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз не одобрява туй зареждане дет го прайш-бъркаш технологията. Зареждането се прави със сложни въглехидрати, а не с прости-които най-вероятно ти ядеш в този ден. Туй не е проста работа и та советовам да не си играйш.
По-добре да са лъжеш като ядеш много калории-примерно към 2000 или повече, дори и да имаш въглехидрат от нещо си там-я филия, я плод, я мляко или сирини то той пак ще е под 20%.То лъжата е в многото калория-да си мисли, че го угояваш-ама с чисти храни, иначе с тоя въглехидрат си двигаш кръвната захар и после по-трудно се влиза в пътя,щото постоянно ти се яде нещо.
А водата хич даже не я намаляй-точно обратното е-когато си ял въглехидрат или солено се пие още повече вода,за да се разгражда и излиза по-бърже от теби. Моя совет-ни съ напъвай да са захранваш с въглехидрат, пък и то що си все в кетоза-т.е. под 30гр, дай малко повечко-примерно 50гр и после пак карай няколко дни на 30 или под 30
Аз ядох днес големи глупости-бамбони и сладки-имами 2рожденички в офиса и все пак мое да остана под 20%въгл, пък кат си тръгна от работа ще ходя да са изтринирвам

# 306
  • Мнения: 135

Кисело мляко, сирене, кашкавал  и извара не консумирам.

Аааа ми калций, откъде ще ти ти дойде. Трябва малко да хапваш, по малко макар. Не можеш ли да смениш прясното мляко с кисело? По добър вариант ми се види. Е ти си знаеш най-добре де но ... newsm12
А пък в червените и оранжевите зеленчуци има много захар, да знайти!

А Тони знам аз,че трябва вместо фафли, ориз да ям ма на, на мен фафли ми се ядат, не ориз... smile3511
Изпълнителна съм вече, няма да се случва повече, обещавам. Прости ми, моля те, за глупостта и лакомията безкрайна... newsm17  няма вечи да посягам.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 14:16 от winni

# 307
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Спакойно за калция-Денито не е спряла изобщо млечните, тя ги хапва по-ограничено. Все пак не говорим за тотално отричане и спиране , а за седмица-две.Пък и ако яде сусам или трици сутрин и в тях има калций, в зелените зеленчуци също има калций-изобщо калций има навсякъде Laughingстига да не робуваш на бабините приказки за млякото-както едно време отговорих на една вегетарианка нахлула в режима да пита как още сме живи без плод и калций от спирането на млечните-та да попитам и аз как Адам и Ева са преживявали преди да се научат как се кваси млякото и прави сирене- PeaceТъй че няма да умрем, нито да са счупим, нито пък да са огъним
Хайди много здрави от мен Heart Eyes

# 308
  • Мнения: 2 897
Има и други източници на калций освен сиренето - няко меса, зеленчуци, подправки дори и т.н.

# 309
  • Мнения: 2 897
Преди няколко години учителят ми по химия каза нещо от рода, че една нищожна част от калция в сиренето (млечните продукти като цяло) всъщност се усвоява от организма и можело да ядем по 1 тенекия сирене на ден - ефектът нямало да е голям. Естествено той го обясни научно, но кой да помни химията от 11ти клас  Embarassed.. Беше много готин човек, обичаше да ни просветлява за всеизвестни заблуди и да ни обърква представите за света  Grinning

# 310
  • Мнения: 135
О вярно е това наистина, аз съм го чела в една книга. То там пишеше, че млечния протеин заради съдържанието си на казеин, бива неусвояем от човек, по-възрастен от три години... Може и така да, ми аз що се надържам на изварата и киселото, ако не мога да си усвоявам протеините? Ония батковци - културистичните, пък ми казват - абсурд, без млечни не може!
Не знам вече и аз, хептен се обърках Weary

# 311
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Ей затуй ви любя  Hug Значи с тоя режим така ми изясняват всики заблуди ... Тонимиркааааааааааааа   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet ( за тебИ щото ти мА зариби  Grinning )

Кейки  Hug видях те - слизай долу   bouquet

И Дичето само чете , а не пише  Cry

# 312
  • Мнения: 2 897
Да се похваля  Embarassed

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 00:33 от Denichkata

# 313
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Бравус  Peace

# 314
  • Мнения: 330
Здравейте красавици!

Тук съм, чета ви, но ми е гадно и не ми се пише!
Май днес съм по-добре но не бързам да се хваля!
Мигрената е лошо нещо особено като те държи по10 дена. Туй ми се случва всяка пролет!
Пък и от илачите дето ми дават ставам като парцал!
Извън режима съм както и да го погледнеш, ядох по-малко хляб, защото ми беше гадно от хапчетата и ми се гадеше, та карах на препечени филийки.
Ставам сериозен!



 Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт