"Пълна промяна" по Нова ТВ

  • 81 288
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 716
Коя е къщата на Кремена - тази в която показват променените участнички ли?
Партито за променените участници е снимано в двореца Враня

# 826
  • Мнения: 442
Миналата седмица се разминахме с Кремена на улицата и да Ви кажа честно се поразочаровах- на живо не е толкова ефектна, а съвсем обикновена дребна жена, даже леко пълничка в ханша. А инъче съм виждала дома и в едно списание- целият е в рози, ама навсякъде и малко множко ми дойде.
А за предаването- не ми допада, че си позволяват коментари по външния вид на "клиентите" си от "преди" операциите. Все пак трябва да се пази достойнството на човек, колкото и да е бил грозен според хирурзите и стилистите.

# 827
  • Мнения: 468
Ми от снимките дето видях, както и от стайлинга на участничките, който или беше класически или пък направо цигански мога да кажа, че Кремена е една безвкусна и грозновата жена, която на всичкото отгоре говори с изкуствено лигав глас. Къщата й намирам голяма, на моменти със свежи идеи, но на моменти с абсолютен кич. Откога на кича му казват стряскащо екстравагантен? Стряскащо безвкусен да.... newsm78

# 828
  • Мнения: 72
От всички изчетени мнения виждам, че Кремена, харесвана или не, поне буди голям интерес към себе си. Щом успя  да измести вниманието към участничките в "Пълна промяна" и да го насочи към себе си, може би е постигнала една от целите си - да бъде ИНТЕРЕСНА и СКАНДАЛНА.

# 829
  • Мнения: 468
По-скоро нагло лансирана. Иначе никой нямаше и да е чул за нейните "умения", както и за неоправдано презрителното й отношение към участничките.

# 830
  • Мнения: 4 076
В къщата на сем.Халваджян най ме кефи местоположението,квадратурата и големите пари,с които можеш да я обзаведеш по вкуса си без ограничения,и да не чистиш ти.Също и френските прозорци,от които се излиза направо на двора.
Останалото-няколко нахвърляни дюшека,над тях полюлеи като за оперна зала-изобщо не ми е представата нито за дом,нито за стил.

# 831
  • Мнения: 912
Интересно би било участничките да се изкажат за нея...макар че, едната доколкото си спомням, изрично й каза, че "иска да се ожени за нея".... Joy
Жената си изкарва паричките и си живее животА, а ние си живеем животеЦА като я обсъждаме, и в крайна сметка "по-добре лоша реклама, отколкото никаква"

# 832
  • София
  • Мнения: 2 840
Мисля, че къщата е в един комплекс в Панчарево, построен от Денис Ризов по американски образец.Нищо блестящо като идеи или стил.
Някаква голяма къща, обзаведенена от домакинята.
Какво има да се коментира?
Хванала един детайл - роза - и около него градила цялата концепция.
За някои това може да е оригинално, за мен лично не е блести с уникалност.

Някой попита какво ли биказала Малена за подобен интериор.Е, тя е архитект, все пак.Някои ще рекат, че 6 години обучение нямат значение и не изграждат вкус и усещане - може и така да е, но какво да кажем тогава за хората, дето се изживяват като стилисти, декоратори, че и дизайнери само защото още като деца са обичали да си префасонират дрехите и да си правят странни накити от копчета, безопасни игли и т.н.

Всеки си има вкус и правото да си го употребява.Всяка домакиня може да си обзавежда къщата, както ще.Стига да не се налага на масовата публика като пример за изящно хрумване и блестяща реализация на нечувано оригинална идея.
Рози, храсти, стилизирани флорални мотиви, айде сега, къщата на Звяра, след като Красавицата го целунала....
Всички сме гледали филмирани или анимирани приказки. Mr. Green

# 833
  • София
  • Мнения: 2 840
Интересно би било участничките да се изкажат за нея...макар че, едната доколкото си спомням, изрично й каза, че "иска да се ожени за нея".... Joy
Жената си изкарва паричките и си живее животА, а ние си живеем животеЦА като я обсъждаме, и в крайна сметка "по-добре лоша реклама, отколкото никаква"

Айде сега, не изкарва парички, а по-скоро спестява на мъжа си такива за наемането на друг стилист за всичките му продукции Mr. Green

В цялата си творческа и професионална биография има само два други реализирани проекта, които вероятно са й предоставени на приятелски начала.Единият е бар, за който се разбра, че е най-обикновен плагиат, а другият е стриптийз бар на Лъвов мост, при който е била във вихъра си - там наистина се е справила - фетишизъм и кич - прекрасна работа, много подходящо.
Била е истилист на Слави за едно от турнетата му преди години, ама това е нормално, щото Маги му правеше клиповете.

Ей това е изкарване на пари!!!
Един дизайнер, ако за 13 години впише 2 обекта в биографията си, за какво говорим.
Ама...тя нали всъщност е стилист.Аха - в компанията на съпруга си.ГолЕм бизнес, голЕмо чудо Mr. Green

Казах всичко това, защото някак не ми стои някой да си мисли, че тя е в ЖИВОТА, а ние - в животЕЦА. Crazy
Че тя е преуспял специалист, а ние - жалки домакини.
Айде бе!!!

# 834
  • Мнения: 912
КЛОНКА, много ме кефиш Peace
Аз това всъщност го казах с голяма доза ирония Wink...и самоирония, разбира се, защото човек трябва да умее и да се надсмива над себе си, а не само да се превъзнася както правят тези две фльорци-клонинги Гала и Кремена, които си мислят, че са хайлайфа на БГ. Още не мога да проумея хонорарите, които вземат за това шоу!!! #Cussing out

# 835
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
http://217.9.225.147//2005-07-02/02110112.jpg

и със същите чехли, забележете, 29 октомври...http://217.9.225.147//2005-10-29/29110117.jpg

(снимките са от вестник Новинар, нагоре-надолу с Евг. Минчев, http://217.9.225.147//2005-10-29/29110116.jpg)

от Коледа нямам снимки Simple Smile Ако зимата на 2005 е била мека, може би е била с тях...
Няма да коментирам визията й, няма нужда...


 #Crazy
как ще са същите бе, по-мръсни са..... ooooh! пък и в комбинацията с плетените чорапчета направо е суууууупер ooooh!

# 836
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКА, много ме кефиш Peace
Аз това всъщност го казах с голяма доза ирония Wink...и самоирония, разбира се, защото човек трябва да умее и да се надсмива над себе си, а не само да се превъзнася както правят тези две фльорци-клонинги Гала и Кремена, които си мислят, че са хайлайфа на БГ. Още не мога да проумея хонорарите, които вземат за това шоу!!! #Cussing out

А, така може Wink

Хонорари - естествено, че се взимат, шоуто все пак печели от Нова, ако е външна продукция.
Иначе, за Гала какво да кажа - тя още от "На кафе" само се обясняваше в любов на Кремена, от периода, когато й беше стилистка и не смееше да се покаже пред камера.С тези свои хвалебствия си спечели супер приятелката, загнезди се в сърцето й и какво се случи.......Гала в списание "На кафе", Гала в "Имаш поща", Гала в "Пълна промяна".Спряха "На кафе" и Гала беше сериозно компенсирана от Маги, като най-добрата приятелка на Кремена.
Той почна вече да им създава и съвместни проекти - "Пълна промяна" в американския формат няма и водеща, и стилистка - има водещ, дето е и стилист, хората не се разпиляват на семейно приятелски принцип.Не виждаш ли, че даже измислиха и някакви представяния в студио, че да има Гала все пак някаква работа, щото Кремена почна и на представянето да се изживява като конферансие.
Гала е умна жена.Браво на нея, наистина си счупи устат да обяснява за щяло и нещяло, че Кремена е извънземна.Не я бях и чувала даже тая жена, ама ако всекидневно от екрана те облъчват с :"Виж те ни прекрасното студио - Кремена го направи....Ах, ако знаете как един ден си пътувам с такси и шофьорът изведнъж казва :"Е, няма такава жена, просто", а то аз, като погледнах - Кремена...ах....О, ето това, аха, как ми се искат татуировки като на стилистката ни Кремена, Ах..Кремена...ах, ах..ах....."И накрая аз изпитвах такова безумно любопотство да я видя тая жена, че предполагам и на целокупното женско човечество в България му е било мега интересно.
Е, вече я гледаме толкоз много и навсякъде, че почва да писва.
Иначе, лошо няма.
Гала се ориентира правилно и си подсигури екранно време.А у Кремена се роди любов към широко медийно присъствие.
Маги само си бачка и угажда на двете жени в живота си Joy Joy

# 837
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
КЛОНКА, много ме кефиш Peace
Аз това всъщност го казах с голяма доза ирония Wink...и самоирония, разбира се, защото човек трябва да умее и да се надсмива над себе си, а не само да се превъзнася както правят тези две фльорци-клонинги Гала и Кремена, които си мислят, че са хайлайфа на БГ. Още не мога да проумея хонорарите, които вземат за това шоу!!! #Cussing out

А, така може Wink

Хонорари - естествено, че се взимат, шоуто все пак печели от Нова, ако е външна продукция.
Иначе, за Гала какво да кажа - тя още от "На кафе" само се обясняваше в любов на Кремена, от периода, когато й беше стилистка и не смееше да се покаже пред камера.С тези свои хвалебствия си спечели супер приятелката, загнезди се в сърцето й и какво се случи.......Гала в списание "На кафе", Гала в "Имаш поща", Гала в "Пълна промяна".Спряха "На кафе" и Гала беше сериозно компенсирана от Маги, като най-добрата приятелка на Кремена.
Той почна вече да им създава и съвместни проекти - "Пълна промяна" в американския формат няма и водеща, и стилистка - има водещ, дето е и стилист, хората не се разпиляват на семейно приятелски принцип.Не виждаш ли, че даже измислиха и някакви представяния в студио, че да има Гала все пак някаква работа, щото Кремена почна и на представянето да се изживява като конферансие.
Гала е умна жена.Браво на нея, наистина си счупи устат да обяснява за щяло и нещяло, че Кремена е извънземна.Не я бях и чувала даже тая жена, ама ако всекидневно от екрана те облъчват с :"Виж те ни прекрасното студио - Кремена го направи....Ах, ако знаете как един ден си пътувам с такси и шофьорът изведнъж казва :"Е, няма такава жена, просто", а то аз, като погледнах - Кремена...ах....О, ето това, аха, как ми се искат татуировки като на стилистката ни Кремена, Ах..Кремена...ах, ах..ах....."И накрая аз изпитвах такова безумно любопотство да я видя тая жена, че предполагам и на целокупното женско човечество в България му е било мега интересно.
Е, вече я гледаме толкоз много и навсякъде, че почва да писва.
Иначе, лошо няма.
Гала се ориентира правилно и си подсигури екранно време.А у Кремена се роди любов към широко медийно присъствие.
Маги само си бачка и угажда на двете жени в живота си Joy Joy

Абе, Клонке, ти довчера беше върла защитничка на онеправданото Креми, скачаше срещу ми като щура за коментарите, дето съм го правила и били просто "метнати ефира" - т.е. недостоверни...
Днеска к`во ти става, взе да ме тревожиш нещо.... Whistling

# 838
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
В къщата на сем.Халваджян най ме кефи местоположението,квадратурата и големите пари...
Mен пък само третото Mr. Green

maria_lu, ама верно ли това на снимките е Кремена, тази, която прави хората красиви??? Sick

ПП. Клонка, и мен ме кефиш, звънни Laughing

# 839
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, Клонке, ти довчера беше върла защитничка на онеправданото Креми, скачаше срещу ми като щура за коментарите, дето съм го правила и били просто "метнати ефира" - т.е. недостоверни...
Днеска к`во ти става, взе да ме тревожиш нещо.... Whistling

Това са различни ситуации.

Аз намирам, че стилът на Кремена е подходящ за самата нея.Той постига търсения ефект, защото компенсира някои нейни липси, които тя умело си набавя посредством целия си имидж.
От друга страна, намирам, че й липсват идеи и оригиналност на концепцията.Всичко й е доста театрално, а това не е подходящо във всички случаи.
А като дизайнер на интериори мисля, че е доста семпла като възможности.

Това, разбира се, изобщо не ме кара да мисля, че е някаква простачка, да речем.Дори мисля, че е някаква добродушна персона, та на нея всичко й е като в приказка, какво друго да си помисли човек.Изглежда даже романтична.Не я познавам като човек, затова й не я коментирам като такъв.Аз коментирам работата й, която е публична и като такава подлежи на дискускусия.
Намерила е ниша да се изявява, обожавана е от съпруга си, който й дава сериозно поле за размах на творческите й виждания.Което хич не е лошо, всъщност.
Дай, боже, всекиму.

Общи условия

Активация на акаунт