Отговори
# 195
Приятен път на мама007 и да ти е много,много весело. newsm44 newsm44 newsm44
Що се отнася до кис.мляко, майка ми познава един който се занимава точно с това по мандрите е нещо като наблюдател.Та той каза,че единственното мляко което има нещо натурално в себеси е това на което пише "Българско кисело мляко",единственно то имало патент.Незнам до колко е верно но все пак това му е работата би трябвало да знае.Незнам на кое точно пише мисля,че на "Младост" не съм се интересувала защото ние си го квасим.
Доно да съм ти помогнала. newsm53

# 196
  • Мнения: 8
Благодаря ти. Хана е на 10 месеца и пробвах Мизия обаче не го хареса. Хапва малко с бисквити два дни следобяд обаче като цяло е супер изненадана.

# 197
  • Мнения: 8
Благодаря и на теб Габи. Вашите деца кога ядат кис. мляко? в смисъл че аз незная колко са големи. Ние ядем вечер АМ и мислех да я пробвам с кисело

# 198
  • Мнения: 8
Лека нощ и дано всички деца спят утре поне до осем newsm10

# 199
  • Мнения: 11 652
Тъй-й-й.Децата отдавна спят,багажът вече е стъкмен и окончателно претеглен.Тръгвам с един куфар-19кг,друг куфар-20кг,ръчен багаж-раница около 4-5 кг+2 деца едното от които висящо в кенгуру на раменете ми,поради склонността му да търчи наляво-надясно  щом види широки пространства. #CrazyЗа себе си почти нищо не съм взела.Тръгвам точно с два ката дрехи+анцунг за из къщи.За децата повечко.Всичко останало са все благинки дето ги няма по тамошните земи. Laughing Благодаря на всички за хубавите пожелания.Трогнахте ме. Hug На всички пожелавам само положителни емоции,много слънчеви и усмихнати пролетни дни и здрави дечица.Радвам се,че ви има.  love001 Чао от мен.  bye newsm49 Лека и спокойна нощ на всички. smile3524

# 200
  • Мнения: 50
Добро утрооооооооооо Laughing. Черпя ви с едно виртуално кафенце  morning. Днес е неделя, но на нас ни е като всеки друг ден - в 7.40 скокнахме от леглата Weary. А на мен така ми се поспива сутрин  smile3507.
Днес е санитарен ден. След малко отивам да чистя и да оправям бъркотията.

Приятен ден на всички.

# 201
  • Разград
  • Мнения: 3 110
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ
Вече съм изпратила мъжете на разходка и аз на компа.
Относно киселото мляко и аз да дам мнение(да не остана назад).В едно предаване на "Искрено и лично"казаха,че търговищкия регион имал най-хубаво мляко,най-богато на полезната бактерия."Мизия"-та е на Търговище,ама на моменти е толкова кисело това мляко,не се яде направо.Аз съм се спряла на "Старс" и "Верея".И двете много ми харесват.Макси пие по 5 кисели млека на ден.Сутрин пиеше АМ-3,обаче сам се отказа.

# 202
Добро утро мили мой мами,
нека денят ви бъде прекрасен.  food010  food010  food010
На мен също много ми се smile3524
RRAIAза млякото ние сме на 3 месеца и от 3 дни и давам по 50-60г.кис.мляко слетобяд просто да видя дали го яде.А педито ми каза да не и давам защото,АМ било по полезно защото било разработено специално за деца и обогатено с някъкви съставки.А купешкото кис.мляко било само нишесте.Това е което мога да ти кажа по темата. yes yes yes

# 203
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен. Надявам се да сте се понаспали. Ние спахме до 8 но между 4 и 5 сме будни за да поиграем... и е много лошо че бебка после заспива а аз понякога се разсънвам и после цял ден  ми е криво. Но нова е положението засега. Mr. Green
 Приятен ден ви желая  smile3525

# 204
Мама мила много спи.
Днес как е врвмето мами ще ходители на разходка? 1stroller

# 205
  • Мнения: 8
Ехо мами още ли спите? Аз дори поспортувах и сега отивам да нахраня чедата малки и големи. Хайде до скоро

# 206
  • Мнения: 3 219
ДОБРО УТРО и от мен !Мамо RRAIA ,Добре дошла отново ! И аз хич не се наспах, човечето реши да реве в 6.15 ,сега го нахраних и ще го сложа да спи. Днес ме чака доста работа, местим последен багаж от апартамент, не знам дали ще имам време да пиша, но ще ви наглеждам .

# 207
  • Мнения: 256
Здравейте мацки сладки. Мама барба днеска като се поразрових и си намерих мойте цвички 2чифта са единият е съвсем малък за 2-3годишно а другият чифт е за поголямо детенце. Ако не можеш да намериш ще ти услужа  hahaha hahaha hahaha

# 208
  • Мнения: 398
Благодаря ти Стели.Я кажи , да си работила в OMV?  bouquet

# 209
  • Мнения: 398
А, относно киселите млека и аз да кажа :познавам лично дистрибутора за Разград на кис.мляко "Мизия и "Младост"-Търговище.Условията в мандрата са много добри,както от технологически, така и от хигиенни изисквания.В къщи консумираме "Мизия","Верея" и "Данон".Дано съм била полезна  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт