Отговори
# 210
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Кой каза цвички?Вчера ходих до обувния магазин под новия театър...........и гледам цвички и реших да погледна цената-55лв.Ококорих се.То било обувки,ама отгоре са също цвички,а подметката малко по-дебела.Щях да падна.

# 211
  • Мнения: 50
Привет отново, аз почти привърших с почистването  Laughing. Много ми е неприятна тая неделя с това чистене Thinking!

Да кажа и аз за киселото мляко. Всъщност много не съм наясно и ми беше интересно да прочета вашите мнения по въпроса. По принцип вкъщи купуваме основно "Старс", на мен лично то най ми харесва. И доста време престоява, а май тук някой беше писал, че това е признак, че не е много качествено - щом не вкисва толкова време newsm78. Днес съм купила "Младост", "Мизия" много не ми допада, но както разбрах току що и двете са качествени. Павла по принцип не яде кисело мляко. Онази вечер за първи път прояви интерес и хапна малко - кофичката беше на масата и тя сама си поиска "мако" Laughing. Иначе колкото и пъти да съм и предлагала - с бисквитки, чисто, със захар - не и не Naughty. И плодови не обича - нито кисели, нито пресни. Що се отнася до това кога трябва да се започне да се дава кисело мляко на деца, педито ми беше казала, че до една годинка е най-добре да си яде АМ, пък и ние много си харесваме фризото и вечер с удоволствие изцуцва цяло шише  Peace! Ако си пиеше млякото така, както сега - като бебе - щях да подскачам от радост ама не. Едва едва хапваше по-малко. Но ние се имахме здравословни проблеми  Sad. Както и да е - поулях се малко  Mr. Green. Приятен обяд и прекрасен следобяд ви желая  Stop!

# 212
  • Мнения: 256
Да Мама барба Peace

# 213
  • Мнения: 256
Малиии Макс-мама народа тотално се е побъркал 55лв.  Shockedза едни чвицки луда работо

# 214
  • Мнения: 441
Аз докато чистя вие сте изписали темата.Айде поетесите мислете следващото заглавие,че няма време  hahaha Може да е нещо за земелките например или за цвичките Joy.
А за млякото,Влади пие Нестле(вечер преди сън).До годинката не съм му давала кисело мляко,след това му купувах Данон-плодово и Активия към следобедната закуска.И на Мизия-милк не отказва,но без захар(и по-добре,захарта е вредна).Той по принцип не обича много сладко,затова и не го насилвам.
Бубито до къде стигнахте с багажа?
Марго как си мила?Стягай се ,че нова тема се задава  Joy
gicheva и аз мразя неделите,защото и ние сме я обявили за ден за чистене.Аз започнах по-малко с пролетното почистване.Днес каката беше на олимпиада,Влади излезе на разходка с татито и аз като се развихрих  #Crazy.И като се огледам още колко работа имам,но следващият уикенд.Малкият няма кой да го гледа,така,че пак ще чакаме почивните дни на тати  hahaha

# 215
  • Мнения: 50
ох, titania, ние си нямаме тати  Cry. Той е в София и си идва веднъж в месеца. Та свекърва ми се намесва в санитарния ден, пък и винаги когато имам работа или трябва да изляза някъде сама. Иначе разчитам само на себе си - като отговорности имам предвид иначе ми помагат бабите. Доста ми е трудно без татенцето ама това е положението засега. Я ми кажи по повод млеката ти само млека на фирма Нестле ли си давала или си минала на него в някакъв момент. Ние сме на Фризо3, но ми се иска да я пробвам на Нестле Джуниър. Чувам, че е хубаво. Ти доволна ли си от него? Ама то пък кво да си доволна, детенце като го пие с удоволствие  newsm78, кво повече. Чао от мен засега. Отивам да си взема палавото човече, да ми направи малко гимнастика и да поиграем на гонешка  Mr. Green Joy.

# 216
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте момичета,
най-накрая се докопах до компа и то заради това http://photo-zona.net/images/user7898/album362/preview/117414616 … 0421_DSC00320.JPG
май в най-скоро време ще се наложи да купуваме втори комп

# 217
  • Мнения: 227
здравейте и от мен мама габи нйе не сме от хората които спим бяхме със мажлето в търговище колата се окоти и я дърпахме дари си идва до разграт да вземе ладата да изтеглим голфа  car003 до града а аз като добро ку4енце позих колата докато ме прибере страшна по4ивка  smile3518

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 17:44 от MILA 84

# 218
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Гичева,Макси също пиеше Нестле-джуниър,но последното,което купих беше на Милупа-3.Малкия щеше да изгълта и шишето.Даже ми беше по-лесно за приготвяне,защото много по-лесно се разтваря,отколкото Нестлето.Обаче от 1 седмица и нещо не ще вече такива млека,само кисело.Както каже,нали е принца в нашата къща.Слушам и изпълнявам.

# 219
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
здравейте и от мен мама габи нйе не сме от хората които спим бяхме със мажлето в търговище колата се окоти и я дърпахме дари си идва до разграт да вземе ладата да изтеглим голфа  car003 до града а аз като добро ку4енце позих колата докато ме прибере страшна по4ивка  smile3518

Ауууу голямо приключение сте имали

# 220
  • Мнения: 441
Я ми кажи по повод млеката ти само млека на фирма Нестле ли си давала или си минала на него в някакъв момент. Ние сме на Фризо3, но ми се иска да я пробвам на Нестле Джуниър. Чувам, че е хубаво. Ти доволна ли си от него? Ама то пък кво да си доволна, детенце като го пие с удоволствие  newsm78, кво повече. Чао от мен засега. Отивам да си взема палавото човече, да ми направи малко гимнастика и да поиграем на гонешка  Mr. Green Joy.
Не не съм му давала само млека на Нестле.Първо пи Фризовом,защото повръщаше.После вземахме Нутрилон,за по-евтино.И като навърши годинка минахме на Нестле Джуниър.А за пиенето нямаме проблеми,Влади не е много притенциозен.Веднъж бях купила Милумил2,млякото е по-сладко и си мислех,че ще му хареса,но едвам го изпи.Тогава още незнаех,че не е почитател на сладкото.

# 221
  • Мнения: 124
МОМИЧЕТА,С ОГРОМНА МЪКА ВИ СЪОБЩАВАМ,ЧЕ УБИХА ОЩЕ ЕДНА МАМА!УТРЕ ПОГРЕБВАТ ИВЕНА НЕКИТОВА!Прекрасна жена и дъщеря е на г-н и г-жа Некитови и двамата любими мои учители.
Вчера я даваха в "такъв е живота", трябваше да се омъжи за бащата на детенцето си....
Нямам сили да напиша нещо различно от:ПОЧИВАЙ В МИР ИВЧЕ!
Господи,аз сега държа в ръце дечицата си,а някъде в този град Алек е само на дни,а вече е без майка.

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 18:56 от бен

# 222
  • Мнения: 227
аз 4ух за инцедента ама незнае подромности и моя съпруг няма майка от 7 години и знам каква е мъката и мойта е по4инала като съм била на 3год по същия на4ин   нама по тешко от това тои даже нама да я види никога  ДА ПО4ИВА В МИР

# 223
  • Мнения: 51
Гледах с огромен интерес предаването вчера и дори се гордеех ,че дават моя приятелка по една от най-гледаните програми btv-става дума за акушерката, която помагаше и обясняваше на двамата родители на Алекс.Не мога да ви опиша как се чувствам сега-.... ужасно е .Още преди да си се усетил ,че си жив и си някой...си без най-скъпото до теб и най- нужното-МАЙКА!
Почивай в мир, Ивена!
Дори и да те няма вече сред нас ,цялото ти същество е събрано в едно малко създание-Алекс!

# 224
  • Мнения: 227
4ак си поплаках като разбрах най скъпото нещо да ти отнемат това е толкова тъжно нямам думи

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт