Сговорна дружина - планина повдига!

  • 10 452
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 248
Погледни в Календара! Heart Eyes

# 211
  • Мнения: 2 361
  Иве, да ви е жив и здрав! Пожелавам му безгрижно овенско детство Heart Eyes

# 212
  • Мнения: 2 584
Ева честити рожден ден ( със закъснение) Embarassed
 newsm59 newsm51  bouquet

Иве да ти е живо и здраво детенцето и много да те слуша
 nbirthday newsm18  Party Time

# 213
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 newsm59  Party Time  Party Time
Честит рожден ден на Влади на Дамаянти! Да ти е здраво и усмихнато момчето!

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 398
От три  дни не съм влизала във форума, а то пълно с рожденици.
Евче, честит рожден ден  със закъснение- бъди щастлива!!!  bouquet
Ивче, да ти е жив и здрав юнака  и  нека има едно прекрасно детство!
  Hug

# 215
  • Мнения: 863
Иве, честит рожден ден на малкия, сладур ВЛАДИ!!!!

 Heart EyesДа расте, здрав ,усмихнат и да има прекрасно и щастливо детство  bouquet
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И ХУБАВИ ЕМОЦИИ
  bigdance2 newsm59 Tada Tada

# 216
  • Мнения: 221
За цели две седмици светът на интернета бе загубен за мен и какво да видя като се завърнах- все хубави неща. МНого се радвам. Дано да сте се забавлявали днес. Яд ме е малко да себе си, че пак се ошмухах и не дойдох.
Честит рожден ден на всички рожденници и техните блезки през последните две седмици. Много прегръдки и хубави пожелания. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 217
  • Мнения: 3 248
За цели две седмици светът на интернета бе загубен за мен и какво да видя като се завърнах- все хубави неща. МНого се радвам. Дано да сте се забавлявали днес. Яд ме е малко да себе си, че пак се ошмухах и не дойдох.
Честит рожден ден на всички рожденници и техните блезки през последните две седмици. Много прегръдки и хубави пожелания. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Пете, добре си си дошла! Hug
Разопаковай багажа и дай да решим онази неприятна история! #Cussing out #2gunfire

Утре и Мери си идва! Party Party Party

# 218
  • Мнения: 2 125
И от мен с голямо закъснение
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДИ
Да е много здрав и да се радва на прекрасно детство!

# 219
  • Мнения: 1 134
Ч.Р.Д на наборите Ева и Влади Laughing
Много здраве, хубавини и още толкова бели да правят и двамата!  Heart Eyes  bouquet

# 220
  • Мнения: 7 313
Живи и здрави да са рожденниците! Нека късмета ги следва навсякъде! Heart Eyes   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes                               Днес се навършват 10години от смъртта на мама SadБог да я прости! Flowers Rose Flowers Rose

# 221
  • Мнения: 863
Бог да я прости мила! Flowers Rose
Боже, Незка,как ме жегна,мойта майчица също си отиде преди 10 години,всъщност лятото ще станат Sad
Колко бързо минава времето Thinking

# 222
  • Мнения: 3 248
Момичета, Криси е в инфекциозна с Виктор. Някакъв вирус имало. Но сега чакат визитация и е почти сигурно, че ще ги изпишат. Praynig Викито вече е по-добре, щурее на воля. Crazy

# 223
  • Мнения: 3 248
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДАМАЯНТИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ОТ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ПО НАЙ-МНОГО!



П.С. Поне тук да съм първа, тюх! Laughing

# 224
  • Мнения: 3 248
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕО 7777! С НАЙ-ДОБРИ БЛАГОПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА!


Общи условия

Активация на акаунт