Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 313
   За мен също няма проблем с часът, мястото и датата  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 296
И аз съм навита.Стига да е хубаво времето става когато поискате. Peace

# 62
  • Мнения: 3 695
За срещата - супер! Ще организирам колкото мога повече майки от Младост, които познавам. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 30
За всички мамчета ли се отнася или за тези с по-малките дечица?Защото по-големите спят на обяд или са на ясла.Ако става въпрос за всички,наистина една анкета няма да е лошо.Иначе мястото е супер Flutter

# 64
  • Мнения: 639
За всички мамчета ли се отнася или за тези с по-малките дечица?Защото по-големите спят на обяд или са на ясла.Ако става въпрос за всички,наистина една анкета няма да е лошо.Иначе мястото е супер Flutter
Hug разбира се,че за всички

# 65
  • Мнения: 214
Ами за да се разбере ме най добре по добре пуснете една анкета иначе така може да се мотаме още две седмици докато реши ме кога да е таз сладка срещичка Hug

# 66
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравейте момичета,
Отдавна не съм писала. Бях претрупана с работа, отделно болни бяхме а и по празниците не бяхме в СОФИЯ. Виждам, че се оформя срещичка. Това е супер. По-големите деца наистина спинкат на обяд и може би трябва да е преди това. Срещата е на супер място. Но за датата и часа наистина една анкета ще е добре.

# 67
  • Мнения: 243
Момичета, добавих анкетата Peace Но мисля, че най-удобно  ( поне за тези който децата ни са вече по големи и спят на обяд) ще е да е срещата към 10.30ч. в градинката до Патиланци. Какво ще кажете?

# 68
  • Мнения: 2 818
Смятам и аз да се присъединя към срещата  Grinning За мен 10.30 е много добре  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 12 313
  Когато кажете съм там. Само дано не забравя че съм голяма шматка напоследък.
  Ето една скромна почерпка   newsm38 newsm38, днес малките стават на девет месеца  Simple Smile Ето и едно клипче с тях http://www.youtube.com/watch?v=syrRR1o-sNM

# 70
  • Мнения: 2 274
 Aila, много са ти сладки девойките  Hug! Да са ти живи и здрави   bouquet!
 Моят дребосък пък днес направи половин годинка  Heart Eyes! Ударете по една берца за негоево здраве  beer!
 Maktub, извинявай че не ти звъннах в петък, но не сме излизали! Нещо ми беше адски криво и не ми се излизаше, та и малкия стоя като затворник у дома  Embarassed!
  Ние тази вечер бяхме на цирк с баткото   animal085! Много ни хареса представлението! Мисля че няма да съжалявате ако отидете да го гледате  Peace!
  Честит имен ден на всички, които имат повод да празнуват   bouquet!

# 71
  • София
  • Мнения: 94
Aila, много са мили твоите 2 красавици    Heart Eyes

За срещата нямам какво да кажа -  на работа съм. Приятно изкарване и после да покажете снимки  photo

# 72
  • Мнения: 639
Малееее Aila,много са сладки тез принцеси хубави,да са ти живи и здрави Heart Eyes

# 73
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И аз гласувах за 10 май, предпочитам преди обяд. Ще съм само с малката - големия е на градина.
На 8 май ще ни отчитат показанията на топломерите и ще се въртим по-близо до нас, за да можем да се приберем до 12 часа.

# 74
  • София
  • Мнения: 12 313
  Мерси  Simple Smile
  Като гледам остава за четвъртък, надявам се тогава да се видим  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт