Дечица станаха бебоците от Юни 2005, рожденици ще има скоро в тази дива чета!

  • 9 673
  • 264
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 734
9 ч. е
след вечеря, след баня, Нати продължава да скача при положение че мъжа ми я води да бяга с него в парка и каза че е пробягала 1 км без да спре...няма майтап.
Бебенцето рита и е прекрасно чувство Hug Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 2 100
Лелеееееееее Сънчо страхотна новина. Желая ти всичко най прекрасно, една прекрасна бременност.

Доста отдавна не съм писала тук, но редовно ви чета. Embarassed

И мен ме завладяла вече емоцията от предстоящия ни  рожден ден.
Чудя се за подарък, разглеждах Парти клубове и днес резервирах В Приказака без край. Страхотно е там.

Споделете идеи за подаръци моля ви се!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 62
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Здравейте! wavey
И на мен не ми остава време за писане ooooh!Но пък съпреживявам Party
Джангъл, поздрави за таткото майстор! Laughing
Аз исках второто да е момиче и докторът каза, че 70% е вероятността да е - не беше напълно сигурен, тъй като бебето така и не разкри напълно интимните си части. Съпругът ми е черпел за син без име и е чакал да изляза напълно от упойка (пълна), за да дам име на детето ни CrazyКакто си чакахме Виктория, на която разказвахме приказки и пеехме песни със Софи и изведнъж - изненада!Имайте и резервен вариант Wink Когато Софи дойде в болницата да се запознае с братчето си думите й бяха:"Нищо мамо, ще ми родиш и Виктория" LaughingОще не са я напуснали тези мераци, въпреки, че безумно обича Васил.
Целувки на бегачката на дълги разстояния, на теб и на коремчето! Heart EyesМинаха ли болките?Дано!
Илияна, и аз бях така + обилен цикъл...миналия месец пих мужик корен и сега нещата се нормализираха.
ЕлиТо, да са ти живи и здрави децата!  bouquet
Фроска, много са сладки девойките Heart EyesНа Флора много й е пораснала косата. Sunglasses
Хамелеонче, поздрави!  bouquet
Хубав ден! Hug

# 63
  • Варна
  • Мнения: 974
Момичета, моля дайте идеи къде да отидем по празниците около 24 Май. Бях направила резервация в един комплекс в Елена, но днес управителя ми се обади да ми каже, че ако сме искали можело да отиден, но от 25-ти Май #2gunfire #2gunfire #2gunfire. А аз съм направила резервация преди повече от месец. Ние сме 5 семейства с деца, къде да се помъкнем за 2 нощувки. Бясна съм  направо.
Ако имате идея някъде около Велико Търново, Елена, Трявна.... да става за малки деца.

# 64
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 286
Илиянче, пусни търсачката във форума, ще излезе доста инфо.
Ние обядвахме в Арбанаси на връщане от бабите и много ни хареса - там хотелчета и къщи колкото искаш. На външен вид и оглед много ми хареса това, иначе сайта на Арбанаси е http://arbanassi.org/indexbg.html Успех

# 65
  • Мнения: 194

        Здравейте моми4ета!
 newsm51Нямаше ме много време,но ето ме пак,нямам никакво време за писане,но понякога 4ета,докато си по4ивам.Виждам,4е вси4ки сте обладани от рожденни4еска треска също и аз....  cook  bigdance2 TadaБлагородна завист към софиянки,които могат да избират и парти клубове,тук на село такива екстри няма Weary и се радвам и на хубав ресторант с градинка и игрушки за малките 1swing lalalalaМиналат година поръ4ах торта в сл.Неделя и беше невероятно красива и много вкусна,сега не знам.Тук ги докарват на вид ,даже много добре,но на вкус smile3506а нали трябва да е хубава за децата е все пак и още мисля от къде да взема.И пак да е без шоколад ,без несварвни белтъци в крема,без ядки,за да няма неприятности на другия ден,пък и има алерги4ни де4ица в компанията,как да им кажеш ти няма да ядеш торта smile3505А за подарък идея си нямам Ини има вси4ко в излишък,а искам да я изненадам приятно.... newsm12
Приятен и весел ден с бъдещите две годишни хлапета и с малките им родени и неродени брат4ета и сестри4ета newsm10

# 66
  • Мнения: 1 698
И аз съм се замислила за РД-то, но още нищо не съм решила. Тук покрай нас няма детски клубчета, а за да го направя в Сф, трябва да имам транспорт за децата. Не съм сигурна дали ще могат /или искат/ родителите да дойдат до там?! Иска ми се да е наблизо, или на двора, ама още не съм го измислила както трябва.
Давайте идеи, че да се възползвам Mr. Green

# 67
  • Мнения: 161
В процеса на чудене как и къде ще празнуваме втория рожден ден на Мартин, взехме че отново се разболяхме. Или по- точно (според мен) не се е излекувал Марти от миналия път. Този път направихме рекорд - цели 6 дни бяхме на ясли и ето ни отново, този път с уголемена трета сливица, начални фази на отит и температура. Снощи не сме спали, Марти се мяташе в леглото си и ревеше на моменти неистово, на моменти жалостиво, а ние с майка му не можехме да му помогнем. Дадохме му по наша преценка НУРОФЕН. Защото си помислихме, че е от ушите, понеже се мяташе и си дърпаше от време на време ушите, особено едното.
А деня не предвещаваше нищо такова. Дори с Maggie се видяхме и си говорихме за яслите...По късно, като се прибрахме си беше спокоен, но по време на игра си бъркаше все в едното ухо, даже му правех забележки....но кой ти знае, че така започват отитите...
Абе луда работа... Това дете от както се е родил е боледувал 2-3 пъти, от които единия път бяхме в болница с диарията..., сега откакто е тръгнал на ясли се разсипа... И като се има предвид, че е пиеше витамини и продължава да пие имуностимулатори заради предишната ангина...
Незнам кво да си мисля.....А жена ми се разчеква от интервюта за работа и е станала 40 кг. мокра от притесненя... Така е - Господ ни праща трудности, за да ни научи на нещо, а ние да ставаме по смели...А както казва Петър Дънов - децата при всяка болест изкачват едно стъпало на горе...Може би тези думи имат скрит смисъл ....Дано да е за хубаво....

# 68
  • Варна
  • Мнения: 974
Съжалявам че Марти пак е болен! ПОжелавам му бързо оздравяване и дано все по-малки стъпала изкачва!!! Дано расте здрав! Hug Hug

# 69
  • Мнения: 734

Maggie, ние със сигурност сме с Виктория а не с Васил, този път сме сто процента сигурни понеже бяхме на фетална морфология и там всичко се видя;)
Съжалявам че Марти се е разболял пак. Бренин аз си мисля че просто в яслите не спират децата когато са болни и се предават бързо заразите. Когато и двамата родители работят е трудно да си вземат почивка за 4-5 дни заради настинало детенце. Дано оздравее бързо и мама да си намери хубава работа, кажи й никога да не се притеснява заради шефове и интервюта защото работа има много , стига да искаш.
Бързо да оздравява детенце!

# 70
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Здравейте!
Бренин, и Мия е като Марти. Снощи като си тръгвахме от парка се оплака, че я боли ухото. Вечерта като легна и започна да пищи, че много я боли и ухото й щяло да се развали от болка. С голям зор й дадох панадол, който в продължение на повече от час не искаше да пие. Казвах й че има вкус на ягода, а тя вика: На ягода, ама на развалена ягода има вкус. Сега я чакам да се събуди и ще я водя до Каспела да я видят.
Вчера на парка имаше още две деца, които се оплакваха от ухо. Явно е някакъв грип, който удря в ухото. Марти има ли температура?

# 71
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бренин, съжалявам че Марти пак е болен. Горкото, разсипа се. Аз за това се въздържах от ясла. А не разбрах жена ти работи ли?

# 72
  • Мнения: 703
Я дзак от мен набързо, че ми домъчня  Hug
Бет, супер новина. На мен ми е мерак близнаци, въпреки, че сигурно ще лудна, ама си е много гот. Да се пазиш много, че ти си си лудичка и май се товариш повече  Rolling Eyes
Петенце, браво и на вас. Нати как реагира като и казваш че ще си има сестричка? Хубаво, че ще е момиченце, че после да продължите да работите до мъжко  Wink
Нансен, къде ви е пиленцето, че не разбрах?
Теди, не тъжи за Маринка, дано се върнеш по-бързо, че не си е работа така...
Бренин, абсолютно в същото положение сме, не с отит, ама с яслата, като цяло. Ади беше карал само един коремен вирус на морето, ама на тая ясла на третия ден се тръшка милия. До този понеделник си беше вкъщи, ама изкарахме само с хомеопатия и никакви химии. Направи 2 седмици в нас, абсолютно се привърза, започна да идва да спи на нашето легло, след като цяла година си спа отделно самичък. Сега сме трети ден пак на ясла / то и затова има малко време да поседна и аз с кафето на комп-а/ и сутринта сестрата там го е видяла, че е с зачервено гърло, но пък иначе нито кашля, нито има хрема. Затова татко му го е оставил. Та да видим. Това е 4-ти път за който го пускаме на ясла за 4 месеца. И аз мисля, че така децата израстват, колкото и да ми е трудно, да го гледам когато е болен. Дано се оправяте бързо  Praynig
Еми, то помеждудругото казах за нас- мъчиме се да ходим на ясла, преди не плачеше за нас, но пък се разболяваше, сега понеже плаче сутрин се надявам да не боледува повече. И ние пием сиропи и имуностимулатори, ама за децата си е стрес и това си е.
Аз съм станала луда калинка, защото търча на две места, а за капак се опитват да ме натоварват и с екстра работа и с детето вкъщи и с цялата къщна работа съм полудяла, та затова се надявам детето да свиква и да си поемем вече всички със задълженията, че иначе е лудница. Само да сме здрави, то другото се оправя. Сега се мъчим от това, че Ади си свикна да спи при нас, ама не иска диването и да чуе да си спи отделно. Незнам, аз капитулирам бързо, защото нямам нерви по 20 пъти да разиграваме упражнението аз да го слагам, той да си взема възглавницата и да пристига обратно. И така...
Ами айде, че май прекалих, ама така е като се появявам рядко...
Целувки на всички и да са здравички дечицата  Heart Eyes
ПС. Нашия РД ще е в Мики Маус, имаме резервация, раздадохме покани...Ще правим ли парти на юнчетата?

# 73
  • Мнения: 1 698
Препоръчайте ми добър хомеопат, искам да водя Дари за да почна да се лекувам по този начин, че не ми се иска да сме все на АБ. Иначе все още е болна, пие вече трета опаковка Оспексин, утре сме на преглед. Rolling Eyes
На мен все ми се струва, че РД е още далече и не съм почнала с подготовката още. Wink

Нещо не получавам мейли за отговори, а гледам че сте писали newsm78

# 74
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мона, радвам се да те "видя".

Луси е на Рибарица с нашите от 20-тина дни, утре отиваме да си ги прибираме.

Общи условия

Активация на акаунт