Съпруги ,чиито мъже пътуват - 1

  • 46 394
  • 430
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 74
Но знам че моя любим ще ми се обади,ще направи всичко възможно
да се чуем и това ме крепи! Hug
Е то обаждането е ясно, цяла седмица това ме крепи, чакам да дойде петък! Другия месец ще можем да си пишем!!!
Моето момче ми липсва, това е... искам си го!!!

# 376
  • Варна
  • Мнения: 447
Ти петъците ли чакаш!Мъжът ти е в Зодиак нали(ако не бъркам)?
Моят когато беше в Зодиак тогава чаках съботите Wink
Сега имаме възможност да се "виждаме" по ISQ!
Като си направите и едно бебче ще си имаш утеха Hug
Има и трудни моменти,но трябва да се държим и да
покажем на мъжете ни че сме силни жени,
 и че много много ги обичаме Heart Eyes

# 377
  • Мнения: 74
Да, да... в Zodiac е, за това чакам петък - събота или неделя ще звънне!
Сега нямаме възможност да се виждаме, защото е на газовоз и е много зает!
Относно бебето - вече загубихме две тази година. Искаме бебе и знам, че ще ми е утеха, но не става по поръчка?(чул те Господ?!)!
Силна съм и му го показвам непрестанно, и няма да се откажа, защото го обичам и той е моето момче!!!

# 378
  • Варна
  • Мнения: 447
Моят син и той иска да си имаме бебче,
но аз нещо се страхувам като знам,
че пак ще съм сама и не знам как ще се справя,
но като го гледам детето какво желание има.
И като ходим в Пикадили примерно
той си приставя че бутаме количка с бебе Grinning

# 379
  • Мнения: 39
Чакайте и аз да се включа май има доста автовозаджийски жени - надявам се да не греша

# 380
  • Мнения: 74
Колкото и грубо да звучи на мен ми е все тая дали ще съм сама, само да се сдобием с желаното от нас същество, тово е което искаме най-много от всичко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Повтарям се, а може би се постотвам, но ние загубихме близнаци... Ще изгрее светлина и на нашата улица светлина!!!!!!!!

# 381
  • Мнения: 39
Данчето дано скоро се сдобиеш с така желаното от теб същество.Нека 2008 бъде много специална и щастлива за теб и мъжът ти,дръж се момиче  Peace

# 382
  • Варна
  • Мнения: 447
Присъединявам се към rosimart   Kissing Heart

# 383
  • Мнения: 74
... от вашите усти в Божиите уши, въпреки че не става по поръчка?! Дано намерим време между рейсовете?!

# 384
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Уф,аз не искам да те разочаровам Данче ,обаче детето поне според мен утежнява липсата...И емоционално и физически.
Едно че няма кой да ти помага в напрегнатите моменти, после за хубаво и лошо на никой не можеш да се похвалиш или оплачеш.Абе зор работа е да гледаш сам дете.
Вярно е че си имаш другарче,но това не заменя мъжката ласка, нито семейните взаимоотношения.Не можеш да изтласкаш липсата на единия с появата на другия.
И 100 деца да родим...пак ще сме си като самотните майки  Wink
Ама аз и преди съм ти казвала...хващаш го изкъсо и докато не напрай бебето няма ставане от леглото...хич да не си мисли да се измъква  Laughing

# 385
  • Варна
  • Мнения: 447
Дано намерим време между рейсовете?!

Ще намерите ,ще намерите.... Wink

# 386
  • Мнения: 74
ехе Angel^wings развесели ме и ме накара да мечтая за топлия май... ухаааа...
Детето(дано се появи) няма да ми е заместител, знам че ще ми се тели вола, но това е част от живота нали така?! Имаме си всичко - имот, пари, парцали и т.н., наживяли сме се и се обичаме като луди. Искаме едно, а може и повече мъничета да ни радват?! Аз лично искам да виждам усмивката на моето момче на лицето на детето ни... ох, че се размечтах...

# 387
  • Мнения: 1 715
Просто мама и rosimart предлагам ви да си направим наша тема за да не разводняваме тази на моряшките жени,а и малко ми стана обидно след като казват,че приемат всички и едно добре дошли в темата не казаха.

# 388
  • Мнения: 385
Valq_78, мен ще ме приемете ли в тази нова тема, ако пуснете такава де. Аз и тук съм писала преди време, но се оказа, че мъжете които не пътуват по море не са интересни. Ако се отвори нова тема ще разкажа.

# 389
  • Мнения: 74
Просто мама и rosimart предлагам ви да си направим наша тема за да не разводняваме тази на моряшките жени,а и малко ми стана обидно след като казват,че приемат всички и едно добре дошли в темата не казаха.
Valq_78, мен ще ме приемете ли в тази нова тема, ако пуснете такава де. Аз и тук съм писала преди време, но се оказа, че мъжете които не пътуват по море не са интересни. Ако се отвори нова тема ще разкажа.
EХЕЕЕЕ Защо така мили дами? Лично аз съм казвала няколко пъти, че темата не е моряшка и всички са добре дошли!!! Просто май преобладаваме и сме по-активни, това е! И мен не всеки път са ме приемали с "Добре дошла" valq_78.
Тук всяка от нас споделя трудностите и радостите от живота с пътуващи мъже   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт