С нетърпение чакаме през ЮЛИ, нашите сладури!

  • 12 385
  • 302
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 766
 И аз скоро си мислех да почна да ръчкам за училището МА-МА  Mr. Green
Доколкото си спомням беболинчо /май ти беше/ беше казала, че ако сме 7 или повече мами ще ни направят интензивен курс  newsm78
Пък аз по план график трябва да изляза болничен от 8 юни и сега се чудя дали да не е по-рано  newsm78
elpet кое да е проблем - присъствието на Ицо ли? Мисля че няма да е или поне няма да е наш проблем  Mr. Green Мъж ми също е там пръв на опашката, нали всичко трябва да знае какво става   hahaha От сега си е дал заявка, че няма да е на работа  на 1 юни  Mr. Green Пък да видя кой ще го изгони от обиколката  Whistling

# 211
  • Мнения: 26
Здравейте мами!
И аз се записвам в работещите мами. И тази седмица и ще изляза 5 дни отпуска, а от 19 май ми е официалното майчинство. Аз няма да имам много време за почивка, защото на 4 юни влизам в болница за рутинните изследвания и ще се оперираме Grinning. И ще си видя моя бебо, който и вчера на поредната консултация не пожела да ни покаже какъв ще е. Доки каза, че ще съм с пълна упойка и сега си мисля само това, че май аз ще съм последната, която ще разбере какъв точно е нашият бебок.

Та от консултацията вчера знаем, че тежим 1726 гр. Уж сме в норма. За килограмите съм +12. Май не ми тежат много, но вече не усещам бебчо толко активно. Даже се бях поуплашила. Но той така или иначе върви седалищно засега та се чудех дали това е от някакво значение за движенията които не усещам много.

# 212
  • Мнения: 140
И аз се вписвам в кюпа на работещите до 30.05. След това искам да ходя на училище с който ходи

# 213
  • Мнения: 984
Аз бях говорила с МА-МА. Ние си говорихме за конкретен курс с обявени дати, но за тогава нямаше как да стане (прекалено малко желаещи). Каката по тел каза че този курс е бил пробен (наблягат на индивидуални курсове), но до колкото разбрах ако се съберем групичка от 7 мами (татковците не се броят, няма проблем да присъстват и за тях не се доплаща) ще ни направят курс. Виждам че има желаещи така че ако искате може от сега да решим за някаква дата юни, хем всички ще могат да си нагласят нещата така че да не са заети и аз ще се обадя пак да питам.

# 214
  • Мнения: 640
И аз все още работя, но от къщи. В интерес на истината откакто съм в къщи работя много повече, защото си спестявам тези 2 часа драгаскане по улиците на столицата, та вместо да пътувам си работя Simple Smile В болничен излизам от 21 май, но мисля да продължа да работя почти до самата операция, иначе не се виждам как ще се разплувам по цял ден в къщи и ще правя нищо  Mr. Green
Бима, и аз от това с упойката се терзая. Не стига, че последна ще си видя бебчето, ами в Шейново след секцио ти ги носят едва на втория ден. До втория трябва да откача без да си видя бебчето...  Но пък след това ще си го глеееедам дълго Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 3 524
Вай вай те много работните, аз се ожалих че съм едва ли не малцинство  Mr. Green Mr. Green Ясма е работата, ама да излизаме по-бързо че не остана.
Ами Беболинчо мен ме брой да ти кажа за дата, нека още малко мнения се съберат и ако искаш сложи една примерна и към нея също примерен списък, та да може да се види колко е народа и да се спретне интезнивното курсче  Peace Какво ще кажете?

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 523
аз съм също от работещите. принципно трябва да излизам в болничен от 25.05, но сме се разбрали с шефовете да работя до края на май и после ако съм добре ще го карам седмица за седмица.

за училището на МА-МА бройте и мен с Ники. дата - след 01.06. ще е екстра.

Там-там, за училището на 9 месеца - и аз май ще съм като теб, въпреки че мислех да ходя утре, но сме на среща с доки точно по него време, а и вече ме вика на 2 седмици .... бях забравила - за УЗ в ТК - лекарката, която ме гледа мен беше Янкова, а не другата.

elpet, за ТК татковците не са проблем. даже и на УЗ го вземи (само имайте пред вид, че може да се наложи да се чака) - нашия искрено се зарадва, защото апарата е много хубав и му показаха мутричката на малкия Simple Smile.

# 217
  • Мнения: 140
Ели и нашия тати е първа писта на 1 юни на обиколката, така че ще бъде още по-весело.

# 218
  • BG
  • Мнения: 2 217
Искам и аз на училище, но ще трябва да изчакам времето когато ще изляза болнични Tired

И аз така ....  Confused

Обаче остана още  малко за мен, защото преди болничните ще си взема полагаемата отпуска!  newsm44 newsm68

# 219
  • Мнения: 329
Беболинчо пиши ме в списъка за юнска дата- когато и да е ще съм ан линия  Peace

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 523
искам да ви питам - опитвам се да втълпя на моя, че не го искам на раждането - обаче той твърдо е решил да присъства.
дайте предложения как да го разубедя - просто днес сутринта беше поредният спор по въпроса. мисля, че не му е мястото в родилната зала, а и тогава едва ли ще е най-приятната гледка...
помагайте моля ...

# 221
  • София
  • Мнения: 3 524
Значи нашто тати ше си има компания други татита  Mr. Green Той днеска уж щеше да закъснее пък стоя и чака и пак си влезе да гледа на УЗ бебчо  Mr. Green
Аркси, не знам как да го убедиш честно казано. Моя девер е бил на раждането на жена си и макар чее е лекар не са го пуснали "отпред" а са го оставили само до главата и да стои. Но пък тя е искала той да е там. Те това е проблема- щом иска, защо не го "оставиш"? Те няма да му позволят да им се пречка "отпред" при бебето а ако стои до теб да те подкрепя, може да не е чак толкоз лошо.  newsm78 Ние това не сме го обсъждали много много ама май и двамата не искаме много Simple Smile

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 523
eplet,  мен ми претснява по-скоро ако стане някакъв гаф, че ще се паникьоса и притесни ... а и както се прави на храбрец, така го е шубе от кръв, че просто нямам думи. ще пробвам още малко да говоря с него, ама каквата ми е коза - инат и половина. а нашия от както разбра, че ще е тати нито един преглед не е пропуснал и е виждал повече пъти бебо отколкото аз Simple Smile. като сме на преглед мен ме забравят и не ми показват нищо!!!

# 223
  • София
  • Мнения: 7 242
Аркси, блазе ти Grinning Аз пък много бих искала да присъства /на секцио обаче не може/, но той е твърдо против. Шубе го е и толкова. Защо не си помислиш все пак. От една страна ще ти действа успокоително, от друга ще види, че раждането не е лесна работа, което може да ти се отрази само положително Wink Обаче, ако си сигурна, че наистина не го искаш, просто си му кажи в прав текст или забрани на екипа да го допуска Mr. Green В случая /раждането/ ти си важната, така че ти решаваш, а той само слуша и изпълнява. И не го мисли него...

# 224
  • Мнения: 766
Мале момичета то на 1 юни ще е веселба, като се изсипем в болницата - пак ще има реплики "Този интернет, тези бременни"  hahaha Joy
Мен ме пишете за курса на МА-МА
arksi_ ти кога ходи на ФМ в Тина Киркова?  А за таткото незнам  Rolling Eyes Доколото знам наистина стоят до главата ти а не при мястото на действието  Mr. Green
Моя още от самото начало каза, че не иска присъства. И аз не го искам там  Rolling Eyes 
Аз тъкмо щях да питам дали някой го викат вече по-често, че и мен ме привикаха по-рано този път  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт