Майско слънце вън ни грее, Августинче из корема ни дивее.

  • 17 117
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 564
Говорих с доки, каза, че всичко е наред, да не се шашкам, и че най-важното е да сме спокойни бременните Simple Smile а всичко друго природата го е измислила Simple Smile Ахх как ми олекна!!!

# 241
  • Мнения: 4 546
беличка, радвам се  Hug

# 242
  • Мнения: 25
Simple Smile Не съм се изказала както трябва. Нямам рожден ден днес, беше преди месец, но сега гледах първата страничка с термините и т.н и се сетих, че съм забравила да кажа на Гита за промените
 Hug
Нищо де преди месец. Честитим го на патерици. ЧРД   bouquetБеличка - видя ли че всичко е наред.
Къде се изгуби пак Сладкишче.
Енти а ти къде си?

# 243
  • Мнения: 564
И аз се тревожа за Енти и много се надявам всичко да е наред  Praynig

# 244
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Мацки, влизам съвсем замалко, че пак ще излизам, но този път на родителска среща  Crazy Още 2 седмици и синковеца приключва училище. Наесен ще е първокласник - от сега ме тресе нервата  ooooh! Кога мина това време, сякаш вчера се роди  Crazy
Мимсат, изглеждаш зашеметяващо  Peace

До после  Hug

# 245
  • Мнения: 711
Здравейте и от мен!
Аз май няма с какво ново да се похваля. Чувствам се добре, все едно не съм бременна. Пък и корема не ми е много голям , та съм си екстра. Качих няколко снимки от покупките ни за бебо. Баща ми е в САЩ и сега се обади, че е накупил някои неща още. Нямам търпение да се прибере края на месеца и да ги видя. Аз много май не се съобразявам, че ще раждам Август и купувам каквото ми хареса, пък дали ще го носи бебока после ще видим. Снимах само част от нещата, които сме купили, че нещо ме мързи. Друг път ще снимам и другите.
Това е за сега от мен!   bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 5 765
Беличка казах ти да не се притесняваш и,че това е най-важното сега да бъдем спокойни! Е да си призная и аз се шашкам от много неща ама на.... Embarassed такава съм си! Simple Smile Аз слезнах малко навън но нещо много ми се вие свят и се качих обратно в къщи,явно кръвното ми е ниско ooooh! след малко ще го меря да видя ,ма то и времете е едноо..... та яко ми влияе! Аз за дрешките няма да прекалявам ,че ми казаха че ако се роди по едро бебе тези най-малките размери дрешки или ще са му малки или ще ги носи 20 дни Mr. Green ще си взема най-необходимото а след като ни изпишат ще намеря време да накупя други неща Simple Smile За сега съм си взела доста неща/дрешки/ малки и по големи е така да си   има и за по горните месеци Simple Smile Сетих,се че мога да ги снимам с телефона и да ги кача Simple Smile че нали апарата ми не е в мен! Сега ще ги снимам и ще ги кача Simple Smile

# 247
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Момичетааа  Blush Hug Много ви благодаря   bouquet Да ви кажа и аз се чувсвам чудесно с роклята и смятам да съм с нея. Само дано времето да е такова хубаво, че иначе не знам.
Елхичке, непременно ще се допитам до теб като ми остане време. А за магазина на Блага Благоева - ще трябва да намина тия дни към Пловдив да го посетя. И тук в Пазарджик има, но не е така зареден. Аз тази рокля миналата година от тук си я взех и то за 20 лева - пак имаше някакво намаление.
Беличка, никакви паники повече, нали  Hug
Мегита, кажи на бебчо да не те ритка там  Grinning Дано да не се повтаря  Hug А пък за шапчицата - не го мисли хич. Нали знаеш - суеверията са за тези, дето вярват в тях. Не, че е лошо, но аз не вярвам тези неща да влияят върху живота ни. Майката Природа определя всичко в този свят.

Аз ви пожелавам усмихната и весела вечер. Имам още работа и като гледам пак към 7-8 ще си ходим  ooooh! Но да не се оплаквам. Нали бебонито си е с мен и си говорим та не ми е скучно, какво повече ми трябва  Joy

# 248
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 952
Беличка, радвам се, че всичко е наред.  Hug
Мегита, изобщо не се притеснявай за шапчицата. Ние такава купихме месец след като се роди Теди. Пък така като гледам нищо й няма - диване е като за четирима.  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 564
Леле, моето мъжле какво го чака като си дойде  #2gunfire...Така ме спече с приказките си заради този глупав препарат за канали  Close!  Още не мога да дойда на себе си! А представям си ако те, мъжете носеха бебета, какви щяха да ги вършат  Joy Каквито са внимателни...Въпреки, че моя ми каза,че много би искал да разбере какво е да си бременен..Струвало му се приятно..

# 250
  • Мнения: 3 388
Beli4ka, мъжете наистина са много по-голама паника от нас. Моят уж все ме успокоява мен като ме хванат притесненията, а той на моменти съвсем откача миличкия  Crazy
Преди 10-ина дни се беше побъркал, че много нисък ми бил корема и като почна- нисък корем, ниска плацента, ами ако паднело бебето и не знам какво. Аз се успокоих, а той почна  Laughing Сега като го усещаме бебето е съвсем друго. Вечер в леглото като го гушкам и той усеща движенията на бебо е наистина уникално  Heart Eyes
Тъй като нашето бебе доста хълца, мъжо реши, че съм го простудявала, щото ям много сладолед  Mr. Green  На моменти съвсем изглупяват от притеснения  Laughing

# 251
  • Мнения: 238
 iv4ence мерси за инфото. Ще гледам да дойда в четвъртък, май темата ще е полезна.
 beli4ka и аз се радвам, че нещата са наред. А ако мъжете бяха бременни, според мен щяха да легнат и да не стават 9 месеца и само ще пъшкат и охкат ( е, има и тук там някое изключение)
 mimsat изглеждаш невероятно и какво ти е елегантно коремчето Simple Smile. Мисля, че ще си неотразима. Успех и да разкажеш.

# 252
  • Мнения: 564
Сонитка, моя е същият, а иначе ми се кара, аз като се паникьосам за нещо..Ама това за хълцането и сладоледа  Joy....Между другото и моят ми каза, че сигурно е опасно с такъв нисък корем..да не паднело бебето  Joy hahaha Просто са уникални!

# 253
  • София
  • Мнения: 5 765
Качих малко снимки от дрешките на бебо Simple Smile Има и още но утре Simple Smile

# 254
  • UK
  • Мнения: 1 351
Качих малко снимки от дрешките на бебо Simple Smile Има и още но утре Simple Smile

 Видях ги ама не си писала нито цени нито от къде са  Laughing да не си ги къташ само за вас си  Naughty

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт