Пликове от маркови магазини

  • 12 870
  • 210
  •   1
Отговори
# 105
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Аз все едно живея на село ooooh!...Къде се намира този OUTLET Embarassed Да отида да се примоля за пликчета, не за друго Mr. Green
Какво пък е Outlet?A  Манго толкова ли са квалитетни? newsm78
Нека всеки си носи торбичката която иска поради каквито и да било причини- на мен изобщо не ми прави впечатление.
Леле като си доида септември в Бургас ше има да гледам като теле #Crazy #Crazy #Crazy
(ще посъбера хартиени кИсиики от тук -Гучи, Шанел и т.н да съ гъзарЯ #Crazy
Вили

# 106
  • Мнения: 1 924
Аутлет е магазин , в който се предлагат "маркови"( ех , че смешна дума)
дрехи от стари колекции или с фабрични дефекти- съответно на по-ниска цена.

# 107
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Аутлет е магазин , в който се предлагат "маркови"( ех , че смешна дума)
дрехи от стари колекции или с фабрични дефекти- съответно на по-ниска цена.
Аха благодаря ти LadyLou!
Виждам че ти предстои раждане- хаиде желая ти да  е бързо и лесно с едно пухкаво здраво бебоче.Да се похвалиш скоро.....Къде е този магазин  в Бургас?
Вили

# 108
  • Мнения: 1 629
Аутлет е магазин , в който се предлагат "маркови"( ех , че смешна дума)
дрехи от стари колекции или с фабрични дефекти- съответно на по-ниска цена.

Дрехите може и да са извън сезона, но пък пликчетата са стандартни  Grinning

# 109
  • Мнения: 1 924
Благодаря , her 76 !

Дааам м, стандартни са торбетата.
Не проумявам от какъв зор някой ще даде пари - колкото и да са - за дефектна дреха
Ама то разни хора, разни идИали.

# 110
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Благодаря , her 76 !

Дааам м, стандартни са торбетата.
Не проумявам от какъв зор някой ще даде пари - колкото и да са - за дефектна дреха
Ама то разни хора, разни идИали.

Хахаха  може да е  с дупки и бримки ама щом е Калвин Клаин или Версаче Ухааааа - голяма сме работа!
Нали все трябва да сме  натъкмени като " на сгоден циганин брат му" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Вили

# 111
  • Мнения: 2 839
Последен екологичен писък на модата  Mr. Green
http://www.myfashionlife.com/archives/2007/03/20/im-not-a-plastic-bag/

# 112
  • Мнения: 9 865
Аз си нося платнени торби, тип "на баба" за всички пазарувания в магазините, а за пазара - кошница. И без това се задушавам от найлонките независимо дали на тях пише "хляб Нилана" или "CK"... все същата... а и наистина е време да се замисляме за околната среда, изчезне ли тя, изчезваме и ние.
Да си купиш поредната торбичка в Билла за мен е проява на незаинтересованост, а не на престиж...
Колкото до показното носене на някакви торби въобще... не мога да го проумея. Виж ако пуснат найлонка Louis Vuitton ще го приема за яко  Mr. Green

# 113
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Най-напред да кажа, че прочетох само първа и шеста страница.
После - такава мода не съм отбелязала. Ако видя някой с плик Манго, ще реша, че си е напазарувал от Манго-то и си носи покупките вътре, какво толкова? Не вярвам някой да следи някого колко пъти подред ще носи въпросния плик Confused
Като пазарувам нейде и ми сложат покупката във фирмен плик - и аз го нося. Викате, показност? А какво, как да си занеса покупката у дома? Шерпите пари искат! Не се впечатлявам особено, че на моя плик пише Фадо (да речем), а на чуждия - YSL (да речем).
Още: от Теранова си бях накупила текстилни торбички в различни цветове и си ги нося с удоволствие. Побират страшно много и са много практични - за разлика от найлоновата торбичка мога да си ги окача на рамото и издържат повече време... сега, че пише Теранова на тях е вярно, но не за да правя реклама или да се фукам ги нося...

# 114
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А защо са "Теранова", а не "Мюриель"?

# 115
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
А защо са "Теранова", а не "Мюриель"?
И Мюриель, не или. Цветово са ми различни всичките, все пак.

# 116
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А защо са "Теранова", а не "Мюриель"?
И Мюриель, не или. Цветово са ми различни всичките, все пак.

А, видя ли защо хората си ги носят многократно? - Повечето торбички на Дика например, са в един особен мръснобял цвят - универсални като допълнение към тоалета.

# 117
  • Мнения: 3 537
Уф, винаги ме е било много яд на такова клюкарско издребняване. Аз тук бих отговорила с въпрос-на вас какво ви влиза в работата и какво ви притеснява факта кой с какви торбички ходи и защо? Недоумявам честно. Възможно ли е ССФ да има толкова свободно време, че да се чуди с какво да си запълни мислите и да се главоблъска за подобна глупост? Вариантите са много-може момичетата да нямат парички/в което няма нищо срамно/, може да е показност/тяхна си работа/, а може и просто така да е модерно или пък удобно. Какъвто и да е варианта обаче моето мнение е, че това не е нещо, с което си заслужава да си пълня главата и ако не беше тази тема първо никога нямаше да забележа тази тенденция и второ никога не бих отделила време да я анализирам.
Иначе аз май почти никога не съм пазарувала от подобни магазини и не ми пука от факта. Торбичките от Била ги ползвам многократно за пазаруване, защото не виждам смисъл всеки път да им давам по 30 стотинки за торбичка/никъде по света мисля го няма това-да напазаруваш за 200 лв. и тъпия магазин да ти вземе пари за торбичката, но това е България все пак/. Изобщо не ме е срам от факта, че си спестявам този разход. Ако пък имам торбичка на Манго, Дика и разни там други марки/повечето от които сигурно не съм и чувала/ и ми е удобна не виждам смисъл да не си я нося. Явно обаче ССФ пазарува само от маркови и скъпи магазини и тази показност на бедните ученички и студентки и се струва смешна.

пп. Ще ме извините ако съм била груба, но ме тресе ПМС.

Мен пък нищо не ме тресе  Mr. Green, и съм на същото мнение като теб...а и никога не ме е интересувало какви са торбичките на хората и какво носят в тях, за мен е важно да е непрозрачна и здрава и си я нося докато не се скъса , така,че ми се виждат напълно безмислени тези 6 страници .... Crossing Arms

# 118
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
...а от Билла всеки път си купувам торби и всеки път се заричам другия път да си нося от прилежно събраните...

Още: нормалните хора като тръгнат на някъде с преспиване, взимат сак и прибират вътре принадлежностите и дрехите си. Аз вадя от големия запас найлонови торби Билла и Метро, както и някои хартиени - имах доскоро една Quicksilver, която просто се разпадна от пълнене-празнене-мъкнене и тургам вътре дрехи, обувки, каквото се сетите... Ей така, по торби и на камари се придвижвам. И сакове имам, не е като да нямам. Но по торби пък много удобно се разпределят нещатае - мои дрехи, детски, тук обувки, там книги, там - козметика...

# 119
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy
Бу, представих си как разтоварваш на къмпинг Смокиня ...найсет торбички.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт