Стара Загора 29 - Секс, лъжи и свирки...

  • 36 205
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 122
Добро утро  smile3525
Аз мисля да отида на лекцията на 9 месеца от 9:30 и после след 11 ако има някой на линия може да пием кафе.

# 211
  • Мнения: 753
Добро Утро и от мен!
имам новина днес ще отварят детския кът и кафето в Кукления театър, аз определено ще бъда там събота и неделя с Дани. Приятен ден ви пожелавам!  bouquet

# 212
  • Мнения: 6 243
Добро утро  smile3525
Аз мисля да отида на лекцията на 9 месеца от 9:30 и после след 11 ако има някой на линия може да пием кафе.

Ти пък какво ще правиш на тая лекция. Да не би да има нещо, за което да не знаем още?

# 213
  • Мнения: 2 122
Е, не. Тогава лекарите ептен требе да си хвърлят дипломите  Twisted Evil, сантименти просто- миналата лекция беше на тема "Хранене на бременната и кърмачката", презентациите после са подходящи и за родили вече- миналия път на Гербер, сега на Панадол и така. Ако дядо Боже е с нас- догодина по това време плануваме да правим следващата порция /трябва малко да поработя да спечеля следващото майчинство  Crazy/.

# 214
  • Мнения: 619
Ам Експри-виж какъв въпрос съм задала-логично е къде мога да ги намеря,но попитах,защото се заблудих и помислих,че питам за тези малките програмки.
Ама че обясних ...

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650

Да, и аз всичко разбрах...  smile3521

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Оправих го Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 14:06 от tanya_p

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 938

Кого бе, Танче?

# 218
# 219
  • Мнения: 6 243
Като я знам Таничка, сигурно е оправила една салата с кебапче. Стига сте се хилили без основание, глезли такива!

Как мина лекцията? Видях ви цялата тумба отдалече, барабар с мамите с количките, но нямаше ка да ви викам.

# 220
  • Мнения: 2 122
искат ни със Стефи на лекцията за Кърмене на бебето да покажели, че кърмените бебета не изпостеляват  newsm47

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Компютъра бре, голям номер ми извъртя, и като попитах след това се сетих какво да направя още, и то взе че се оправи.

Като я знам Таничка, сигурно е оправила една салата с кебапче. Стига сте се хилили без основание, глезли такива!

Как мина лекцията? Видях ви цялата тумба отдалече, барабар с мамите с количките, но нямаше ка да ви викам.
Кажи имаш ли позната инструктор по аеробика, запознаха ме с нея?

# 222
  • Мнения: 6 243
Компютъра бре, голям номер ми извъртя, и като попитах след това се сетих какво да направя още, и то взе че се оправи.

Като я знам Таничка, сигурно е оправила една салата с кебапче. Стига сте се хилили без основание, глезли такива!

Как мина лекцията? Видях ви цялата тумба отдалече, барабар с мамите с количките, но нямаше ка да ви викам.
Кажи имаш ли позната инструктор по аеробика, запознаха ме с нея?
Знам с кого сте се запознали, но тя не е инструктор само по аеробика и не е само инструктор... и с други неща е известна   Laughing

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 938
Знам с кого сте се запознали, но тя не е инструктор само по аеробика и не е само инструктор... и с други неща е известна   Laughing
Ако става дума, за тази за която се сещам, какво става с бремеността и?

# 224
  • Мнения: 6 243
Знам с кого сте се запознали, но тя не е инструктор само по аеробика и не е само инструктор... и с други неща е известна   Laughing
Ако става дума, за тази за която се сещам, какво става с бремеността и?
Това:


Всъщност тя да не се скатава, а сама да ти каже как е.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт