Слушат с двете ушета ФЕВРУАРСКИТЕ мишлета!

  • 10 571
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 701
Аз пък забравих лекарката какво каза за нашата каша ...  Embarassed
 Дали първия ден да е само няколко лъжички или да заместя направо едно хранене ...

# 31
  • София
  • Мнения: 974
И с кашата започваш като с всичко останало, първо по-малко и постепенно до пълната доза. Hug

# 32
  • Мнения: 1 701
И с кашата започваш като с всичко останало, първо по-малко и постепенно до пълната доза. Hug

Мерси !  Hug

# 33
  • Мнения: 2 096
Ние бяхме на втори Пентаксим вчера.. нямаше реакции.. Бубчо тежи 6700 и е 68см. Лекарката каза че бил бързо растящо дете (на см) и да давам витД и през лятото по 2 капки.. (аз не давам хич). Питах я има ли белези на Рахит каза че няма ама да съм давала че рахита бил болест на бързо растящите деца. Пораснал е 7 см за 1м и 1/2.

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 10:54 от sky angel

# 34
  • Мнения: 689
Привет и от нас (преди да сме се гмурнали в жегата навън  Crazy )
Добре дошли на новите мамчета и бебоци (имам си и аз адаш - бебе Ясен  Hug
За добавките - и аз пиех отначало витамините на хип, но после спрях. Но сега поне пия много сокове и хапвам плодове и зеленчуци, та се надявам, че остава по нещо полезно и за мойто тяло. Онзи ден пък не знам какво ми стана и й дадох да си блицне пъпеш. Дето все се карах на мъжа ми да не й "се връзва" когато го гледа да хапва нещо и както си ядях пъпеша и тя ме зяпаше с ококорени очета ... и й дадох да си близне 3-4 пъти. Изглежда сякаш по-скоро й беше интересно какво е това, отколкото самия вкус.
Момичета, има ли някоя от вас хлебарки вкъщи?! Ние имахме не малко като се нанесохме, запушихме им уж проходите (ревизионните прозорци за водомери, дупки покрай каналите...), слагахме препарат глобол, после къщички райд, пръскахме с райд макс, а сега сме на байгон и все още намирам по 1 седмично.  #Cussing out #2gunfire Sick  Та се чудя да викам ли фирма да пръскат или не си струва да си химизирам още повече жилището за толкова малко... Ако някой е ползвал такава фирма в София и е доволен, нека даде координати плс. А пък ме притесняват и тия препарати доколко са вредни, т.е. не мога да преценя кое е по-малкото  зло - химикалите или гнусните хлебарки (направо ме побъркват гадините гнусни...)

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 11:04 от jas.min

# 35
  • Мнения: 2 096
Ние нямаме хлебарки, но от познати които са се сблъсквали с проблема знам следното.. Такива локални препарати нямат кой знае какво действи.. трябва да се напръска целия вход и мазетата най вече. За целта трябва да се събере сума за препарата и пръскането от всички живущи.. това е и най-непосилната задача.. инак при такова пръскане изчезват за дълго време.. Обади се в ХЕИ за информация и там ще ти обяснят какво, що и колко струва..

# 36
  • София
  • Мнения: 974
Уф, гадните хлебарки Sick
В къщи няма или не съм видяла, но комшиите са се оплаквали Thinking и напръскаха мазетата. Сега по апартаментите кой е пръскал кой не незнам, но от време на време намирам по някоя дошла да умре у нас / с обърнати крака Sick/ ...та аз ще викам фирма да напръска апартамента докато сме на морето. Това ти препоръчвам и на теб, химикала обаче е токсичен, и не е желателно да сте вкъщи, още повече с бебе Naughty

# 37
  • Мнения: 7
Голямо четене направих
ама де се включа и аз най-после. Ние още не сме почнали да захранваме иначе сме на кърма и дохранвам с АМ защото не ми е достатъчно кърмата, даже преди няколко дена реших че ще се отбие защото започна да ми отказва да суче, но аз съм си виновна  пропуснах 2-3 дена подред обедното хранене да я кърмя, но се преборих някак си и сега отново сучим на всяко хранене. Аз мисля да започна със зеленчукови пюрета макар че нашето педи каза плодови.
Да попитам пюретата купувате ли ги, ако си правите сами с какво ги разреждате с вода или мляко? Аз за сега съм решила да си правя.
На нас ни казаха да спрем вагинтола, Яна също се изпотява по вратлето и главичката когато спи, но си мисля че от жегата.
За сега се обръщаме от гръб по корем, но обратнотот движение не го владеем и се сърди ако не отида да я обърна обратно.
Приятен ден от нас
докато мама се намота пак изпуснахме сутришната разходка, ама така е като съм поспалана  Embarassed

# 38
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте и от нас!
Като валеше беше зле, но сега вече не се трае  sweating  Дани се изприщи порядъчно по врата и дупето и тези дни преоткривам гледането на бебе по голо дупе и с тензухени пелени , от което тя е най-щастлива. Събират се повечко неща за   wash , но и без това ме беше яд въртя пералня за две бодита. Картинката се допълва и от първото зъбче, дето от време на време трябва да се чеше.
Онзи ден най-после си купих витамини, О'мами, пиех ги през бременността, пише че са подходящи и за следродовият и кърмачески период.
Още сме далеч от захранване, сигурно чак на есен, пък и с тези килограми лекарката каза, че ще й дойде множко  newsm30
И хлебарки имаме, пръскахме с някаква течност уж безвредна за хора и топлокръвни домашни животни, но май и за хлебарките е безвредна  smile3514 платихме и за входа да пръскат.....

# 39
  • Мнения: 29
Леле, как си скъсих детето с 10 см - не е 53, а 63 см  Embarassed поправих се...
Гледах снимките на бебоците ви. Много са сладки, пу-пу-пу....

Наскоро една жена в асансьора (в б-ца Токуда) видя Блага и вика: "Много е сладка, пу-пу, да я наакат кокошките (така викали бабите против уроки)...."

# 40
  • Мнения: 2 096
Блага наистина е малко слънчице..
Ние ставаме на 4м. днес. Да ми е живо и здраво, усмихнато и щастливо дете!

# 41
  • София
  • Мнения: 974
Честита месечинка sky, да е здрав и много усмихнат малкия беборан Hug

Леле, как си скъсих детето с 10 см - не е 53, а 63 см  Embarassed поправих се...
Гледах снимките на бебоците ви. Много са сладки, пу-пу-пу....
Наскоро една жена в асансьора (в б-ца Токуда) видя Блага и вика: "Много е сладка, пу-пу, да я наакат кокошките (така викали бабите против уроки)...."

Добре, че наште баби само казват пу-пу, че ако не се лъжа при някой народи в нашия регион директно си плюят hahaha
Айде Блага чакаме и на малката Блага сладурана да качиш малко снимки  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 928
Привет на всички  Hug
С Николай честитим на адашчето му празника   bouquet Да порасне голям и силен мъж за радост на мама и на тати  dance
Да се запишем и ние в новата темичка. Аз само ви изчитах, че то в тая шега човек не може да мисли, камо ли да пише  Rage Ама верно няма угодия - като валя, защо вали, сега защо е толкова топло  Thinking
Вие как понасяте жегите. Ние излизаме сутрин рано докъм 11.00-11.30 и след това се крием в къщи на затворени прозорци и пуснати пердета, че то иначе е нещо страшно. Апартаментът ни е на последен етаж с югоизточно изложение - честито на печелившите  hahaha
Хремата на  юнака май вече попрестава. Че то й е време вече - 9-ти ден ни мъчи  #Cussing out Нали ужким лафа беше: "С лекарства, без лекарства за 7 дни минава". Е при нас, май ще са повече. Поне вече свикна да му бърникам в носа. Като ме види с клечката и започва да се хили и не се дърпа.
Иначе от два дни се научихме да крещим. Кефи се яко, чува се и почва да крещи още по-здраво. Е кой спал, спал. Преди се будеше в креватчето към 6.00 и си играеше кротичко докато мама и тати спят докъм 7.30. Но вече няма такива работи  Naughty Сутринта като врекна, подскочих 1 метър и не спря да крещи. Сигурно и тази мода ще отмине бързо.
Аз май се поотплеснах  Embarassed Утре го дават, че ще е най-топлия ден. Да внимаваме да не сварим бебоците  Stop

# 43
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте мамчета Simple Smile
Честити месечинки на всички пораснали бебоци. Да са живи и здрави и много да радват мама и тати  Hug
И ние вече излизаме рано рано, към 9 още, е преди по-рано от 10:30 не можехме да се оправим. И аз държа Валето по памперс само. Даже мисля тези дни да й надуя басейна с хладка вода и да я сложа вътре Simple Smile. Явно от жегите следобяд почти не спи. Вашите бебоци как са с дневното спане?
Ясна, ти си дала пъпеш на Миа да ближе, аз пък й дадох една леко кисела ябълка и тя беше много смешна, ближе и се мръщи  hahaha А днес й дадох солетка, от тези обикновените дето са и безсолни, и тя я смука докато омекна и беше много доволна, но едно парченце се отчупи и бързо го извадих и дотам беше със солетките Simple Smile
Отивам да се опитам да я приспя
Приятен ден от мен  Hug

# 44
  • Мнения: 155
Привет и от нас Hug
Малеее,не се живее е в тези жеги,в къщи е 30 градуса ooooh!.Вико седи само по памперс,батко му по боксерки ,а от мене се леят реки......Е сега ако не стопя килцата няма кога Mr. GreenЗапочваме да обмислям варианта да сложим климатик поне в хола,че то се не трае....
Днеска ходихме на консултация и сме вече 8050кг и 68см.Сложиха ни последният пентаксим,сега чакам да видя дали ще имаме реакция.Лекарката му гледа венците и се видя в чудо,долу предните два зъба щели да избият съвсем скоро,двата кучешки са се надули ужасно и те и горните два.Каза ми да му давам като започне много да го мъчи панадол поне временно да се успокои.Вечер към 6 часа,започват най-много да го мъчат и нищо не помага Sad.От няколко дена се храни само по 4 пъти на ден.Ох дано да избиват по-бързо за да се поуспокои детенце,а и аз покрай него,че така съм се изнервила,че не мога да се позная Banghead
Честито на всички пораснали дечица  bouquet
Добре дошли на новите мами и бебоци Hug
Ние днеска ставаме на 5 месеца и черпим послучая

Общи условия

Активация на акаунт