Отговори
# 210
  • Мнения: 138
хахахах, лулумба душко, не че нещо ама къде е наближило бе, ти си с термин 1 ден преди моя newsm78 newsm78

# 211
  • Мнения: 361
И аз не съм, но дано има.Ти на каква лекция ще ходиш, тази в МОЛ-а ли?

# 212
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 952
Ивченце, с термин един ден преди теб, но с подготвителни контракции вече и един месец преждевременно раждане преди 3 години. Та си имам аз едно наум.  Mr. Green

# 213
  • Мнения: 3 595
Нещо щях да казвам ама какво беше  newsm78

След като всички почти сме влезли в 8-мия май няма да си имаме 7мачета това е добра новина  Mr. Green

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Иви дано и осмачета да си нямаме. Praynig
Мен все по силно ме боли междукрачието сутрин.Все едно цяла нощ сме.... Crazy

# 215
  • Мнения: 423
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200113.msg4301169#msg4301169

Вижте това - мама Цоцоланка го прати(това за шофърките е много яко!!!)

# 216
  • Мнения: 117
 Ади, на лекцията на 9 месеца ще ходя, тя е от 9:30 на Плиска, тази в мола каква е?

# 217
  • Мнения: 3 388
Иви дано и осмачета да си нямаме. Praynig
Мен все по силно ме боли междукрачието сутрин.Все едно цяла нощ сме.... Crazy

И аз бях така, денем и нощем, но от около 10-ина дни ми мина и не ме боли Rolling Eyes

# 218
  • Мнения: 117
 А тези болки в муждукрачието опасни ли са? мен понякога така ме натиска имам чувството че ще излезе бебето.

# 219
  • Мнения: 361
Ами в МОЛ-а има всеки вторник лекции на у-ще "Гвинея".Ние ходихме веднъж с Тони, ама сега нещо в тея жеги ни помързява.

Какви са тези болки в междукрачието newsm78Мен от време на време ме боцка или пък ме боли, незнам точно някаде между кокала и пикочния мехур.Гадна болка, малко като спазъмче и все едно бебето ще изпадне и вас ли така ви боли Thinking

# 220
  • София
  • Мнения: 430
Аз ще съм в шейново, на какъв тел можеше да се запиша за обиколката..ако не е късно разбира се вече..

# 221
  • Мнения: 3 388
А тези болки в муждукрачието опасни ли са? мен понякога така ме натиска имам чувството че ще излезе бебето.

Моя док каза, че било нормално. Подготвяло се за раждането  Rolling Eyes

# 222
  • Мнения: 117
Енти, телефона е 965 9424 Антоанета Тодорова

# 223
  • Мнения: 243
Zdraveite tumbaci!  Hug Predvaritelno da se izvinq za latinicata, ama imam neshto problemi s kompa! Confused
adriana d i az shte rajdam v Sheinovo. Kato stane vreme i otivam, puk koito doktor se padne na smqna! I na men termina mi e na 23.08, taka che zaduljitelno da razpitash v staqta dali nqma mami ot foruma  Crazy

# 224
  • Мнения: 361
Ще разпитам и по съседните стай даже.Дано се засечем Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт