Форумската среща - отзиви и снимки!

  • 13 980
  • 290
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 6 743
Приветски и от мен по обедно време  Hug
Беше ми мноооого гот.Благодаря на Люлинки както винаги на ниво и на Правда, която успя да сготви  Mr. Green и да довтаса  Heart Eyes
Благодаря на Фантичка и Борко - страхотни сте!За първи път контактувам с вас по от близо и съм очарована  Hug На Лулу, на Ели, на Пачикрак и Мира (сори, но не успях да ти запомня елфското име  Joy Laughing )
Кеф ми беше да се видя макар и за малко с Джулиана  Heart Eyes , с Мамма  Heart Eyes с Цомба  Heart Eyes , Пети  Heart Eyes Heart Eyes, Дуци, Знаток и мноооооого други ..... Crazy. Crazy. Crazy.
Всеки път ме зареждате положително - БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Hug  bouquet

# 106
  • Мнения: 17 546
Хубаво, ама много хубаво!  bouquet  Много ви се радвам! Следващия път и аз!

# 107
  • Мнения: 2 013
еееее, много малко снимки и все едни и същи хора на тях. Няма ли снимки от късните, т.е. ранните часове на купона?

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 7 081
Ето малко снимки и от мен.
От много приказки не можах да снимам повече хора.  Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151434

# 109
  • София
  • Мнения: 900
Всички бяхте страхотни  Hug Hug Hug
За мен беше истинско удоволствие  Hug Hug Hug

Благодаря за милите думи,
ама нали знаете,
че човек се държи така, както го предизвикат  Wink
ВИЕ предизвиквате само позитивизъм и страхотни емоции!!!

А за сватята Стефани  Heart Eyes - думи нямам  newsm20 newsm20 newsm20 

# 110
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма да си кривя душата и ще ви призная, че този път не ми хареса така, както предишните. В Папа Джо беше страхотно, поприказвахме си, посмяхме се, нямам никакви забележки към обслужването и изобщо забавлявах се Hug
Обаче в карарокето беше тъпня, та знае ли се ooooh! Барман-дебил, съчетано с диджей, тип "сега се уча" и компания полупияни пръдльовци, бляк SickКракът ми повече няма да стъпи там Crossing Arms
Искам специално да поздравя nad_tab, която от години ми е слабост, снощи за първи път я видях на живо и имах чувството, че сме се познавали цял живот Crazy Луда работа Mr. Green Наде Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 3 835
Обаче в карарокето беше тъпня, та знае ли се ooooh! Барман-дебил, съчетано с диджей, тип "сега се уча" и компания полупияни пръдльовци, бляк SickКракът ми повече няма да стъпи там Crossing Arms

Следващият път сме в пияно бара! Hug Hug Hug

# 112
  • Мнения: 2 716
Кога ще има още снимки?
Боркоооо!!!!
Всички ли са навън  newsm78

# 113
  • Мнения: 503
Ей, много сте красиви туй софиянките! И купонджийки. Grinning

# 114
  • Мнения: 2 891
Ооооооооооо, певици  Mr. Green Как сте? Съжалявам, че не можах да дойда при вас в ресторанта. Нищо, другият път  Grinning С част си поприказвах в караокето, но ми се искаше да опозная още хора. Сега ще разгледам снимките, но не се съмнявам, че сте прекрсни  Wink

# 115
  • София
  • Мнения: 2 623

Искам да отбележа, че ми липсваха Кросамая и Сакри.


На мен също Heart Eyes

Юле, Hug Hug

Знаех си, че в изреждането ще
забравя някой и ето   Embarassed
Зори - неземна красавице и
невероятна чаровнице -
зло да те забрави миличка  Hug
Много ми беше драго да те видя,
а ти изглеждаше по-красива и
сияеща отвсякога  Hug
Борко и Фантичка и вас милички
пропуснах, но вие си знаете колко
сте ми симпатични  Hug

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 18:40 от jullianna

# 116
  • Мнения: 534
Бравос,бравос, Peace
всички сте големи симпатягии,видях много познати лица и ми беше
приятно да видя непознатите  Hug

# 117
  • Мнения: 10 758
Леле Кравоооо, зло да те забрави ooooh!...снощи седях на твойта маса и май си подметнахме изреченийца, и чек сега се светнах, че си ти ooooh!
Божкееее, тоя алкохол не прощава Embarassed

И тео, не съм видяла, и теб.
Най-тържествено се извинявам на тия дет не съм видяла( водката беше виновна, не аз Embarassed)
Някой дойде да се запознае с мен, ама кой беше newsm78
Благодаря на тези, които дойдоха при мен, едва ли щях да мина през всички, че нали за кратко и от далече Joy

# 118
  • София
  • Мнения: 2 623
Цомбе, питах те нещо на ЛС Simple Smile
Хайде моля те отговори ми  Praynig
Близнаци съм все пак - знаеш що
любопитсво нося в мене си  Joy

# 119
  • Мнения: 5 228
Снощи като си тръгвах, забравих да си махна табелката с ника и сериозно озадачих таксиджията, които ме докара. Изобщо бях забравила за нея и гордо носех надпис Фукла. Таксиметровият шофьор не се стърпя и ме попита защо ми е този надпис.  Joy Аз пък първо не се усетих и му казах: Аа, бях на едно събиране и си сложихме табелки с имената. Човекът ме помисли за пълна откачалка.   Laughing

Мацки, много ми беше приятно да ви видя, както винаги!

Общи условия

Активация на акаунт