Отговори
# 450
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз съм 70ти,зна4и нема как да те познавам Sad.Ве4е не съм била там като си дошла
Ама хи4 не пре4и да се поопознаем.
Нашите живеят в Дружба 31ви,а милото има хралупа в 41ви.....там е купона
Значи като си дойдеш, ще звънкаш, нали!!!  Wink
Ще си идваш ли скоро??? Отивам на лични.  Mr. Green
Винаги,само да знам номер4е Peace
Ве4е нямам никакви познати там Sad

# 451
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Извинявайте, че ви отклонявам приказката, но да ви питам. Имате ли поза в секса, при която по-бързо свършвате? Не любима, а просто по-удобна физиологично.
Много е относително,но принципно е ку4ешката Wink

# 452
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Извинявайте, че ви отклонявам приказката, но да ви питам. Имате ли поза в секса, при която по-бързо свършвате? Не любима, а просто по-удобна физиологично.

Това ме разсмя!  hahaha Я пусни една тема напров и ще пожънеш успех. Или може би правиш социологическо проучване "Свършването на 30 и малко повече жена!"? newsm78

# 453
  • Мнения: 15 619
Извинявайте, че ви отклонявам приказката, но да ви питам. Имате ли поза в секса, при която по-бързо свършвате? Не любима, а просто по-удобна физиологично.
Много е относително,но принципно е ку4ешката Wink
Кама сутра на Гугъл и ще си приказваме после пак....  Whistling Whistling Whistling Whistling

# 454
  • Мнения: 2 070
Ооо, то имаше подобни теми и там се пускаха линкове. Аз говоря за чисто физиологично как ви е най-удобно, някой може да обича кучешката или друга, защото му е най-интересна или защото на партньора му е най-интересно. Става дума за такава, в която сте сигурни, че ще свършите бързо и то винаги. При мен  е като съм отгоре и бях леко обвинена, че съм искала да доминирам и да държа нещата под контрол, обсъждахме го с една приятелка. А на мен просто така ми е удобно и винаги ефективно. Няма психологически момент.

# 455
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ооо, то имаше подобни теми и там се пускаха линкове. Аз говоря за чисто физиологично как ви е най-удобно, някой може да обича кучешката или друга, защото му е най-интересна или защото на партньора му е най-интересно. Става дума за такава, в която сте сигурни, че ще свършите бързо и то винаги. При мен  е като съм отгоре и бях леко обвинена, че съм искала да доминирам и да държа нещата под контрол, обсъждахме го с една приятелка. А на мен просто така ми е удобно и винаги ефективно. Няма психологически момент.
Имах предвид то4но това,при мен действа безотказно Peace
Аз сеа кво newsm78 искам да ме доминират ли?

# 456
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз пък няма да ти кажа! Laughing

# 457
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз пък няма да ти кажа! Laughing
ЩО?

# 458
  • Мнения: 2 070
Аз сеа кво newsm78 искам да ме доминират ли?

Ами явно господата психолози вкарват такива тълкувания.

# 459
  • Мнения: 3 835
Темата стана интереснааааааа!

Запис. Mr. Green

# 460
  • Мнения: 2 070
Хахах, на мен ми е неудобно да пусна тема с такава тема, затова попитах тук. Пък и имаше подобна, но тогава не се сетих да попитам свързват ли "любима" с "удобна" и "Ефективна".

# 461
  • Мнения: 7 474
Хахах, на мен ми е неудобно да пусна тема с такава тема, затова попитах тук. Пък и имаше подобна, но тогава не се сетих да попитам свързват ли "любима" с "удобна" и "Ефективна".

И да пуснеш нали знаеш какво ще стане Tired , за жалост дори и сериозните теми за секс не оцеляват или поне не тръгват в нужната насока  Thinking Може би в Дом и сем. ще се приеме сериозно Thinking

# 462
  • Мнения: 2 070
ооо, не, по-добре да го обсъдим тук и в Споделете. Поредният спам е ненужен, виж, че тук само две сме отговорили. То е неделя де, хора няма.

# 463
  • Мнения: 2 716
Нямам такава поза. Нито любима, нито удобна, нито гарантираща свършване  Sad
Ще си купувам май литература.

# 464
  • Мнения: 2 070
Нямам такава поза. Нито любима, нито удобна, нито гарантираща свършване  Sad
Ще си купувам май литература.

По-добре практикувайте с твоя човек. То и от литература глава не боли, но само ти можеш да усетиш и да разбереш, според тялото си...

Общи условия

Активация на акаунт