Отговори
# 105
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
ЧЕСТИТИ НИ НОВИ МОМЧОРЛЯЦИ! ТИГИ, ДАНО СИ ПО-СПОКОЙНА ВЕЧЕ И ДА СЕ ГУШКАТЕ СЛАДКО! АДАШКЕ/ AUNT OGG/, МНОГО СЕ РАДВАМ, ЧЕ ПОНЕ ЕДНАТА "ОГ" ВЕЧЕ СЕ ОБЕБИ!

Иначе, както виждате, все още съм в комплект. Confused Оказа се, че повредата е доста голяма и не можаха вчера да ни пуснат нета.
Ади, запис на тоновете правят в ЖК-то на Шейново/8 кабинет/.Ако не се водиш на консултация при тях, се плаща 10лв. Много съм доволна от отношението и всичко. В събота пак ме викат и ако се наложи, ще ме гледат и на ехо. Нали тогава ми е термина. Иначе от вчерашния запис се видя, че имам няколко безболезненеи контракцийки, което и без запис го виждам.

СТИСКАМ ПАЛЦИ НА РАЖДАЩИТЕ ДНЕС!!!!

# 106
  • Мнения: 138
1. простете за глупавия въпрос,
аз въпреки че вече имам поне 5 записа, явно сега разбирам че на хартийката освен тоновете се отчитат и контракциите...ама кое точно е това, някой може ли да обясни
и още един по-така въпрос...
2. Сега слагам Гинопеварил от 2 дена, но бях решила като мине изпита да се поизсексим с мъжо, защото акушерки са ми казвали че спермата помага на шийката и после раждането е по-леко, ТА, въпроса е, мога ли да се изкекся и после да сложа глобулата след час два да речем...как мислите, а ми е неудобно да питам док...

# 107
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
1. простете за глупавия въпрос,
аз въпреки че вече имам поне 5 записа, явно сега разбирам че на хартийката освен тоновете се отчитат и контракциите...ама кое точно е това, някой може ли да обясни
и още един по-така въпрос...


И аз не разбирам нищо. Като ЕКГ ми изглежда/ а то всъщност не е ли нещо като ЕКГ на беб?/. Добре, че акушерката ми показа и обясни.

# 108
  • Мнения: 138
това дето е като екг то това са тоновете на бебока, ама къде точно се гледа дали е изписало дали имаш контракции?!

# 109
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
това дето е като екг то това са тоновете на бебока, ама къде точно се гледа дали е изписало дали имаш контракции?!

Ми пак там. Ама трябва да знаеш какво да гледаш.

А, забравих да се похваля-в аптеката на б-цата си намерих най-накрая бикини за родилки. Продават се на бройка, което е перфектно.

# 110
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета Hug!
Как сте днес?
Ние вече се върнахме от разходка, съчетана с още един тур по магазините - взех и помпата, да ми е спокойно, още едно сладурско боди и биберон-залъгалка.
Обаче тая нощ се измъчих - големи жеги, голямо чудо ooooh!. Сто пъти се будих, плисках се с вода и пак цялата бях мокра. По едно време пипам чаршафа под мен - мокър. Викам си - да не са ми изтекли водите без да разбера hahaha?

Каке, стискам палци утре по това време вече да си си гушнала бебата Praynig. И първата целувка по дупето нека е от мен Grinning!

# 111
  • Мнения: 127
Имам повод да черпя Simple Smile нали съм именичка!

С удоволствие бих почерпила и за това че съм се обебила, ама не още чакам си.. Питах док дали не може да ми го предизвика и той "Недей да се месиш в божите работи" и аз се кротнах  Blush
Поста за болното детенце наистина е много тъжен  newsm45 Но това е едно много рядко заболяване, не се тревожете.. За съжалние е не лечимо.. Аз ще помогна поне да заминат в някоя специализирана клиника за лечение.

ЧЕСТИТО НА МАМА Aunt ogg, БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГОО ЩАСТЛИВИ!
Браво Ивченце Simple Smile ти си наща гордост  Hug Радвам се че всичко е минало по мед и масло!

# 112
  • Мнения: 15
Здравейте мами,
днес май наистина ще е малко по-хладен ден Laughing (поне в Софията де). Ние вече сме в деветия Hug Май за протокола трябва да се спомене, че раждането ще е в "Шейново". ААА да се похваля - първото бебе в родата вече е налице. Вчера братовчедка ми роди Павел 54см. и 3700. Сега сме ние наред а след това и бебока на брат ми Grinning

# 113
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Манчева, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!


Много се извинявам, но какъв ден е днес....? Embarassed

# 114
  • Мнения: 138
уж било света Анна, но на мен свекърва ми е Анна и празнува Декември открай време...

# 115
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Манчева, честит ти имен ден! Да си много здрава и обичана и съвсем скоро да си нагушиш бебока!


А, забравих, аз рано-рано ходих на църква, запалих свещ на иконата на Св. Анна и оставих едно сапунче - да излезе лесно бебето Laughing. Ей тъй, успокоение някакво...

# 116
  • Мнения: 127
Успение на света Ана.(Майката на дева Мария )Закрилница на бременните жени:)

# 117
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
уж било света Анна, но на мен свекърва ми е Анна и празнува Декември открай време...

На 09.12. И аз така знам. newsm78 Е, нищо де, то и Йоановците май имаха по около 6-7 пъти имен ден в годината. Важното е да се празнува.

# 118
  • Мнения: 3 388
Добро утро  Grinning

Манчева, честит имен ден   bouquet

Ментина, стискаме палци за утре. Ще гушкаш хубаво и здраво бебче  Hug

Мами, гледам за шийки и разкрития ставало дума. А моята шийка нали уж  скъсена, но нямам грам разкритие. Аз все си мислех, че вървят заедно тези работи  Crazy Вероятно обаче едното се явява като следствие на другото ...  newsm78

Аз имам едни болки като менструални от време на време, странна работа  Thinking

Аз съм решила от този уикенд да се осексваме с мъжо при всяка възможност, пък да видим  Flutter

# 119
  • София
  • Мнения: 3 271
Манчева, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

Честито и на всички майчета, които гушкат бебоци!!!

Момичета, много съм се подула - задържам вода  - краката ми не спадат по никакъв начин - нито студена вода помага, нито охлаждащи гелове, кремове или високо вдигнати на стенат крака и т.н. От 1седмица насам и ръцете ми са отекли, не си чувствам върха на пръстите, изтръпнали са и са четворни по резмер. Едвам са обслужвам сама себе си Cry. Ходя обута с едни джапанки (като циганките Embarassed), които понякога  и те едвам ми стават. Просто вече не знам какво да направя Rolling Eyes.

А като се кача на кантара изпитвам ужас - ям по цял ден само диня и серене, ходя по 1-2 пъти само до тоалетната, а килата ми растат с космическа скорост. Мъжа ми само ме успокоява, че това било от задържането на водата, ама аз си се шашкам Confused

В петък ще уточняваме с док датата за раждане и подробностите.

Е, стига съм се оплаквала, но за съжаление нищо весело не ми се случва напоследък Tired

Общи условия

Активация на акаунт