Re: AVON само за представители - 14

  • 9 896
  • 308
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 8 476
Аха,мерси,Амидала,така може! Нещо не съм видяла като хората.

# 241
  • Мнения: 220
запис   bouquet

# 242
  • София
  • Мнения: 4 051
Момичета, има ли "почистващ" продукт, който да не е под формата на "сапун за миене", а да е нещо като тоалетно мляко? Без значение от серията, само да не са онези за сваляне на очен грим, ако се сещате. newsm78

Сапуни няма - има гелове за измиване. До скоро се предлагаше Почистващо мляко без отмиване, но го спряха - може би ще го заменят скоро с нещо подобно. Simple Smile

Точно това имам пред вид, от всички серии, които съм поръчвала все са гелове. Как е възможно да няма тоалетно мляко #Crazy просто не знам! Това почистващо мляко от коя серия е било?   bouquet Мерси предварително.

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
синята на сълюшън. имаше крем с отмиване и без отмиване.
преди време и от Naturals имаше тоялетно мляко - май беше проскова и бадемово мляко или мед и мляко или ......  Thinking

# 244
  • София
  • Мнения: 5 833
И сега има почистващ крем-тоник 2 в 1 с алое, но не знам каква му е консистенцията.

Сега видях в нетната - има мляко-тоник 2 в 1 с мед и мляко.

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
И сега има почистващ крем-тоник 2 в 1 с алое, но не знам каква му е консистенцията.
не е тоалетно мляко, като геловете с отмиване е, прозрачно - бял, а като се измиеш кожата ти остава лигава, като намазана с крем, не е чак лош /преди догри го харесвах, но вече си завиших претенциите  Laughing/

# 246
  • Мнения: 238
знам че не ми е за тук въпроса,но в момента май няма друга тема за каталозите.

Мога ли някъде да разгледам online К 11,качила ли  го е някоя от вас ?   bouquet

# 247
  • София
  • Мнения: 5 833
Мога ли някъде да разгледам online К 11,качила ли  го е някоя от вас ?

заповядай

# 248
  • Мнения: 238
Благодаря ти много,Amidala   bouquet

# 249
  • Мнения: 7 474
Момичета, случайно някой да има каталог №9 Praynig , трябва ми упътването на това нещо в дясно http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147420&photo=58. Много е ситно и не мога да прочета как се ползва, а на него не пише ooooh!

# 250
  • Мнения: 8 476
Иззхвърлих го вече деветия,а май трябва да се пазят.

# 251
  • у нас
  • Мнения: 443
кислороден серум :Разклати добре.  След измиване с шампоан подсушете косата с кърпа,разпределете косата на кичури и нанесете с масажиращи движения на кожата. Не изплаквайте.

# 252
  • Мнения: 7 474
кислороден серум :Разклати добре.  След измиване с шампоан подсушете косата с кърпа,разпределете косата на кичури и нанесете с масажиращи движения на кожата. Не изплаквайте.

  bouquet Благодаря ти много Hug

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
кислороден серум :Разклати добре.  След измиване с шампоан подсушете косата с кърпа,разпределете косата на кичури и нанесете с масажиращи движения на кожата. Не изплаквайте.

  bouquet Благодаря ти много Hug
Лео, всъщност и на него /продукта/ пише, но вероятно не си отлепила етикета, обикновено на "гърба" на опаковката са няколко етикета един в/у друг, лисно се отлепят. Там би трябвало  да има инструкции  Peace

# 254
  • Мнения: 7 474
Лео, всъщност и на него /продукта/ пише, но вероятно не си отлепила етикета, обикновено на "гърба" на опаковката са няколко етикета един в/у друг, лисно се отлепят. Там би трябвало  да има инструкции  Peace

 ooooh! Отлепих го, те са залепени едно върху друго-мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт