Важно - машина за хляб - 4 част !

  • 45 704
  • 354
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 811
Мамица, отличен избор. Честито.
Няма страшно, ще помагаме. Елементарна е експлоатацията, спокойно  Wink

# 226
  • Мнения: 4 176
Бе, ще помагате, ама аз искам книжка да имам мака му!
как може такава абуригенщина изобщо. Баси.
Лелеле как съм близнала батерията не е истина. Побърках моя за секунди тук. А той пък имаше нещастието да каже " казах ли ти да си вземеш Мулинекс".
Сега е седнал на другия компютър и ми тегли някакъв си юрер манюъл.

# 227
  • Мнения: 7 108
Аляската не беше ли с българско меню  newsm78? Поне с такова впечатление съм останала от коментарите на ползващите я.
Мамице, честита придобивка. Не си разваляй кефа, щото няма за какво  Peace
Избери си рецепта, насипи продуктите, избери програма и натисни СТАРТ!
Утре ще се чудиш, що си се ядосвала  Laughing.
Хайде чекеме да видим първият хляб!

# 228
  • Мнения: 4 176
Благодарение на Валенцето ( написа ми ЛС с инструкции и РЕЦЕПТА). Мия тава и почвам да пека сега. нямам търпение. А да видим.
Обичам ви. Малко охладих обаче.

# 229
  • София
  • Мнения: 3 818
Mamica, поздравления! Hug И не се ядосвай, чакаме  отзиви и снимки. Като мине малко време ще караш по инерция.Simple Smile
 Успех!  bouquet

# 230
  • Мнения: X
 Mamica,
честита ти машинка!Със здраве да я ползвате!
Хайде, чакаме да се похвалиш  с първото произведение. Simple Smile

# 231
  • Мнения: 4 176
Аз съм луда. Имам един налудничав поглед и пеперуди в стомаха ( а казват, че това чувство било само при влюбване). Сложих вече. Сега втарсва. С моя и двамата сме заболи нос и гледаме какво става.
Луда работа.
Ще снимам, ама....дано стане нещо, че пак, ще лудна.

# 232
  • Мнения: X
Споко!
Всички сме минали през тази фаза на полудяването.
Щом Валенцето ти обяснила и ти е дала рецепта- ще стане.

# 233
  • Мнения: 952
Момичета, с тези козунаци ще ме заразите и мен. Прекрасни са станали вашите. Благодарско з арецептите. Напоследък почти не ми остава време за нищо. Откога се каня да направя нещо по-специално.  Sad
При първи удобен случай пускам хлебопечката да меси козуначеното тесто.

Mamica - не се ядосвай. Съжалявам, че така се е получило. Честита да ти е машинката. Много вкусотии да приготвиш с нея, а домът ви да ухае на прясно изпечен хляб, кифлички и козунаци.
А за пеперудите в стомаха и на мен ми е познато. По същия начин седях край машинката първите два-три пъти  Wink
Утре на работа ако искаш ще сканирам цялата книжка с инструкции и ще ти пратя линк да видиш снимките. Пиши само имаш ли все още нужда от нея.

Сетих се, че преди време бях публикувала рецептата за обикновен хляб на Аляска-та. Ето ТУК
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

# 234
  • Мнения: 1 604
Аз съм луда. Имам един налудничав поглед и пеперуди в стомаха ( а казват, че това чувство било само при влюбване). Сложих вече. Сега втарсва. С моя и двамата сме заболи нос и гледаме какво става.
Луда работа.
Ще снимам, ама....дано стане нещо, че пак, ще лудна.


Айде, имаш стискане на палци и от мен, споко!

# 235
  • Мнения: 4 176
Я да питам. Аз май трябваше да я включа на бърз режим, а не на номер 2 ( бял хляб). Сега, ще има да чегърта 3 часа.
Не мила, не ми трябва да ми скенираш нищо.
Просто набързо да ми разясниш каква е разликата м/у различните режими т.е. "бърз" кога с еизползва? Кекс на коя програма да пека?
И малко тъп въпрос ( аз не съм остра), нали като с епече кекс, се разбиват яйцата първо с миксер?

# 236
  • Мнения: 458
Mamica, честита машинка! !акаме първия резултат  Laughing
Аз няма да се отчитам с рулцето  Whistling Whistling Whistling. Провалих се на финалната права  Blush. Нещо в печенето във фурната се обърка  Sad. По средата си беше направо тесто, а по краищата си беше опечено. МИсля си, дали не е от това, че попрекалих с шоколада  Blush. Иначе, на вкус го бях докарала. Поизрязах го малко та поне да го опитаме. Дано успея следващият път  Laughing

# 237
  • Мнения: 952
mamica - относно режимите. Като бе по-толпо си ползвах точно 5 - бърза програма, защото хляба втасваше бързо и не се налагаше да го чакам толкова дълго както при номер 2.
Сега обаче, понеже захладня смятам, че е по-добре да се ползва програмата за бял хляб. Верно малко е кофти, че се чака по-дълго.
Незнам как ще дочакате да стане този хляб. У вас сега като замирише хубавко, мммммм.....

Относно кекса идея нямам как се процедира.

Айде ще чакаме снимковия материал и най-вече  Peace стискам палци да е сполучлив хляба.

# 238
  • Мнения: 4 176
Ох, не знам.
Остават 57 минути, а това все още показва втасване. Това чудо се е науло почти до капака, а сложих 500 гр. брашно. какво ли, ще е ако сложа килограм newsm78
Нормално ли е това да се надува така?

# 239
  • Мнения: 4 176
Цъ момичета. Не става за снимка. СТРАШНО много се наду. Излезе от формата и се опря в капака, Изпече се по краищата, а отгоре направо бяло, сбръчкано и на шупли. Иначе не беше суров. Вкусен ( казвам го с едно затворено око). Абе яде се.

Мисле, че на 500 гр. брашно му дойде много 1 пакет суха мая. Следващият път, ще сложа 1/2.
Вие какво мислите.

Общи условия

Активация на акаунт