ЯНУАРСКИТЕ бебоци ритат мама,а тя е радостна,засмяна!

  • 14 898
  • 286
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 15
Assydi, аз имам същият проблем с ходенето до тоалетна. Вчера питах доктора и той каза че е нормално- било от натежаващата матка.

# 196
  • Мнения: 307
Открих че от 16.09 в София (около Плиска) започват курсове по йога за бременни. И са вечер след работа. Аз се записвам и ще ходя. Моя позната е ходила и е родила много лесно без упоика и не се е подувала. Тиа ми ги препорча горещо.
Ако още някой иска за ми пише.

# 197
  • София
  • Мнения: 9 519
assydi  а имаш ли понятие, какво е работното време на магазина?

# 198
  • Мнения: 367
Привет и от мен.Относни дрешките за бременни днес си взех едни дънки много симпатични за 19.99 от биг шопа.Определено цената си я бива,като я сравним с 40-50 по другите магазини.
За ходенето по малка нужда,аз имам чувството,че понякога едвам се сдържам,особено като пътувам в автобуса,но след това всичко се оправя. Joy

# 199
  • Мнения: 30
assydi  а имаш ли понятие, какво е работното време на магазина?

Ами през седмицата е от 10 до 18,30 или до 19 ч., а в събота от 11 до 17 ч., но не съм много сигурна за крайните часове  Embarassed. Аз вчера бях към 18,30 в магазина, така че може да работи и до 19,00 ч.

# 200
  • Мнения: 68
Колко много сте изписали...
Juleto- за киселините пробвай с шоколад, мен само това ме оправя, действа бързо, а и все пак си е шоколад:)
Бибун - вземай мерки, дaно не е сериозно.
Аз нямам намерение да се записвам, при декемврийките, нищо, че реалния ми термин е в края на декември- с вас ми е толкова приятно...
Колкото до раждането и престоя в болницата от 24 часа- не ме притеснява особено, особено като си спомня какво беше в Бургаското родилно- аууууу, не е истина, мръсно, гадно, течение, прозореца не можеше да се затвори,и баща ми го уплътни с някакъв вестник на първо време, и после донесоха нещо друго, защото бях до прозореца. Санитaрката искаше пари, за да ми помагала, а банята..., а душа- и това 4-ри дни, мерси.
Дори и възглавница си носех наред с всички чаршафи и постелките за родилка
Дано не съм наплашила никого, но си е така.
Знам, че сега няма да е така, единствено ме притеснява, че бебчето няма да е под надзор на педиатър през първите дни.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 17:36 от kokonka

# 201
  • Мнения: 77
Здравейте и от мен. `Почнаха да ми се подуват краката и някакси ми изтръпват ръцете, засега проблеми с пишкането нямам. Whistling Наложи се да си купа нови обувки, а сега ще трябва да търся някви панталони, щото имам един гащеризон, а с него съм като палячо.
Иска ми се вече да знам пола на бебето, много ми се иска. Аз така съм се настройла за мъжко, че не знам как ще се пренастройвам за моме.
А да се похваля и с киселините, вече си имам Thinking

# 202
  • София
  • Мнения: 3 689
Днес нямах време да чета и да пиша,но да докладвам бях сутринта на консултация в поликлиниката.Лекаря отново видя че бебето ще е момиченце.Слушахме сърцето,беше интересно,всичко му е наред на мойто бебе,а мама е качила само едно кило:)Значи мога да продължа да похапвам както досега:)
Утре ще ходя на преглед при лекаря при който раждах и ще раждам и пак и ще ви пиша от там какви са новините,там винаги е по подробно и интересно:)

# 203
  • Мнения: 332
Привет и от мен  Grinning

Да ви кажа, видях един магазин за бременни в центъра, на Неофит Рилски, но не помня кой номер  Embarassed
като тръгнете от кръстовището с Патриарх Евтим на доло към Евлоги Георгиев, някъде по средата се пада - от дясно, има бременни манекени на витрината  Mr. Green

За имената - решила съм Стефан да го кръстим, ако не са объркали докторите и не се окаже накрая принцеса  Crazy

Исках да ви питам, по принцип по колко дни се стой в болниците за раждане, ако живи и здрави, няма усложнения - и за нормално и за секцио. Аз като гледам, баш по празниците ще раждаме  Grinning

# 204
  • София
  • Мнения: 3 689
Аз знам че нормалното е 3дена,секциото 5 дена
Аз бях секцио и ми предложиха на 4тия ден да ме изпишат,но мен ме беше страх и си останах още един ден в болницата:)

# 205
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Привет момичета! Сега се връщам и аз от консултация. Най-после разбрах резултата си от БХС-то - 1:26000. Много съм доволна, щото си се притеснявах - октомври ще навърша 36, но доктора каза да не се притеснявам повече, щото резултатите ми са като на 16-годишна Simple Smile Отново чухме сърчицето с апарата на Доплер и това е за сега. Не се очертават тестове до 28-ма г.с., когато е теста за диабет. Кokonka, знам, че на теб ти бяха казали, че теста се прави в 23 седмица, но аз имам тук и едни разпечатани материали и в тях също пише, че е в 28-ма. Ще проверя още някъде за всеки случай. (Нали и Sylviaa, беше питала...). А може и Валя да се включи с инфо - кога ще е при нея.
Та това за сега при мен. Нещо не ме свърта на едно място, затова отивам и аз да си потърся по-дебел панталон, но не знам дали ще открия, щото тук са още летните дрехи по магазините. Вече захладнява, но явно моята идея за студ се разминава с тази на канадците Simple Smile - за тях си е лято и още са по къси ръкави и къси панталонки...

# 206
  • Мнения: 68
Кафява мечка- аз си изисках сама изследването за кръвна захар и дядо доктор тогава ми каза да го направя след 23-та седмица. Може би по схема да го дават по-късно?!

P.S> така както смятах да мина на здравословна диета, така и набързо се отказах- направо ми е невъзможно и реших, че ще го направя само ако се налага, иначе хич няма да се мъча

# 207
  • Мнения: 802
Здравейте,
първо да се оплача - така се бях настроила днес или утре да видя бебето на 4D , НО едната ми лекарка е в отпуска, после звъннах на другата и тя също в отпуска  newsm45
много ми се искаше да си го видя .... ще трябва да почакам до понеделник, защото не ми се ходи при други доктори .
НО мога да се похваля и аз със шопинга по магазините - купих си страхотни дънки за бременни , и си поръчах още едни за утре ще са готови . Гледам захладня вече и си взех също нови ботички за краченцата . Успоредно с това попаднах на страхотни блузки вече с дълъг ръкав и реших да се снабдя с няколко такива . Взех си и малко бельо и сега съм щастлива  newsm44
Поне си имам дрешки .
Лека вечер на всички и утре ще пиша повече  smile3524.


# 208
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Така, така, 3 нощи за нормално, 5 за секцио, но ако бебо е над 2500. Така че, никакво преждевременно раждане Praynig Peace

# 209
  • Варна
  • Мнения: 3 280
Така, така, 3 нощи за нормално, 5 за секцио, но ако бебо е над 2500. Така че, никакво преждевременно раждане Praynig Peace
Пак зависи кога си родила, поне във болницата където аз раждах. Аз родих в 7,30 вечерта, и ме държаха четири нощи, а момичета от същия ден но родили до обяд ги държаха само 3. Беше много тъпо, толкова исках да си тръгна на третия ден  Sad

Общи условия

Активация на акаунт