Камилско копито

  • 29 364
  • 182
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 958
Жените не трябва да носят панталони, въобще. Нехигиенично  и неестетично е. Препоръчително е полите да са дълги, за  да не се разсейват околните.

# 166
  • Мнения: 918
Жените не трябва да носят панталони, въобще. Нехигиенично  и неестетично е. Препоръчително е полите да са дълги, за  да не се разсейват околните.

Напълно подкрепям Peace

# 167
  • Мнения: 984
Жените не трябва да носят панталони, въобще. Нехигиенично  и неестетично е. Препоръчително е полите да са дълги, за  да не се разсейват околните.

Напълно подкрепям Peace
Хи, не бих се натикала в тясна права пола - затруднява движението и динамиката на долните крайници. Представи си говориш си за времето и извеждън тупур по "сцената", щот си се затъкнала в полата! Все пак панталон, но без копитце, си е най-добре.

# 168
  • Мнения: 2 631
Дали някой от екипа на НТВ чете кви глупости дискутираме за модните тенденции на екипа през "този сезон"  Joy

# 169
  • Мнения: 3 447
Девойките бяха с едни гузни физиономии, пък като пускаха едни цици до пъпа ( hahahaкато щори, дето вика един познат).
Тогаз още нямаше силикон, мда.
Една от "новинарките" се подвизаваше тук неотдавна, ако не се лъжа  Grinning

# 170
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Доколкото знам имало тук агенти на Нова. Бу знаела кои са.

# 171
  • Мнения: 2 631
Тя Бу всичко знае  Crazy

# 172
  • Мнения: 6 417
Сигурно са хората на Милен Цветков-скучаещи кощрамби.  Crossing Arms

# 173
  • София
  • Мнения: 4 294
В този ред на мисли, копито, вимета и се загледах в корема.
Божана Филипова беше днес с черна рокля с много висока талия и надолу пусната,
като бременна ми изглеждаше  Thinking
А на вас  Wink

# 174
  • Мнения: 995
То може да е с пропагандна цел.Увеличава зрителският интерес към "Времето"
Naked news! Mr. Green
Ха, ти май не помниш, че по Нова ТВ наистина имаше голи новини - пилотно пробваха. Късни бяха, след 23 часа.
"Едикъде си падна самолет и умряха 500 човека" ти казва девойката с дяволита усмивка, докато си разкопчава сутиена Laughing
Не просъществуваха дълго Laughing

Гуспойце Бу, не бяха ли по МСАТ голите новинарки? Не си спомням да съм гледала бланкове по цици по Нова newsm78

# 175
  • София
  • Мнения: 4 294
Ай сега пък, дали са били по нова или по Мсат  кво значение има.
Я кажете само на мен ли така ми се струва, че синоптичката Божана Филипова бременее.
Лошо няма, напротив ако е така - хубаво.
Ех че пусто любопитство Wink

# 176
  • София
  • Мнения: 3 421
Ай сега пък, дали са били по нова или по Мсат  кво значение има.
Я кажете само на мен ли така ми се струва, че синоптичката Божана Филипова бременее.
Лошо няма, напротив ако е така - хубаво.
Ех че пусто любопитство Wink

Извинявай стана ми много смешно - днес втори или трети път чета, че се чудиш за някоя дали бременее hahaha
Познавам само една такава любопитка - аз й казвам, че приятелка не е бременна и тя въпреки всичко след 5 минути отива да я пита.

# 177
  • София
  • Мнения: 4 294


Извинявай стана ми много смешно - днес втори или трети път чета, че се чудиш за някоя дали бременее hahaha
Познавам само една такава любопитка - аз й казвам, че приятелка не е бременна и тя въпреки всичко след 5 минути отива да я пита.

Ами кво да направя като това ми попада пред погледа  Mr. Green

# 178
  • Мнения: 123
М,да...Аз имам една колежка със синдрома 4етири цици,4е по надолу-още две...ама хи4 не и пука -тя нали се харесва Shocked

# 179
  • Мнения: 3 537
М,да...Аз имам една колежка със синдрома 4етири цици,4е по надолу-още две...ама хи4 не и пука -тя нали се харесва Shocked
Joy

Общи условия

Активация на акаунт