Заплатите във Варна

  • 13 955
  • 209
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 116
До всички от Варна ...Това нормално ли е?
http://www.jobtiger.bg/showJob.php?job_id=45598&back_url=htt … %3D44%26_page%3D4

Предлагат 250 лв. /чисто/ за счетоводител с 2 год. стаж и задължително владеене на английски. Mr. Green Rolling Eyes #Crazy
Че аз като имах две години стаж при кандидатстване на нова работа си исках стартова 600 лв. /и ми ги дадоха/.
Лелеее, ако е толкова зле във Варна няма да идвам да живея там, да знаете!  newsm78 Joy

То таз обява нещо не е наред: първо горе искат висше образование, долу техникум. После е за непълен работен ден  newsm78

# 151
  • Мнения: 728
До всички от Варна ...Това нормално ли е?
http://www.jobtiger.bg/showJob.php?job_id=45598&back_url=htt … %3D44%26_page%3D4

Предлагат 250 лв. /чисто/ за счетоводител с 2 год. стаж и задължително владеене на английски. Mr. Green Rolling Eyes #Crazy
Че аз като имах две години стаж при кандидатстване на нова работа си исках стартова 600 лв. /и ми ги дадоха/.
Лелеее, ако е толкова зле във Варна няма да идвам да живея там, да знаете!  newsm78 Joy

То таз обява нещо не е наред: първо горе искат висше образование, долу техникум. После е за непълен работен ден  newsm78

Аз го разбирам така - средното образование да е техникум (предполагам по икономика  newsm78), а висшето - икономическо СК.
Ако става въпрос за работа на 4 часа или по-малко, за 250 лв. чисти 100% ще си намерят човек.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 686
Iv pif, те тези дето предлагат такива суми си търсят персонал от доста време.

Аз пък скоро четох обява че се търси счетоводител във фирма с външнотърговска дейност и транспорт срещу брутно трудово възнаграждение 260,00 лв. И да не си помислите че става въпрос за оперативен счетоводител, не - за единствен! При положение че стартовата заплата би трябвало да е около 800 лв. Ама такива работодатели след ревизия се усещат Mr. Green

# 153
  • Мнения: 8 769
Оф, вчера ходих на интервю за работа в една (както ми бе обяснено от друга фирма, изпълняваща нещо като агенция за подбор на персонал) изключително просперираща фирма. Търсеха офис мениджър, с една дума секретарка.
Всичко хубаво, работата не била особено много (т.е. парите са достатъчно за не особено квалифициран труд)...като чух оборотите за една година се опулих (наистина впечатляващи), хубав офис, сами се финансират (което е почти невъзможно в днешно време, явно наистина работят с много пари)....и голямото рядко льопнато на средата: ами ще ви даваме 500 лв. на месец (ок, за тази работа смятам, че са долу-горе добре), обаче няма да ви осигуряваме на тях! Ебаси, при толкова обороти и очеизвадни печалби, да се циганят за осигуровките! Ми няма да стане, днес им се обадих (преждевременно, искаха до понеделник да съм си мислела), че не приемам условията... Mr. Green
Бясна съм ,че подобни фирми продължават да се гаврят с нас, като ни осигуряват на някакви минимални пари!

# 154
  • Мнения: 984
и голямото рядко льопнато на средата: ами ще ви даваме 500 лв. на месец (ок, за тази работа смятам, че са долу-горе добре), обаче няма да ви осигуряваме на тях
И аз бих постъпила така. Просто се излагат. Или може би очакват, че ти ще се "доосигуряваш"? Да пуснат "граждански договор" тогава. Поне ще имаш 35% признати разходи. Ааамаха... Crossing Arms

# 155
  • София
  • Мнения: 62 595
Варненци, извинете за намесата, но вчера чух нещо интересно по радиото.
Знаете ли с какъв общински представител сте на път да се сдобиете? Според него семейният туризъм не носи достатъчно пари и затова смята да даде едно рамо на гей-туризма, защото семейните не ходели по кръчми и не оставяли пари в града, а другите били по-добри в харчовете. От някаква Камара на занаятчиите ще е представител.

# 156
  • Мнения: 389
Глупости, тук си има секс туризъм. Има и педофилски туризъм. Сега остава и гей туризъм, Содом и Гомор  ooooh!

# 157
  • София
  • Мнения: 62 595
Слушах интервю с него по Хоризонт. Няма майтап.

# 158
  • Мнения: 8 769
Слушах интервю с него по Хоризонт. Няма майтап.
От коя партия е този нещастник?

# 159
  • София
  • Мнения: 62 595
За партията не разбрах. Чух за някаква задруга или занаятчийска камара във Варна или в страната. newsm78
Но май точно ставаше въпрос, че искат да дадат отпор на партийните истории и милеели само за бизнеса във Варна и просперитета на града.

# 160
  • Мнения: 9 095
то занаятчийска камара има, ама тя какво общо има с това Shocked

# 161
  • София
  • Мнения: 62 595
Има право да издигне кандидат и да го регистрира за местните избори. Законът го позволява. Може и ти да се кандидатираш, ако искаш и отговаряш на условията в закона.

# 162
  • Мнения: 8 769
За партията не разбрах. Чух за някаква задруга или занаятчийска камара във Варна или в страната. newsm78
Но май точно ставаше въпрос, че искат да дадат отпор на партийните истории и милеели само за бизнеса във Варна и просперитета на града.
Ужас, тия са от големите "професионалисти" явно... ooooh!

# 163
  • Мнения: 13 512
то занаятчийска камара има, ама тя какво общо има с това Shocked
сигурно е  бил фризьор Joy Joy

# 164
  • Мнения: 9 095
то занаятчийска камара има, ама тя какво общо има с това Shocked
сигурно е  бил фризьор Joy Joy

и аз се замислих като го написах Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт