ЕПИЛЕПСИЯ - 2

  • 109 953
  • 890
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 336
Ванче, честит рожден ден бъди жива и здрава, а другото само ще дойде!!!
newsm59

# 466
  • Мнения: 544
Ваня,честит рожден ден и от мен!Желая ти здраве,късмет и щастие!Бъди все така борбена и всеотдайна майка и съпруга!Весел празник! newsm59

# 467
  • Мнения: 1 193
Ванче ,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
желая ти щастие,здраве и много успехи в борбата ,която живота ти е отредил
  bouquet  bouquet  bouquet

# 468
  • Мнения: 3 540
Много ви благодаря!
Ще се старая винаги да ви бъда полезна! Hug

# 469
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте майчета, някой може ли да ми каже какви документи трябва да се представят пред ТЕЛК ?

# 470
  • Мнения: 410
Тръгваш по мъките. Първо отиди при личния лекар. Той ще ви помогне да подготвите додкументите. Необходимо е да носиш твоята лична карта и акт за раждане на детето. От там на татък е ад ние август подадахме документи. Решението излезе ноември и все още попълвам документи. Голямо писане те чака. Успех!

# 471
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Вчера бях при личния лекар и той ми каза че всички документи трябва да ми даде невроложката при която ходим. Единственото което ми каза да си взема е рецептурна книжка.

# 472
  • Мнения: 3 540
За ръв път ли ще се явявате на телк.
По принцип при подаване на молбата се носят копия от епикризи,,ЕЕГта ,ако има и други изследвания.И когато получиш писмото там ще е писано какво да подготвите за самата комисия на телка.
Какви лекарства вземате и не са ли по здравна каса,щом нямате рецептурна книжка.

# 473
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
За първи път ще се явяваме на ТЕЛК а вземаме сироп Конвулекс!

# 474
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Досега си го купуваме ние, а знам че може да го вземаме безплатно.

# 475
  • Мнения: 3 540
Първо личния лекар трябва да ви попълни лист за пред телк.
Той трябва да е запознат с това.
След това си носите копията от изследвания и епикризи ,акта за раждане ,вашата лчна карта и попълвате молба по образец там където се приемат документите за ТЕЛК.
Ще ви издадът входящ номер и ще чакате писмо в което ще имате насрочена дата час и място и какви допълнителни изследвания да направите. Срокът на ЕЕГто е 6 месеца.
А сиропът конвулекс от 01.02 е по здравна каса.Мисля че досега не е бил.

# 476
  • Мнения: 2 336
Досега си го купуваме ние, а знам че може да го вземаме безплатно.
Ще то може да се взема безплатно и без да се минава на ТЕЛК. Само трябва да е диспансеризирано детето и чрез невролог с рецептурната книжка без проблем

# 477
  • Мнения: 1 040
май не е безплатно на половин цена с рецептурна книжка копуваш конвулекса при нас е така

# 478
  • Мнения: 2 336
май не е безплатно на половин цена с рецептурна книжка копуваш конвулекса при нас е така
плащаше се някаква сума не съм сигурна дали е половината ,но това го пиша по принцип за което и да е лекарство

# 479
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Вече ми се поизясниха нещата. Заради лошите пътни условия чак сега ще предприемаме пътуване към София, където ще го диспансеризират и ще му правят ново ЕЕГ и затова исках да знам какви документи да искам от невроложката. Благодаря ви за информацията  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт