Рицарки на Бялото Кантарче 17.09.2007-24.09.2007

  • 11 930
  • 547
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 873
Болните да оздравяват,рожденниците  да празнуват,немирните да слушат и уморените да си лягат. smile3534

лека нощ,милички.до утре.  mrstraetz

# 76
  • Мнения: 2 492
Имам две минути пред да се гмурна в страната на Орфей и минавам да ви видя как сте .
Ясно , че четох през ред , но и това е нещо .
Мими не знам дали се шегуваш дали ни трябват хора , но наистина скоро ще има още свободни позиции в новата фирма .
Едва ли ще те устройват , защото едното е за оператори , другото ще е свързано с поддръжка на базата .
Някои ми честитят новата работа , но аз съм си още на старата , трябва да пусна едномесечно предизвестие и тогава мога да напусна .
До тогава ще ме чакат .

А така ми се ходи вече там , след като видях офиса ... еххх .

Честно ви казвам до гуша ми дойде от моята несериозност с режима , но определено сега не е момента да захващам и това .
Но виж за спорта не съм се отказала - всеки ден на кроса , потя си се упорито .
Това е и причината да не връщам нагоре въпреки , че си се отпускам най - нагло на моменти .
Няма го вече този хъс за бял хляб ( главния виновник ) , хапвам си Бонус , имам и други подобрения .
Та макар и да не съм на диета , аз си се ограничавам несъзнателно .  Simple Smile

Лека нощ

П.С. Гледах Пълна промяна , отново са опорочили цялото предаване ( толкова бях ентусиазирана , че даже си тръгнах по - рано от работа с риск да си имам неприятности ) .
Пак ще гледаме със седмици дискусии и дебати , а не като в оригиналната версия всяко предаване по промяната на двама участници .
Не в България е - всяка седмица по двама ... да се точи възможно най - дълго .

# 77
  • Мнения: 1 479
Честит рожденпден на ТЕЙС!
Много здраве, късмет и любов!
Успехи във всички!
[/color][/color][/size]Девойкирнещо се чувснвам изключително заспала! Исках да питам за някои неща, но живот и здраве утре!

Лека нощ!

# 78
  • Мнения: 2 331
Добър вечер, милички!Нямам време да чета, но...да си кажа:днес пак нямам промяна, но ям по малко, рядко и не пия вода.Това си казва думата.Ще се вкарам в пътя, само малко да посвикна с новото положение.Митко днес беше за първи път на градина.
Лека нощ!
 

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 14 143
Тейсче, честит Рожден ден! Много щастие ,късмет и любов!





Аз цял ден се чудя защо никой не пише, а то нова тема има, а бльона не е  видял  Embarassed

# 80
  • София
  • Мнения: 8 348
я беги легай, че си утре на работа рано

# 81
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 386
Литъл, успех и нататък! така се почва. Да го умориш дзверо по-бързо! Ако не намериш касичка до петък, ще ти пратя едно прасенце. Пък на теб ако ти е свършила домакинската работа, ела ми на гости  Laughing . Какво ли не правим за другарчето!

Аз си кукувам, щото от лекарствата Митко получава газове в повече и го мъчат. Гушкам го, усмърди стаята, успокои се и заспи. Таман проветря и опитам да легна - айде пак. Ама вече близо час не се будил, може и аз да имам късмет да поспя

П.П. Пък Вещи раздава правосъдие и по други места Laughing

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 02:35 от jd

# 82
  • Мнения: 1 479
Добро утро, мили рицарки! Не съм изчела всичко! Горе-долу съм била режимна!
На работа съм и трябва вече да се приготвям!
До малко по-после!
Лек и усмихнат и режимен ден!

# 83
  • Мнения: 2 487

     Добро ни утро Heart Eyes

   Моята акция - Да спасим едно пиле и още няколко в зародиш - приключи  Mr. Green

   Току що хапнах половин кофичка мляко , варя си яйца и отивам да си купя пиле  Laughing

   Хубав да е денят ви  Hug

# 84
  • Мнения: 272
Добро утро момичета,

Направих ви кафето да ви е сладко .Желая ви лек и весел ден.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 14 143
Добро утро и от мен!  afwitch


П.П. Пък Вещи раздава правосъдие и по други места Laughing
Просто не можах да се сдържа  Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро, момичета!
На всички - слънчев и усмихнат ден!
Няма промяна в килата, но си папкам режимно, така че всичко е наред.
 Hug

# 87
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug

Усмихнат, слънчев и успешен ден ви пожелавам   bouquet

Диче  Hug, т'ва дет си ни го пуснала, ако се махнат 2-те кила ябълки, ми то... за един ден манджа не остава бре  Crazy Тц, нИ Йе за мени т'ва, нИ щА го  Crazy

Ай, отивам да се пробвам да работя  Whistling

# 88
  • Мнения: 1 531
да не казвам от колко часа сутринта се каня да напиша и чак сега успявам пред поредната доза кафе.
прибрах се. добре ми се отрази краткото пътуване. килограмите не са добре. 86,5 кг. пак качих. хем се оциклих - без намаление. абе кофти. трябва да съм сериозна.
прегръщам ви всички и ви пожелавам прекрасен ден!

# 89
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Слънчев ден Дами  Hug
Айче , не мой се мъчи повече , давай на пилетата  Mr. Green ( Пиле  Hug )
Литъл , с 2 ръце и 2 крака те подкрепям в спирането на тая отрова  Sick А пък ако знаеш колко съм досадна в мърморенето ....
Ванче , как си днес ?
Диче , пренесохте ли се
на Тейс на патерица - ЧРД ! Много здраве и обич   bouquet
Ж , Митко как е ? Ти поспа ли
Били , а твоя Митко ? Мама поплака ли си  Heart Eyes
Добре дошла на Лабелла
Ума не е писала
Мимс добре поне ,че има къщен комп , че се разписва
Пиле - малко мазничко и става  Peace с калориите
Асса да идва по-честичко  Hug
Милла започна ли работа  newsm78 ( така е като не си записвам )
Силвито ,Лейди , Съни, Голди , Миракъл, Марчето  да дойдат и да се запишат
Вещи  Hug Как е в училище

Мариетка да нацелува Анди
Майчето ми липсва .. И Бети ... И Джобчето

Ако съм пропуснала някоя  -  Blush  bouquet  bouquet

за днес -  толкова - довечера пак  Hug

Общи условия

Активация на акаунт