Предучилищници - набор 2001 (3-та тема)

  • 18 917
  • 289
  •   1
Отговори
# 120
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Уф, нашата градина от днес работи. Видях се с г-жата ни и каза, че тази седмица ще работят, за другата не се знае. Та от утре с песен или рев, заминава.

# 121
  • Мнения: 3 886
Здравейте, в нашето училище продължава стачката и през тази седмица. Дано не вали, по не на разходки да ходим... Thinking
и при нас така Sad
И при нас #Crazy #Crazy #2gunfire #Cussing out

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 4 615
Вчера май чух по новините, че ако стачката продължи повече от месец, щяла да се провали учебната година?

Знаете ли нещо и как ще се отрази това на децата ни?

# 123
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Вчера май чух по новините, че ако стачката продължи повече от месец, щяла да се провали учебната година?

Знаете ли нещо и как ще се отрази това на децата ни?

  Честно казано нямам идея,но вече сериозно се замислям за частна градина,аман вече,писна ми.

# 124
  • Мнения: 1 817
Нашият Кристиан е висок 116 см. / 19 кг. Има 2 извадени зъба и вече са наполовина пораснали.
 за протокола: Кристиан -роден е на 05.09.2001 г. Записан е тази година ПГ в ОУ. Вече не е в детската градина. За него беше голямо събитие и много се вълнува. Незнам като стане 1 клас догодина как ще бъде. Тъкмо малко ще се подготви. Много се чудих дали и тази година да си караме предучилищната в детската градина, но НЕ-  , реших , че в училището ще се  адаптира по-бързо догодина. Та така  Ама с тази стачка-тъкмо се настрои малко в новата обстановка и сега пак в къщи. Добре, че аз съм си в къщи /че скоро ще става батко/ та нямам проблеми с гледането.

# 125
  • Мнения: 1 111
 Уф, почна се.Днес като го водих моя госпожата го"похвали", че все искал да се гони с децата и да се бори. EmbarassedАз и казах, че на детската площадка с другите деца предимно това правят и затова, но ще му обясня пак, че в училище не може така.А тя ми каза да не го водя при тези деца. #Crazy

# 126
  • Мнения: 1 817

Моля, кажете, мисля, че тук му е мястото на въпроса: Ващите деца спортуват ли нещо, имат ли желание? Ние много искаме да запишем Крис на някакъв спорт, но се чудим дали сега е моментът. Споделете вашите виждания или опит.

# 127
  • София
  • Мнения: 3 614
Уф, почна се.Днес като го водих моя госпожата го"похвали", че все искал да се гони с децата и да се бори. EmbarassedАз и казах, че на детската площадка с другите деца предимно това правят и затова, но ще му обясня пак, че в училище не може така.А тя ми каза да не го водя при тези деца. #Crazy

И това ли ще ви е учителката от догодина Shocked направо нямам думи,но и децата явно са си малки още.Моя немога да си го представя в училище-хем чете и пише от 3г. но той и в градината е неориентиран ,а в училище съвсем не го виждам ooooh!Ще се тренираме тази година пък дано се понаучим на самостоятелност и ориентиране в обстановката Party По този повод,мами,я кажете до колко са самостоятелни децата ви?Например пращате ли ги да пазаруват,оправят ли си стаите,леглото,в къщи оправят ли се сами без да е нужно всичко да им се повтаря,и подсеща,и обяснява,и т.н.т?

# 128
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Болна тема е самостоятелността. По един час се преоблича, постоянно си намира друго забавление....ставам луда, докато свърши работа. Не си играе с играчките от коша й, защото после ще трябва да ги прибира. За пазаруване нямам шанс, защото й е гадно да пипа монети /и всякакъв метал/ и я е срам. Мъкааааа.....

# 129
  • Мнения: 137
За самостоятелността - Ивайло обича да пазарува сам (2-3 пъти съм го пращала), да остава сам в къщи, но друго да върши самостоятелно не иска. Най-се дразня за храненето - вече е на 6,5 год, а като седне на масата става най-приказливия и ако не ми се скарам или нахраня може и 3 часа да стои и чинията му пълна да остане. Редовният му въпрс е "аз нахраних и се?". Стаята и чекмеджетата си подрежда от време на време. След като родих Елизара съвсем се вбебечи - иска да го обличам, храня, обожава оризовата каша на бебето. Сега съм решила да започна да взимам от детска кухня по-рано, заради него, с надеждата да запоне да се храни сам.

За спорта - от миналата година ходи на плуване и е много доволен. А и ние, защото е артистична натура (дай му театър, маскиране и рисуване и не го пипай) и спорта хич не му е в кръвта. Удобното при нас е, че направиха басейн в градината и имат по два пъти в седмицата.

# 130
  • Мнения: 2 829
Вчера май чух по новините, че ако стачката продължи повече от месец, щяла да се провали учебната година?

Знаете ли нещо и как ще се отрази това на децата ни?

  Честно казано нямам идея,но вече сериозно се замислям за частна градина,аман вече,писна ми.


 Peace Peace Peace Peace
понеже са предучилищна нашите деца според мен ще пострадат от стачката,както и тези в 7 клас ooooh!

а, по повод самостоятелността-Габи сама седи в къщи,оправя си и грачките,подрежда ,мие си чашата,облича се, храни се ,за пазаруването-я е срам ooooh!

ходи на плуване,а г градината е записана на танци

# 131
  • Мнения: 7 821
Вики е доста самостоятелен. В къщи си оправя стаята, леглото, шкафовете. Общо взето се грижи за вещите си. Сам се мие, къпе (ние му нагласяваме водата), сам си избира дрехите, но ги облича след одобрение от наша страна. Помага ми за много неща, но вече започнах да чувам известно мрънкане  Wink от типа "ООО, защо сегаааа? Защоооо все ааааз?"  Simple Smile. Пазарува дребни неща понякога.

# 132
  • Мнения: 3 886
ЗДравейте ето ни и нас по повод самостоятелността оправя се сам с всичко когато иска тоест като кажа нещо казва добре и до там.ииначе много ми помага гледа сестра си пази я от коли пазарува и всичко друго за спортатои е  на плуване Peace Peace.Бяхме си 2 дена на село и ви казвам едвам го свалих от дърветата милата ми свеки не издържа и каза че и обръщал къщата на опъки  и следващия път го иска вързан и  с каишка Joy Joy hahaha hahaha hahahaаз да ви кажа полудях идваше ми незнам какво да направя като отиде на село и полудява дали пък не чувства свободата  newsm78Вашите правят ли така?АААААА това  все едно моя го казва тази дума ЗАЩО ВСЕ АЗЗЗЗЗЗЗЗЗ не му излиза от устата hahaha

# 133
  • Мнения: 2 829
правят, Дива орхидея,съвсем определено
Габи -когато ходиме на село и тя се катери по дърветата,тича крещи -определено се чувства по-добре,даже иска там да живеем,иска да гледаме агънце,зайче ,кокошки и т.н.животинки ooooh! Joy

# 134
  • Мнения: 647
Вчера май чух по новините, че ако стачката продължи повече от месец, щяла да се провали учебната година?

Знаете ли нещо и как ще се отрази това на децата ни?

Мисля , че колкото и да стачкуват правителството няма да е склонно да провали цялата учебна година.Също си мисля и колко могат да издържат учителите newsm78 , защото доколкото зная докато са в стачка няма да вземат заплати - все едно им е неплатен отпуск , а колко то тях могат да си позволят да останат без никакви доходи ????

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт