Спамо- чат темичка (1-7.10`07)

  • 42 501
  • 4 297
  •   1
Отговори
# 4 200
  • Мнения: 750
Емотиконовиелици ....аааа!

# 4 201
# 4 202
# 4 203
  • Мнения: 7 723
Аха, ша довтасате. Га надушите Коньо. Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4 204
  • Мнения: 3 835
Падна първото зъбче на щерката. Еййййй, толкова ми стана мило, мамина златна щърбуланка. завихме го в една салфетка, и го скрихме под възглавницата. Сега ще чакаме феята.  Heart Eyes

# 4 205
# 4 206
  • Мнения: 750
Тео, честито! Па нека и Феята дойде!

# 4 207
# 4 208
  • Мнения: 5 393
Тео-честито Hug  tooth

Добър вечер Heart Eyes

# 4 209
  • Мнения: 7 723
Падна първото зъбче на щерката. Еййййй, толкова ми стана мило, мамина златна щърбуланка. завихме го в една салфетка, и го скрихме под възглавницата. Сега ще чакаме феята.  Heart Eyes
Га дойде феята, Ела ми се Обади Joy Joy Joy

Ай, честито Hug Heart Eyes

# 4 210
  • Мнения: 183
Падна първото зъбче на щерката. Еййййй, толкова ми стана мило, мамина златна щърбуланка. завихме го в една салфетка, и го скрихме под възглавницата. Сега ще чакаме феята.  Heart Eyes
Еййй най после, голям зор беше Grinning

# 4 211
# 4 212
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Пухчо, здарасти. Heart Eyes

Тео, много са сладки. Моят синковец първите 2-долните си ги свали сам за една вечер. Добре, че го възпрях, нещо се беше ентусизирал от подмяната. Сега е с дупки горе 2 и долу един страничен. Щърбулатковци. Wink

Поздравче!

Щърбулатка

Дора Габе | 2006-03-21

В моята устичка
Предно зъбче няма
Паднало самичко,
Като спахме с мама.

Дирим под юргана –
Де се запиляло?
Грабна черна врана
Зъбчето ми бяло.

И сега съм вече
щърба-щърбулатка,
а пък мама рече:
“Пак си много сладка!”

# 4 213
  • Мнения: 750
ПУХИИ, добра вечер!

# 4 214
  • Мнения: 3 835
Падна първото зъбче на щерката. Еййййй, толкова ми стана мило, мамина златна щърбуланка. завихме го в една салфетка, и го скрихме под възглавницата. Сега ще чакаме феята.  Heart Eyes
Га дойде феята, Ела ми се Обади Joy Joy Joy

Ай, честито Hug Heart Eyes

А, глей я па тая! Кво се прайш на утрепана, у вас феята вече е минала много пъти. Mr. Green

Благодаря, не съм предполагала, че толкова ще се зарадвам и разчувставам заради това зъбче. А то едно малкоооо, дребноооо зъбенце. Ама парата от феята ще е голяма. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт