Спамо- чат темичка (1-7.10`07)

  • 42 474
  • 4 297
  •   1
Отговори
# 4 245
  • Мнения: 7 723
.... а е на осем с два постоянни зъба ooooh! ooooh! ooooh!.
Е, как глозга пържоли, милото.... Rolling Eyes Joy
ами глозга няма проблеми и все му се струва, че нещо се клати ,ама ницки.Феята не щеда идва у нас и той е много разочарован ,а аз щастлива ,все пак има здрави зъби Naughty.,макар и по два реда Joy
Лорче, то убаво, ама така,
доколкото знам, може да му се изкриви захапката Rolling Eyes

# 4 246
  • Мнения: 3 835
.... а е на осем с два постоянни зъба ooooh! ooooh! ooooh!.
Е, как глозга пържоли, милото.... Rolling Eyes Joy
ами глозга няма проблеми и все му се струва, че нещо се клати ,ама ницки.Феята не щеда идва у нас и той е много разочарован ,а аз щастлива ,все пак има здрави зъби Naughty.,макар и по два реда Joy

Нема се притесняваш, ша западат, ама като гледам, кат западат у чудо ша се видиш. Нема й сколасаш на феята. Обикновено така става, затишие пред буря. Laughing

# 4 247
  • Мнения: 183
Еййййййййййййййййй, що не мога да намеря тая песен на Богдана......Ако до всяко добро същество, застане поне още едно........Искам да я пусна на едно място, щото само дано, дано..............
http://www.data.bg/f.php?fid=25962847Ето ти я песента бе Laughing

# 4 248
  • Мнения: 10 758
Падна първото зъбче на щерката. Еййййй, толкова ми стана мило, мамина златна щърбуланка. завихме го в една салфетка, и го скрихме под възглавницата. Сега ще чакаме феята.  Heart Eyes
Га дойде феята, Ела ми се Обади Joy Joy Joy

Ай, честито Hug Heart Eyes
Идва ма Crossing ArmsЩерката знаеш ли колко евра събра CrazyНа всяко зъбче - по 1 евро Wink


Е то децата имат28х1евро=28евро по куррса на БНБ = на 55,30лв.
Лихвата в касичката е доста дебела Mr. Green Joy
Ама на еврото или на лева  hahaha
е на еврото естествено

# 4 249
  • Мнения: 183
Миленка ,ние за това ходихме на зъбар ,че да му ги махнат ,щото наистина беше с два реда зъби големи и малки от преде,смехория,че и с упойка му ги вадиха ,щото хич не се клатиха.

# 4 250
  • Мнения: 7 723
Миленка ,ние за това ходихме на зъбар ,че да му ги махнат ,щото наистина беше с два реда зъби големи и малки от преде,смехория,че и с упойка му ги вадиха ,щото хич не се клатиха.
Аха.....вденАх..... Peace

# 4 251
  • София
  • Мнения: 819
Ко стаа, бе, зъбарките? Mr. Green  А, аз пак да се оплача - преди малко ми падна полвин пломба заедно с щифта, върху който требаше да си тургам коронка, мамицата му скапана #Cussing out

# 4 252
  • Мнения: 7 723
Ко стаа, бе, зъбарките? Mr. Green  А, аз пак да се оплача - преди малко ми падна полвин пломба заедно с щифта, върху който требаше да си тургам коронка, мамицата му скапана #Cussing out
Кажи на Фил, че трябва да дойде феята и у вас Whistling Joy Joy Joy
...ама оная- с дебелите пачки Joy Joy Joy

# 4 253
# 4 254
  • Мнения: 10 758
Ко стаа, бе, зъбарките? Mr. Green  А, аз пак да се оплача - преди малко ми падна полвин пломба заедно с щифта, върху който требаше да си тургам коронка, мамицата му скапана #Cussing out
Петруно, тая седмица ви е отврат Cry
Добре поне, че свърши.
 Heart Eyes Hug

# 4 255
  • Мнения: 10 758
аха....добре Peace
ама не чух за кога става въпрос Mr. Green

# 4 256
# 4 257
  • Мнения: 183
Кво стана ,що ни говорят по високоговорителя newsm78

# 4 258
  • Мнения: 7 723
аха....добре Peace
ама не чух за кога става въпрос Mr. Green
Как за кой, ма- за мен, ноу ясно Whistling

# 4 259
  • Мнения: 750
Говорят ни, щот сме глу'и!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт