AVON само за представители - 18

  • 28 318
  • 699
  •   1
Отговори
# 120
здравейте.не съм представителка,но разглейдаики страниците с каталозите не ми стана ясно,каква е тази нетна оферта?това дистрибуторските цени ли са или?

# 121
  • Мнения: 338
вярно е амидала,но точно за парфюмите мислех че ще е друго...
все трябва да има потърпевши

# 122
  • София
  • Мнения: 1 892
здравейте.не съм представителка,но разглейдаики страниците с каталозите не ми стана ясно,каква е тази нетна оферта?това дистрибуторските цени ли са или?
  Не, това е мини брошурка само за представители, ти не можеш да я видиш  Peace Пускат разни продукти, които са спрени вече, но има някакви останали количества, или такива със стари опаковки. УЖ на много изгодни цени като за представители, но не винаги  Crossing Arms

# 123
  • Мнения: 338
здравейте.не съм представителка,но разглейдаики страниците с каталозите не ми стана ясно,каква е тази нетна оферта?това дистрибуторските цени ли са или?
нетната оферта е само за представители това са цени без отстъпка

# 124
  • София
  • Мнения: 5 833
вярно е амидала,но точно за парфюмите мислех че ще е друго...
все трябва да има потърпевши

Защо пък точно за парфюмите да е друго, никога не е имало изключение за някой продукт.
Нещо не мога да ти хвана логиката, все от нещо се оплакваш ...
Ми такива са им условията от край време, като не ти харесва ...

# 125
  • Мнения: 338
що да не се оплаквам нали затова пишем тук да споделяме кой откакво е доволен и откакво не е.... казвам го това защото в двете фирми е различно,ако беше така както искам щеше да е по-добре за нас!
и това "като не ти харесва......" какво искаше да кажеш защо недовърши?
Като не ми харесва казах че няма да поръчвам и това е,айде няма да се заяждаме сега...

# 126
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Simple Smile
Вярно си е това за мненията,всеки има право да изкаже независимо дали е положително  или отрицателно

# 127
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте   bouquet Много се извинявам, но моля някой да ми припомни нещо: продуктите от нетната оферта не са с отстъпка, това го знам, но кажете ми те дали формират процента? Мисля, че някой вече беше питал за това, но не намерих поста.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 892
Здравейте   bouquet Много се извинявам, но моля някой да ми припомни нещо: продуктите от нетната оферта не са с отстъпка, това го знам, но кажете ми те дали формират процента? Мисля, че някой вече беше питал за това, но не намерих поста.
Не  Peace

# 129
  • Мнения: 400
Здравейте   bouquet Много се извинявам, но моля някой да ми припомни нещо: продуктите от нетната оферта не са с отстъпка, това го знам, но кажете ми те дали формират процента? Мисля, че някой вече беше питал за това, но не намерих поста.

Не се включва Sad

# 130
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не,логично след като нямаш отстъпки за тях......

# 131
  • София
  • Мнения: 1 892
А аз да питам пък за лого продуктите, че отдавна не съм поръчвала - те включват ли се ? newsm78

# 132
  • гр.София
  • Мнения: 233
Някой ходил ли е на курсовете "Бизнес и красота" - грижа за кожата и декоративна козметика?
Впечатления и дали си заслужава да се посещава?
 Simple Smile

# 133
  • Мнения: 400
Някой ходил ли е на курсовете "Бизнес и красота" - грижа за кожата и декоративна козметика?
Впечатления и дали си заслужава да се посещава?
 Simple Smile
Заслужават си - аз си мислех че знам доста, а се оказа че има още какво да науча  Wink Плюс това има и облаги, не траят дълго и са много приятни е поне нашите де, сигурно и при другите е така  Simple Smile

# 134
  • Мнения: 338
Някой ходил ли е на курсовете "Бизнес и красота" - грижа за кожата и декоративна козметика?
Впечатления и дали си заслужава да се посещава?
 Simple Smile
Заслужават си - аз си мислех че знам доста, а се оказа че има още какво да науча  Wink Плюс това има и облаги, не траят дълго и са много приятни е поне нашите де, сигурно и при другите е така  Simple Smile
какви облаги има?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт