Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 504
  • 440
  •   1
Отговори
# 255
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,аз сериозно ти казвам,че ако някоя вечер имаш нужда аз съм насреща Peace,вечер има кой да гледа децата.
А Дария не може да е ;зверопринцеса;-толкова е блага и хубава Praynig(прилича между другото много на теб). Peace

# 256
  • София
  • Мнения: 6 999
Много ти благодаря за предложението... Но ми трябва денем най-вече и уфффф... не ми се оплаква. Имам жена, която идва два пъти в седмицата да чисти и глади, но реших, че вече не издържам на темпото и ми трябва някой, който идва всеки ден и ако може да изпълнява функциите на моя 'жена' без да правим секс /така казах и в агенцията/... Обаче пък Дариа е свикнала с нашата жена, а и ми е неудобно ей така да се разделя с нея. Та й предложих на нея първо мислейки, че ще откаже... Е, ама щяла да помисли, щом било за мен. Един вид трябва да съм й благодарна Sad

А иначе - то на снимка много ясно, че е мила и сладка. Все пак аз я снимам непрекъснато и после слагам само хубави снимки  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 1 732
Сабина, извинявай - много си хубава, но Вяра е по-хубава от теб пу-пу... Повече ми харесва да я гледам под ника ти.  Whistling

Иса,
много ти благодаря, че ми напомни за неземната хубост на баща и... Confused
Аман пък - няма спасение! Crossing Arms Mr. Green

# 258
  • София
  • Мнения: 17 440
Хехе, Исе, аз точно това си мисля от едно извествно време, че всъщност ми трябва съпруга  hahaha
Ама кофти звучи така като го кажеш  hahaha
Аз плащам на камари хора, нямам една - има една, която чисти; бабата, която гледа Иво след училище; сега ще почва и каката, дето го води на извънкласни и ме чака вечер да се прибера ... екшън, 1/3 от заплатата ми отива за тия жени, ама няма как.
И на мен ми се е искало да намеря една за всичко, ама не се получи и сега сме така.

# 259
  • Мнения: 2 336
Здравейте, момичета. Аз днес станах нещо вкисната. Сутринта се накарах на Ицко, после го заведох на училище. Не знам защо съм така, всъщност знам, ама май вече трябва да ми е минало, а пък не е.
Иначе вчера пазаруването много добре ми се отрази.
Сега вече се чудя кога да пазарувам за бебето - дали да изчакам да се роди или вече е време?  newsm78

# 260
  • Мнения: 1 732
Сиси, я излизай и се мятай по магазините!
Аз на суеверия не робувам.
Добре, че още в седмия месец си купих всичко - легло, шишета, дрехи, завивки...
Иначе изобщо не знам кой щеше да свърши тази работа - родителите ми в провинцията изобщо нямаше откъде да купят каквото и да е... Tired
Нищо, че великият баща месец по-рано се биеше в гърдите как неговата дъщеря ще има само по-по-най...
Добре, че и тогава не му се вързах на глупостите. Имах спестени пари и си купих неща, които можех да си позволя. За ревовете, които изревах не искам и да си спомням... Sad
Като се прибрахме с Вяра вкъщи, майка ми купи само количка и то от Ловеч.
Женицата сама ходи с автобуса, сама я влачи на ръка... Sick

Ох, само докато го пиша и ми потекоха сълзите...а ти искаш не теб вече да ти е минало...
Ми не става!

Дяволите да ги вземат  #Cussing out

# 261
  • Мнения: 1 809
Сиси,и аз като Сабина ще ти кажа да се мяташ по магазините!Живот и здраве като родиш всичко да ти е под ръка.Пък и така ти ще можеш да си избереш нещата ,а не друг да ги избира.Пък самото пазарене за бебче носи едно приятно усещане,достави си това удоволствие и ще се почувстваш по-добре Hug

# 262
  • Мнения: 2 336
Това мисля да направя, момичета. Ще взема да си напиша списък и хайде по магазините. Предполагам колко неща съм забравила... и колко нови са излезли. Имам чувството, че преди 100 години се е родил Ицко.

# 263
  • Мнения: 194
Здравейте!Сиси и аз мисля,че няма лошо да започнеш от сега да пазаруваш,малко,по малко да си купиш необходимото пък и..това ще те зареди с положителни емоции,така че...давай смело Simple SmileАз днес...не знам дали съм тъжна или щастлива...по-скоро...ми е безразлично оставила съм се по течението,макар,че...много ми се иска да се боря за това,което искам....мразя да се отказвам,а напоследък все така става...в крайна сметка човек трябва да се бори когато найстина иска нещо,аз..незнам дали "Той" го заслужава,но...мисля,че имам нужда да опитам да поговорим и да преценя,обаче...от мисълта,да не се онижа и други такива...загубих много и сега..се чудя...  newsm78 мисля,като се видим...да поговоря с него,искам го....макар и за малко...в момента имам нужда точно от него...

 Hug и  Heart Eyes  ЗА ВАС!!!

# 264
  • Мнения: 1 732
Пете, важно е да знаеш за себе си, че си направила всичко...
Аз също опитвах по много начини, но не ми се получи.
На теб пожелавам късмет!   bouquet

# 265
  • Мнения: 2 336
Снощи Ицко плака, че искал да има семейство и татко му да живее с нас. Започна да пита дали съм щяла да си намеря друг мъж да му е татко. Аз му казах, че той си има татко и друг не може да му стане. Той пък искал да е вкъщи и да живее с нас. Опитвам се да му обясня, че вече няма как да стане и, че баща му просто не иска, а и аз вече не го искам. Но той е дете и вече почна да осъзнава реално какво става. Днес ми е толкова болно, постоянно ми се насълзяват очите. Толкова ме е яд... Някой път ми идва да вдигна телефона и да го направя на нищо, но каква ще е ползата. Никога не съм предполагала, че е такъв боклук.
Знам, че не трябва да се притеснявам, че вредя на бебето. Добре, че след малко излизам да го взема от училище и ще се разходим малко. Благодаря на Господ, че имам Ицко, без него щях да полудея.

# 266
  • Мнения: 194
Благодаря ти Саби!И аз мисля да опитам..повече от това не мога да загубя,искам да опитам да имам това от което имам нужда...и което искам в момента! Simple Smile   bouquet

П.С. поминалата нощ сънувах,че идва БНД и казва,че ще си вземе детето вече го искал и нямало да можем да го спрем.....ужассс сънувах го за първи път от 100 години и ..то какъв сън Sad Само това може да бъде голяма загуба,иначе...другите неща са незначими,затова трябва да опитам да имам това което искам Simple Smile

# 267
  • Мнения: 6 315
Зле ми е днес, яд ме е че не мога да се разплача, защото ми се е свило до болка сърцето. Йоан направи истерия в градината, не искаше да влиза. От ден на ден все по-зле става. А там е хубаво. Вече не знам какво да говоря и обяснявам, иде ми да крещя  Cry.

# 268
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
А аз отново имам майстори (да дооправят кухнята и терасата) и ми е криво,защото ще мацотят навсякъде....... #Crazy

# 269
  • Мнения: 1 732
Ау, Марго, лоша работа...
Ходихте ли на психолог? Преди време май пак имахте проблем? Или бъркам?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт