Диета "Японско чудо" - 10 част

  • 15 171
  • 319
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 365
Да се похваля - днес коремчето ми направо се стопи наполовина!!!!! Продължавам смело напред!

# 241
  • Мнения: X
Днес ми е 3-ти ден и съм -1кг  Simple Smile не е кой знае какъв резултат, но поне е нещо, само, че не се чувствам много добре, нямам сили. Все пак няма да се откажа.   bouquet

# 242
  • Мнения: 460
момичета за 3 дена -3 кг. newsm44 newsm68 newsm44
такъв ефект нямаше първия път като я правех,но сега направо съм сразена!! Hug
еми това д ли нормално???да ви кажа на мен мн.ми се пие вода!аз по принцип обичам вода,ама от този диета направо умирам за вода!!!
нормално ли е ,не е ли?? newsm78
я някои с по голям стаж да каже!! Praynig

# 243
  • Мнения: 4 111
да ви кажа на мен мн.ми се пие вода!аз по принцип обичам вода,ама от този диета направо умирам за вода!!!
нормално ли е ,не е ли?? newsm78
я някои с по голям стаж да каже!! Praynig

На мен с тази диета не ми се пиеше много вода, трябваше да се наливам, но знам, че колкото повече вода пиеш - толкова по-добре! Изчистваш се бързо от токсините! Радвай се!  Hug

# 244
  • Мнения: 268
Здравейте!
Днес ми евтори ден на тази диета. Правя я за втори път. Но сега се чудя колко вода да пия. На няколко места, където я намерих публикувана, пишеше да не се ие повече от 1,00 - 1,5 л. вода. Не си спомням първия път по колко съм пила. Но сега, от предната диета свикнах да се наливам с много вода - до 5 л. - за по-добри резултати и в момента гледам да не надвишавам 2 л. Но дали е правилно - не зная newsm78

# 245
  • Мнения: 4 111
Здравейте!
Но сега се чудя колко вода да пия. На няколко места, където я намерих публикувана, пишеше да не се ие повече от 1,00 - 1,5 л. вода. Не си спомням първия път по колко съм пила. Но сега, от предната диета свикнах да се наливам с много вода - до 5 л. - за по-добри резултати и в момента гледам да не надвишавам 2 л. Но дали е правилно - не зная newsm78

Аз за първи път чувам за ограничаване на водата! Много диети съм прочела - навсякъде пишеше - колкото повече - толкова по-добре! Организмът се пречиства чрез отделянето на урина.  Simple Smile Пък и диетата е безсолна, нали солта задържа водата в организма - като няма сол няма и задържане.
Аз пак търся логиката.  Blush

# 246
  • Мнения: 268
Лилянчо   Peaceнапълно съм съгласна с теб. И тъй като и аз не открих логика в това да се ограничава водата се замислих и реших да не се наливам, а да си пия нормално - около 2 л.

# 247
  • Мнения: 460
Лилянчо   Peaceнапълно съм съгласна с теб. И тъй като и аз не открих логика в това да се ограничава водата се замислих и реших да не се наливам, а да си пия нормално - около 2 л.
аз не се наливам  Naughty Naughty Naughty,просто по принцип обичам да пия вода!а сега от диетата още по-вече!

# 248
  • Мнения: 76
Здравейте момичета, днес ми е осми ден чувствам се много добре за разлика от първите дни когато сутрин ми се виеше свят като на теб  dollface
До момента -2,5 кг., снощи се наградих с две увкусени пържолки и снежанка, днес имам толкова енергия, че даже карах велото близо час.
mimi@avi ти колко килограма свали първия път.
А относно водата, мисля че е добре да се пие повечко вода, макар е аз специално се насилвам.
Хубав ден на всички Peace

# 249
  • Мнения: 268
Gold първият път - началото на тази година я направих и отслабнах 9 кг. Прегрешениеята ми бяха, че овкусявах салатите. Освен това седмият ден ядях каквото ми се яде, но не от диетата - и двата пъти ядох спагети. Сега нищо не овкусявам и няма да съставям меню извън диетата, защото вече съм на диета от повече от 1 месец, а и тази диета правя за втори път в рамките на година и се надявам поне на 6 кг. Първия път я направих, след като месеци не бях на диета и бях качила рязко килограми, които не бяха трайни.

# 250
  • Мнения: 76
 mimi@avi това е страхотен резултат  smile3501, при мен е изключено да стане толкова при полужение че до момента съм свалила само 2,5 кг., но на всякакъв резултат ще се радвам, колкото повече по добре newsm10.
А тези килограми оито си свалила запази ли ги?

# 251
  • Мнения: 5
  bouquetЗдравейте, днес ми е втори ден.  NaughtyСтриктно се придържам кам менюто, но с тази вода неможем да се разберем. Изобщо не ми се пие Cry

За сега мисля да не се меря, искам накрая да видя какъв ще бъде резултата. newsm78
Успех на всички Peace

# 252
  • Мнения: 268
Здравейте, днес ми е трети ден, килограмите са -2. Наобед се чудя дали да са плодове или зеленчуци, че не ми се смесват двете.
Gold след първия път на тази диета си задържах килограмите доста време с умерено хапване, но лятото и до сега пак започнах да се тъпча с любимите чипсове, пици, спагети, кроасани и ядки и си върнах всичко  Embarassed

# 253
  • Мнения: 76
Здеавейте момичета, как сте днес wavey
Днес ми е 9-ти ден и закръглих свалните кг. на -3, днес пак карах влото  newsm39 с надеждата да има по голям резултат и се пробвах да въртя обръч, че паласките са ми голям проблем, но ми е доста трудно с него издържах едва 4 мин.
Хубав и успешен ден на всички newsm10

# 254
  • Мнения: 1 365
Помощ момичета, мисля че диетката няма ефект върху моето закръглено тяло. newsm45
 smile3518
Възможно ли е да почна да отслабвам след края на диетата?????????????? smile3506
Видимо има някакъв резултат, но се премерих на кантара и нямаше никакъв "-"

Общи условия

Активация на акаунт